Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam wszystkich,

Zapraszam serdecznie na mój forumowy kiermasz książek historycznych! Można kupić bardzo interesujące książki na wakacje lub - jeśli jest się studentem historii - zaopatrzyć się w potrzebne podręczniki i literaturę uzupełniającą smile_prosty.gif W ofercie mam następujące pozycje - wszystkie w doskonałym stanie, każda po przystępnej cenie 46 zł (wchodzą w to koszty przesyłki):

Danuta Musiał i in., Historia Starożytna (obowiązkowy podręcznik dla wszystkich studentów historii I roku na I semestr!)

Tadeusz Manteuffel, Historia Średniowiecza (obowiązkowy podręcznik z historii średniowiecznej powszechnej dla wszystkich studentów historii I roku na II semestr!)

Aleksander Krawczuk, Poczet cesarzy rzymskich

Andrzej Paczkowski, Pół wieku historii Polski: 1939-1989 (niezbędna pozycja dla studentów III rok. lic.!)

Hans-Christian Huf i in., Sfinks. Tajemnice historii (3 t.)

Jerzy Krasuski , Historia Niemiec

Wojciech Lipoński, Dzieje kultury brytyjskiej

Jan Prokop i in., Dzieje kultury francuskiej

Elizabeth M. Hallam, Judith Everald, Francja w czasach Kapetyngów

Jean Flori, Rycerstwo średniowiecznej Francji

Tenże, Rycerze i rycerstwo w średniowieczu

Stefania Ochmann-Staniszewska, Dynastia Wazów w Polsce

Tacyt, Dzieła

Tukidydes, Wojna peloponeska

Herodot, Dzieje

Marek Kazimierz Barański, Dynastia Piastów w Polsce

Andrzej Michalek, Wyprawy krzyzowe. Dzieje ludow tureckich

Zainteresowanych proszę o kontakt na PM lub na nr telefonu 665570794.

Pozdrawiam i życzę miłych wakacji!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!

Uaktualniam temat i jednocześnie informuję też, że mam na sprzedaż również 3 archiwalne numery CD-Action:

nr 92 (listopad 2003)

nr 102 (sierpień 2004)

nr 106 (grudzień 2004)

Cena to tylko 10 zł za jeden numer + koszty wysyłki. Jeżeli ktoś zakupi wszystkie 3 numery, będą one kosztowały tylko 25 zł + koszty wysyłki! Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Odnawiam temat i jednoczesnie mam przyjemnosc poinformowac, ze ksiazka pt. Ramzes Wielki i jego czasy zostala juz sprzedana! Zachecam do dalszych zakupow! Swiezo upieczonym studentom historii polecam podrecznik pod red. Danuty Musial do historii starozytnej i podrecznik prof. Tadeusza Manteuffla do historii sredniowiecznej na - odpowiednio - I i II semestr studiow historii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...