Skocz do zawartości

Kupno myszy ok. 100zł


Polecane posty

Cześć. Jak w temacie: Chcę kupić mysz, cena ok. 100zł. Na mojej starej (Razer DeathAdder) zaczeły się dziać dziwne rzeczy, skoki napięcia na porcie USB, rozłączanie się z komputerem.

Szukałem w guglach tematów podobnych, znalazłem kilka. Myszy z tych tematów już kupić sę nie da nawet na allegro. Na Razera nowego mnie nie stać. Pomożecie towarzysze?

P.S. Nie wie ktoś jak włączyć podkreślenia błędów na tym forum? Wszędzie mi działa tylko nie tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle, że miałem snipera i po miesiącu mi padl ppm zraziło mnie to na tyle, że całej firmy tracer będę unikac jeszcze dłuuugo. Ogólnie cała mysz z strasznie kiepskiego plastiku, mała, rolka, trzeszczy imo nie warta swojej ceny.

Nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3500dpi, ale wymiary te same (respawn). Chyba się skuszę na nią :)

Jeszcze takie małe pytanko. Uczę się poza domem i mam laptopa. Gram nim głównie na łóżku. Wiadomo jak to na materiałach różnych, nie zawsze laser działa normalnie. Nigdy nie używałem podkładek pod myszy. Grałem na PC i wszystko było ok. Moglibyście mi rzucić jakąś niedrogą podkładkę która się nada w tych "ekstremalnych" warunkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...