Skocz do zawartości

Rozwiązany: Słuchawki do kompa 80 zl


Polecane posty

Jakie proponujecie słuchawki do kompa za OKOŁO osiem dyszek?

Od dłuższego czasu miałem Creative hs-450, były nawet w porządku, ale plastikowy pałąk się zaczął rozlatywać, a także mocowanie kabla przy muszli.

Słuchawki te mają być w miarę uniwersalne, żeby dało się posłuchać muzyki, pograć w coś, przewodowe, tego typu co HS 450. Muszą mieć mikrofon odginany, bo rodzice używali ich do rozmów przez skypa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Piter, trochę drogie, ale patrzę się na twój podpis, i czy np Maxell Retro DJ i do tego Zalman Z-mic, nie byłoby dobrze? Tylko czy te Maxelle nadadzą się do Gamingu, bo jak mówiłem, to jest dużo ważniejsze niż muzyka, zamierzam wrzucać filmiki na YT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie szalejmy... Dopiero mam zamiar zacząć i nie stać mnie na to, wystarczy mi żeby nie charczało, nie musi być genialnie, wszak młody jestem ;D

Także prosiłbym o jakieś nie wiem, porównanie Maxelli a CreativeHS-450 pod względem dźwięku i "nadawania się" do gier. Wtedy zdecyduję które zakupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zobaczy się, jednak boli mnie trochę, że wyniesie mnie to ponad 100, a taki mam powiedzmy budżet...

Widzę, że jesteś Expertem, czy znalazłyby się jakieś słuchawki z wbudowanym mikro właśnie do 100zł, bo zastanawiałem się również na Fatality, ale poczytałem, że słabe.

Z kolei znajomy z innego forum mówił, że ma HS-450 kupę czasu i dobre słuchawki z nich są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko do czego miał porównanie.

Szczerze powiedziawzsy nie wiem, bo wspominał o nich nie on sam, tylko drugi jego znajomy z "reala"

Tak po prawdzie, to czy uważasz, że tamte Phillipsy będą lepsze niż Creativy HS'ki? Tańsze dużo są, to się pytam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...