Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Gra się zwiesza


Pieczus

Polecane posty

Jestem nowym nabywcą Hundle Origin Bundle i pykam sobie w Battlefielda 3. Pykam, pykam i wszystko jest pięknie, do póki gra się nie zwiesza, słyszymy BZZZZZZZZZZZZZZZ i komputer trzeba restartować, bo nawet do pulpitu się zjeść nie da. Gra chodzi mi bez problemu na wysokich detalach a ścinki te pojawiają się losowo, niezależenie od miejsca ani czasu grania w grę. Jedynie za ostatnim razem nie musiałem restartować komputera, tylko wywaliło mnie do pulpitu i wyskoczył następujacy komunikat:

23316335219667240161.png

Proszę o pomoc bo grę chciałbym ukończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał jedynie napisać, że mam podobny problem, świetnie opisany. Mianowicie po ok 2 min gry w cokolwiek (multi, kampania) gra się zawiesza, muzyka w kółko wygrywa jedną nutę (jak to zwiecha ;)) i tyle. Można sobie ładnie ctrl+alt+del użyć i zamknąć proces. Nie znalazłem żadnej możliwości zmiany tego stanu rzeczy a robiłem cuda na kiju. Ba, nawet w BIOSie wyłączyłem mojego wbudowanego Realteka z którym się ponoć gryzie strasznie Punkbuster. A gdzie tam, taki sam zwis. Zresztą bez punkbustera dzieje się to samo. Przeinstalowywałem dosłownie sicko, poza samym windowsem (7, 64, ultimate).

Czy ktoś ma jakieś wyjście poza "zmień windę na 32" lub "kup zewnętrzną kartę dźwiękową"? To pierwsze jest totalna ostatecznością jak dla mnie natomiast to drugie to chyba nie problem skoro "problematyczny" realtek został łopatologicznie wyłączony.

Wujek google daje milionpięćsetstodziewięcset tematów o tym, drugie tyle sprawdzonych sposobów ale za kij żaden nie działa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaję.

Karta Graficzna to Radeon 4800 HD 512 Ramu.

Procesor Phenom 2 X2 545 3 GHz

Płyta Główna Gigabyte GA - M720 US3

Pamięci 4GB cztery kości po 1GB, 2x Patriot, 2x Corsair.

System to Windows 7 Ultimate 64.

Jak coś jeszcze podać to służę, pierwszy raz korzystam z jakiejkolwiek pomocy tego typu więc nie wiem co może być ważne.

Dodam, że jak na ten kaliber gry to DICE leci sobie jak [CIACH]

Nie używamy wulgaryzmów na forum ! -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zaczął działać dobrze. Napiszę co mi pomogło, może komuś również pomoże. Otóż musiałem kompletnie wywalić wszystkie stery do karty graficznej a następnie zainstalować dla mojego radka catalyst 13.1. Próbowałem 12.7 jak również 13.4 i nie działało. Dopiero 13.1 pozwoliło mi póki co grać. Do tego przeinstalowałem sterowniki do karty dźwiękowej realteka ale miałem wcześniej identyczne. Może komuś pomoże. Gram również na wyłączonej chmurze. Działa i teraz boję się cokolwiek zmienić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...