Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KajmalxD

Mortal Kombat - Gra zwalnia

Polecane posty

A mianowicie chodzi o spowolnienia postaci.Mi to wygląda na klatkowanie, bo postacie biją bardzo szybko, ale nagle po jakimś czasie zwalniają i to bardzo, a gra wręcz staje się strasznie ślamazarna.Wyłączałem AA, potem zmieniłem w ustawieniach na najmniejsze detale, a na końcu odinstalowałem grę i jeszcze raz zainstalowałem.Niestety efekt zerowy i dalej mam takie spowolnienie postaci.Prosiłbym bardzo o pomoc, a tu podaje specyfikację komputera:

procesor:pentium dual core 2,6ghz

karta graficzna:nvidia geforce gtx460SE

ram:3GB

system operacyjny:windows 7

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Nvidie, to ludzie radzą wyłączyć v-sync w ustawieniach graficznych (ustawieniach karty - nie gry). Podobno pomaga. Zmiany w opcjach graficznych gry z reguły niczego nie zmieniają. Ja mam podobny problem - gra działa płynnie jedynie na kilku mapach. Podczas gry na znacznej części z nich - slow motion (przykład: cmentarz). Nie wiem co z tym fantem zrobić. W Catalyst Control Center wyłączyłem v-synca, wszystko walnąłem na low, ale nic nie pomaga. Jeśli ktoś umie mi pomóc, proszę o jakiekolwiek wsparcie confused_prosty.gif

edit: eee... dlaczego dostałem warna? o.0

edit2: tak myślałem :) spoko.

Błąd skryptu, który oznacza wszystkie posty na danej stronie jako ostrzeżone. Autor tematu dostał upomnienie za źle nazwany temat i oznaczyło wszystkie posty. Nie martw się, żadnych sankcji nie ma - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...