Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLodyy

Podkładka chłodząca pod laptop.

Polecane posty

Witam, chciałbym abyście doradzili mi jakąś tanią niedrogą podkładkę nie potrzebuję niczego drogiego. Coś do max 50zł. Ale nie będę płakał jak będzie tańsza. Po prostu troszkę grzeję się laptop siostrze i potrzebuję waszej pomocy.

Laptop to ; DELL N5050.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grzeje się tak od początku, czy wcześniej było chłodno? Laptop wyczyszczony z kurzu? Jeżeli nie to najpierw wyczyść sprężonym powietrzem, a potem ponownie zmierz temperaturę. Ja się kiedyś dałem nabrać na podkładkę chłodzącą, która nie obniżyła mi temperatury nawet o 1 stopień. Dopiero wyczyszczenie pomogło, ale miałem pełno kurzu. 70zł wydane w błoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam ci AAB Cooling NC35. Sam jej używam i mogę powiedzieć, że sprawuje się świetnie. Podkręcam kartę graficzną dość mocno, podstawka nie pozwala wznieść się temperaturze powyżej 70°C. Nie kupuj nic tańszego, bo jedynie stracisz pieniądze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w takim razie sprawdzić pierw czy nie jest zakurzony.. Na początku oczywiście nie grzał się, teraz coraz częściej - więc może to wina kurzu. Sprawdzę i napiszę.

Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...