Skocz do zawartości

Fallout 2 - Patch 1.05 nie działa poprawnie


Pafcio

Polecane posty

Witam!

Mam problem z fanowskim patchem 1.05 do Fallouta 2. Otóż nie działa on poprawnie. Niektóre rzeczy które on zmienia są OK (tak jak na przykład to, że na towarzyszach widać pancerze które mają założone), ale niektóre nie działają (dla przykładu karabin pulsacyjny wciąż ma niewidoczny pocisk mimo, że ten patch miał to zmienić). Grzebiąc w plikach z tego patcha (które należy bezpośrednio do folderu z grą wrzucić) udało mi się znaleźć, że niektóre z nich są w formacie "MASM Listing", jeżeli próbuję te pliki otworzyć pojawia się coś o programie Visual Studio 2005. Pisze coś takiego "W przypadku oprogramowania Visual Studio 2005 istnieje znany problem ze zgodnością z tą wersją systemu Windows." (Mam Windows 7). Wygląda więc na to że przyczyną musi być właśnie Win7.

A moje pytanie jest takie czy istnieje jakaś możliwość rozwiązania tego problemu, żeby ten patch zadziałał poprawnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czy to coś da. Zainstalowałem F2 na XP i dalej nie działa to poprawnie. Więc nie mam pojęcia gdzie leży problem.

Możliwe, że wersja gry jest jakaś skopana. Gra jest pełniakiem z nieistniejącego już czasopisma "Click". Może jakąś wadliwą wersję po prostu dali, albo może i ten patch jest zepsuty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...