Skocz do zawartości

Rozwiązany: Obudowa komputerowa - uzywana z zasilaczem montowanym na dole


DarthKoza

Polecane posty

Hej!

Potrzebuje jakies obudowy - niedrogiej, w gre wchodza rowniez uzywane. Przegladalem aukcje na Allegro, znalazlem jednego Coolermastera, jednakze chcialbym zasiegnac dodatkowej opinii od specow. Zalezy mi, aby nie byl to zadna mala obudowa, gdzie ledwo mieszcza sie wspolczesne karty graficzne - potrzebuje czegos przewiewnego, cos co nie grzaloby sie przy byle upale, a przedewszystkim z zasilaczem montowanym od dolu -

przynajmniej tak mi sie wydaje, ze bedzie to wybor najodpowiedniejszy.

Czy Brutus 310 SilentiumPC - bylby dobrym wyborem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując wymagania z budżetem to chyba tylko coś z tektury...chytry.gif

Do ceny tego brutusa sobie jeszcze 3 wentylatory musisz doliczyć jak chcesz przewiew... poza tym to midtower, a więc nie taka duża.

Szukaj używki... a i tak będzie ciężko.

Dorzuć 100 i nic lepszego nie potrzebujesz. Za taką bude to okazja.

http://allegro.pl/coolermaster-cosmos-1000-black-4-wentylatory-krk-i3499226364.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To troche dziwne, skoro od 150zl mozna znalezc cos sensownego - a potrzebuje obudowy, ktora spokojnie pomiesci karte i nie bedzie wszystko zalegalo na sobie.

Jeden jest w zestawie, drugi mam od aktualnej obudowy. Nie potrzebuje ekstra temperatur - zmieniam rowniez dlatego, ze to co tutaj mam sie sypie. A wiec to Brutus bedzie dobry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o zasilaczu? No, ciągnie świeże powietrze z dołu obudowy, a nie ciepłe, "zużyte", ze środka.

Aquila jest bardzo przeciętna jak na dzisiejsze czasy (ten zasilacz na górze oraz w mniejszym stopniu wygląd).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak wybiore tego Brutusa 310 - cena to tylko 70zl, a ma zasilacz montowany u dolu. Innych, uzywanych obudowek nie moge znalezc, za sensowna cene i tego, co polecales. Jakby cos sie znalazlo, to sie odezwe - jestem rowniez otwarty na propozycje, jesli ktos, gdzies, cos znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...