Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas zadanie Volare!


lolaslol

Polecane posty

Witam robię zadanie Volare! potrzebne do zadania House zawsze wygrywa III, gdy wykonałem takie zadania dla Boomerów jak; Niewychowane mrówy, młode serce, młode serce, rozmawiałem z Petem w muzuem, dałem Jackowi złom, za to wszystko dostałem reputację jednak to za mało aby iść dalej. Nie mogę wykonać jednej rzeczy a mianowicie pomóc doktorowi w ambulatorium gdyż za mała umiejętność w medycynie poziom 60. Próbowałem jednemu pacjentowi pomóc ale jednak się nie udało. Jest jeszcze drugi któremu mogę pomóc ale jednak nie mam tego 60 poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec medycyne rozwinieta na 60 poziom inaczej nic nie zdziałasz.Postaraj sie znalesc/kupic ksiegi i magazyny co dodaja pkt danej umiejetnosci.Nie pamietam nazwy,lecz bedzie wzmianka o medycynie! Druga opcja,olej chwilowo misje i wbij lvl i rozdawaj pkt do medycyny,polecem tez czytac w/w magazyny.Bedzie szybciej i zaoszczedzisz pare pkt :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dobrze byłoby wiedzieć, ile w ogóle masz pkt w medycynie. Jeśli zbierasz wszystko, co popadnie, prawdopodobnie znajdziesz w plecaku egzemplarz czasopisma Współczesna Medycyna. Przeczytanie go czasowo zwiększa medycynę o 10 pkt (20, jeśli wziąłeś profit Zrozumienie). Dodatkowo możesz założyć ubranie lekarskie (taka pokrwawiona koszulka, noszą ją czasem zbiry w Freeside), które zwiększa medycynę o 5. Łyknięcie mentatów także powinno ją czasowo zwiększyć o parę pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Idź do novac po Pamiątki Rakiety i daj Pete'owi.

2. Pogadaj z dziewczynką (chyba Lindsay) i znajdź jej misia. Jest pomiędzy tymi żółtymi metalowymi skrzyniami w którymś hangarze tylko nie pamiętam w którym.

3. Dawaj dalej Jackowi złom.

Gdy już zdobędiesz reputację Bożyszcze Tłumów (Idolized) to pogadaj z Pearl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...