Skocz do zawartości

Battlefield 3 z Origin, a ogromne lagi


KretPener

Polecane posty

Witam, niedawno miałem okazje zamówić sobie pack'a od humble w którym zawarty był Battlefield 3.

Problem leży w tym, że niezależnie od servera ( czy to polski, niemiecki, amerykański, afrykański, czy też mongolski - oczywiście wybieram te które mają jak najmniejszy ping) to mam co chwilę kilkusekundowe lagi równające się z pingiem >999 ( co ciekawe, cały czas pokazuje mi średni ping 40-60).

I nie wiadomo co bym nie robił to ciągle mam ten sam problem. Wyłączanie antyvirów, firewalla czy jakiegokolwiek programu, który mógłby korzystać z internetu nic nie daje. Otwieranie portów w liveboxie również nic nie dawało.

Sprawdzałem ping na speedtestach i wynik zwykle uplasował się w okolicach 40 ms.

Serio, nie wiem w czym tkwi problem. Jeszcze rok temu ( wtedy ostatni raz grałem multi na tym samym łączu ) grałem w LOL'a i battlefielda bad company 2, i nie miałem żadnych problemów z lagami.

Ogólnie prędkość mojego łącza to 6mb więc nie chce mi się wierzyć, że taka prędkość nie daje sobie rady z bf.

Jakby ktoś chciał stwierdzić, że sprzęt mam zza czasów III rzeszy, albo mam do du/py to uprzedzam, że jest na tyle mocny, że każdą gre na ultra detalach jest w stanie płynnie przemielić, więc w tym na pewno nie leży problem tongue_prosty.gif

Pomóżcie mi ludzie, bo mnie już krew zalewa, nie mam już pomysłu co z tym dalej zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...