Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pawel4427

Założenie karty internetowej BZWBK

Polecane posty

Witam!

Mam zamiar założyć sobie kartę internetową BZWBK. Mam nadzieję, że moja niepełnoletność nie stanowi przeszkody (16 będę miał 26 grudnia). Mam tylko kilka pytań:

1. Czy mogę założyć kartę na tej stronie, na razie jej nie posiadając: https://www.centrum24.pl/prepaid/index?index=1823

Można tam zaznaczyć, że nie posiada się karty internetowej plastikowej, lub w postaci dokumentu PDF...

2. Czy można ją "doładować" na poczcie?

3. (Załóżmy, że można. Czytałem, że podobno jest taka możliwość.) Czy opłata za kartę (nie wiem ile, ale chyba 4.99PLN) zostanie odjęta od tego doładowania pocztą?

4. Co mam wpisać na blankiecie, żeby doładować kartę za pośrednictwem poczty (zwłaszcza jaki adres i numer "konta", bo chyba zamiast konta będę miał odpowiedni numer karty). Inna metoda doładowania nie wchodzi w grę.

PS. Mam nadzieję, że temat został umieszczony w dobrym dziale, i że pasuje do tego forum. Kartę chcę założyć w celu umożliwienia zakupu gier w Google Play oraz z racji tego, że w CDA będzie teraz kod na 30 dniową wersję PS+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, można zasilić kartę za pośrednictwem poczty. Tylko, na jaki adres mam wysłać pieniądze? Dostanę go po (w trakcie) rejestracji? Mógłby mi ktoś go podać? Nie Piszcie proszę czegoś w stylu: "powinno tam być napisane, na jaki adres". Bo jak nie będzie to co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpłacić pieniądze na kartę prepaid?

Do każdej karty dołączony jest numer rachunku technicznego karty umożliwiający wielokrotne zasilanie portmonetki. Wpłaty na ten numer można dokonać poprzez przelew, wpłatę w kasie banku czy wpłatę na poczcie. Dokonując wpłaty jako odbiorcę środków należy wskazać osobę posiadającą kartę ? jej dane osobowe oraz adres zamieszkania. W tytule wpłaty lub przelewu można wpisać dowolny tekst, np. zasilenie karty prepaid.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi!

Zawsze myślałem, że jeśli dokonuje się wpłaty na poczcie (np. płacąc rachunki), to listonosz zawozi gdzieś te pieniądze i tutaj też tak będzie. (Czyli moje dotychczasowe myślenie jest tak błędne, jak stwierdzenie, że Słońce krąży wokół Ziemii...?) Tak BTW, to dlaczego te pieniądze "idą" kilka dni? I jeszcze jedno-ile pieniędzy musi być "na karcie", żeby można było ją zarejestrować w Playstation Store? Bo ponoć PSS pobiera z karty jakąś kwotę, którą potem "oddaje"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...