Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomi8191

Monitor/Tv ~ 1000zł

Polecane posty

Witam.

Niefortunnie jak na złość przed wyjazdem wakacyjnym spalił mi się monitor/tv LG (sygnaturka) a naprawa jego przekracza wartość samego monitora. A na laptopie nie będę siedział przez całe wakacje więc proszę o polecenie jakiegoś monitora z TV, wielkość zbliżona do poprzedniego ~22-24, rozdzielczość HD, dobrze by było a nawet musi być z tunerem TV, tu się nie znam zbytnio bo stary monitor był 60Hz teraz wszystkie chyba mają powyżej 100Hz ale nie wiem jak cenowo to wygląda, będzie głównie służył do grania czasami oglądania TV ale gównie do grania, kolor czarny, design nie ma znaczenia. Bardzo proszę o pomoc, komputer stoi i się marnuje a ja dostaje już szału pracując i grając na laptopie.

Jak zwykle dodam ze Allegro odpada.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegłupi ten monitor ;) Cena przystępna 75Hz też nie jest źle, poczytałem o tej matrycy tak to jest w porządku, ale mam pytanie jak ona spisuje się w grach ? I 2 pytanie jak długo ci już służy oraz średnio ile godzin pracuje dziennie. Bo mój był około 4 lat używałem go bardzo bardzo dużo granie/TV chodził po kilkanaście H dziennie i w końcu szlak go trafił na amen. Ale trzeba przyznać, że przez te lata nie było najmniejszego problemu ani wad.

Podoba mi się w miarę, ale czekam na więcej propozycji ;) i rad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...