Skocz do zawartości

Tekstury w CS:GO


dln

Polecane posty

Witam,

Zacząłem grać w globala, kolega powiedział żeby grać na 60 fps bo takie odświerzanie ma mój monitor. Gdy gram na 60 fps to tekstury się rozmazują, nachodzą na siebie (tylko gdy ruszam celownikiem). Gdy ustawie 200 fps jest ok, ale jeszcze troszke to widać. Najnowsze sterowniki do grafiki są zainstalowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz poszukać gotowego configu, jak na przykład ten. Wrzucasz go do ...steam/steamapps/common/csgo/csgo/cfg.

Uwaga - nie ma pewności, że ustawienia zapisane w pliku, którego użyjesz będą dla Ciebie optymalne, dlatego przed podmianą pliku zrób sobie kopię zapasową oryginału, byś mógł ją ze spokojem przywrócić.

Możliwe, że problem siedzi gdzie indziej, ale nie mam specjalnie pomysłu, co może być przyczyną. Pozostaje wtedy chyba tylko zabawa ustawieniami graficznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu napisze tutaj.

Odkryłem, że gdy w ustawieniach CS:GO zmienie opcje 'Czekaj na synchronizacje pionową' na potrójne buforowanie (standardowo było wyłączone) to jest ok nawet przy wyłączonej synch., działa to jak synch bo też nie mogę mieć więcej niż 60 fps. Zmienia to tylko tyle czy jeszcze coś? Niżej dodam screena. Chciałem się też zapytać jak działa tryb antyaliasingu oraz antyaliasingu FXAA oraz jak je ustawić.

http://www.iv.pl/images/22540675092815513119.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki najnowsze, nawet się aktualizowały kilka dni temu.

Dziwne, ale na screenach tego nie widać confused_prosty.gif

Występuje to tylko gdy poruszam się lub ruszam myszką. Gdy jestem daleko ściany nie widać tego nawet jak ruszam szybko myszką, ale jak podejde to już widać. Jak stoje w miejscu to jest ok.

PC:

i5-4570 3.20GHz

MSI GTX 770 2GB

MSI H87-G43

Crucial 8GB 1600MHz CL9

Seagate Barracuda 1TB (ST1000DM003)

SilentiumPC Deus M1 550W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem grać w CS:GO to grałem na 60 fps bo kumpel mówił, że tak jest najlepiej. Później z ciekawości zmieniłem sobie na fps_max 200 i o dziwo - czym więcej fps tym mniej widać te tekstury, 200 i w górę wgl tego nie widać. Później włączyłem synchronizacje pionową i mam cały czas 60 fps bo takie odświeżanie ma mój monitor.

@edit

Obiło mi się o uszy, że to może być wina windowsa 8, którego właśnie posiadam. Jest to możliwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...