Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

corkatsw

Odpowiedni laptopik

Polecane posty

Cześć! ;]

Szukam lapka. Nie może kosztować więcej niż 3 tys, ewentualnie 3 tys z hakiem. Nie wiem, czy to od czegoś zależy czy nie, ale bateria musi jk najdlużej trzymać, laptop nie nagrzewać się jakoś mocno. mam w domu dwa i jeden z nich po 10 minutach użytkowania jest gorący, a drugi po 2h lekko ciepły.

Druga sprawa jest taka, że musi mieć fingerprint. Nie wiem, jak to się nazywa, w sensie, że przykładanie palucha, by zalogować się na kompa.

Po trzecie, jeśli chodzi o touchpad, te dwa przyciski które słuzą co lewy i prawy myszki muszą być ciche, a wiele laptopów to po prostu masakra pod tym względem.

Następnie zdalyby się dotykowe przyciski na glośnośc, przewjanie itp.

Jeśli chodzi o wymagania ogolne, to laptop raczej będzie slużyl do gier i surfowania na necie. Mniej niż 4Gb ramu nie może mieć, wskazane więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne wymagania masz. Jeśli chodzi o to "logowanie palcem" to ostatni raz takie coś widziałem w lapku ponad 5 lat temu. Bardziej bajer niż coś przydatnego, no i jeśli już to takie rozwiązania stosowano w laptopach biznesowych, a na takich nie pograsz. Tak samo z "głośnymi" przyciskami, najlepiej idź do sklepu i sprawdź co ci pasuje, bo niema żadnego sposobu na określenie tego. Kolejna rzecz, przyciski multimedialne, znowu bajer i lepiej brać laptopa bez tego ustrojstwa, bo nie dość, że zabierają miejsce "pełnowartościowych" przycisków, to jeszcze trzeba było za to dopłacać. Jeśli takie funkcje są niezbędne zawsze możesz sobie makra ustawić. Reszta wymagań - go gier. Brałbym y580 w tej cenie, tylko zaznaczam, że nie ma tych wszystkich bajerów które podałeś, za to to dobrze wykonany i wydajny laptop w stosunkowo dobrej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...