Skocz do zawartości

Gry bez kodowe w pudełkach i pamięć 4gb ram do laptopa


MujStach

Polecane posty

Witam, nie chce się za bardzo bawić na allegro z płatnościami, ale chyba w końcu będę musiał.

Na razie zamieszczam tu ogłoszenie, jeśli coś się zmieni, to będę edytował, ceny do przedmiotów do negocjacji na privie. Stany będę wymieniał obok. Ceny podane przeze mnie są do negocjacji na pw, na pewno się jakoś dogadamy. Gry te mogę się wymienić, lecz już za klucze steam do gier, które mnie interesują, z żadnych kluczy z CDA, a jeśli bundle, to pełne z linkiem i również z kodami steam, choć tu również możemy się dogadać(Humble Origin Bundle posiadam), to co mnie interesuje napiszę poniżej.

Mam na sprzedaż:

- Pamięć ram 4GB Kingston 3DDR do laptopa (korzystałem z niej kilka miesięcy, potem serwis nie wiedzieć czemu mi go wyjął, a na pewno działał i tak leży w małej folijce), 70zł

- Unreal Antologia (Platynowa Kolekcja) - gra posiada parę rysek, ale chodzi bez problemu, soundtrack trochę bardziej, jego stan oceniłbym pomiędzy dobry, a dostateczny, instrukcja lekko zagięta u rogu, poradnik bez wad, ogólny stan pudełka bardzo dobry, 20zł

- Beyond Divinity (Supercena) - gra wygląda prawie jak nowa włącznie z płytą, tu śmiało mogę napisać, że 5zł nie licząc dostawy mi wystarczy,

- Divine Divinity - 3 płyty CD, pierwsza, druga stan bardzo dobry, trzeca ma rysy, dałbym jej 4-, bo trochę go instalowałem, a właśnie tej płyty wymaga gra, by działała. Płyty w kopertach, mała tektura została wyrzucona, 8zł

- Star Wars Battlefront II - Stan prawie idealny, płyta raz użyta bez rys, 25zł

- Unreal Tournament III (XK Gold) - pudełko, bonusowa płyta i instrukcja z numerem seryjnym w stanie prawie idealnym, sama płyta z grą ma parę rys, nie wpływają na odbiór gry. 15zł

- Amnesia: The Dark Descent Mroczny Obłęd - stan prawie idealny, płyta raz użyta, numer seryjny w pudełku, 5zł

- Star Wars: Knights of the Old Republic - stan pudełka dobry (lekko ugryziona folia na brzegu), cztery, plus instrukcja na płycie do tej gry i drugiej części, stany bardzo dobre, nie licząc pierwszej płyty, bo ma kilka rys, więc jej stan oceniam na 3+. 15zł

- The Orange Box (EA Classics) - tu sprzedaje tylko zawartość bez kodów do steama, kupiłem trzy lata temu, płyty raz użyte, więc stan prawie idealny, niestety bez kluczy się nie pogra, ale jak ktoś ma, a chciałby mieć zawartość pudełka, to u mnie może kupić smile_prosty.gif, 10zł

- Gothic 3 (TopSeller) - stan zawartości prawie idealny, więc tu się nie będę rozpisywał, 15zł

- Hitman Krwawa Forsa (Kolekcja Klasyki) - płyta z grą ma parę rys, oceniam stan na 4-, reszta zawartości w stanie bardzo dobrym, 10zł

- Frontlines: Fuel of War (Extra Klasyka) - płyta raz użyta, stan prawie idealny, kod do cdprojektu nie wykorzystany, tu również wystarczy mi za nie go 5zł,

- Tom Clancy's Splitner Cell Trylogia (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki) - wersja w której występują pierwsze trzy części splinter cella, w całości spolszczone, stan płyty posiada rysy, (w sumie sam nie wiem czemu, użyłem ją może dwa razy), oceniam stan na 3+, reszta zawartości jest wstanie bardzo dobrym, 15zł

- Dead Space (EA Classics) - stan płyty bardzo dobry, reszta prawie idealny, do uruchomienia nie trzeba kodu steam czy origin, posiada tylko kod seryjny w instrukcji do wpisania, żeby można go było uruchomić, 20zł

- Saga Settlers I-V (Platynowa Kolekcja) - cała zawartość w stanie bardzo dobrym, tylko płyta do Settlers IV oceniłbym na 3+(też nie wiem czemu mi się zarysował), 25zł

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (Platynowa Kolekcja) - poradnik i instrukcja w stanie dobrym, płytę z grą oceniam między 3 a 3+, lecz działa zapewniam, a płyta z materiałami dodatkowymi na 4. W środku jest niewykorzystany kod do CDProjekt do zarejestrowania gry, pudełko również w stanie dobrym.

Kod zawarty w instrukcji można wykorzystać do zarejestrowania gry na gog.com, gdzie będzie można za darmo sobie załatwić grę w formie elektronicznej na tej stronie do ściągnięcia. 25zł

Z kluczy steam interesuje mnie przede wszystkim: Half life 1 Anthology, Half Life: Source, CS Complete, Fallout 3 Goty, Fallout pierwsza trylogia, hitmany wszystkie prócz absolution, Mass Effect 1, 2, Morrowind Goty, Oblivion Goty, Be Mine 8 za dolara lub pełny, może być bez linku, Primordia, Wiedźmin 2, Hotline Miami, The Binding of Isaac, Broken Sword 1,2,3, Trine 2 Complete Story.

Z innych klucz, ale też aktywacyjnych szukam: BF3, The Cat Lady na Desurze, Diablo II Złota Edycja, Warcraft III Złota Edycja, Starcraft Złota Edycja, wszystkie dostępne jako kod do aktywacji na stronie battle.net.

Rozważę też inne propozycje, ale wyżej wymienione przede wszystkim szukam.

Przy okazji, nie licząc kodów do steam, to kody w tych grach do jednokrotnego użytku są niewykorzystane(ale to raczej w nich chodzi o dodaniu punktów na stronę wydawcy, dzięki którym można dostać jakieś bonusy, np. zniżki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...