Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fddsfwfa11

Battlefield 3 pływająca/niedokładna myszka

Polecane posty

Witam,

Otóż pojawił się u mnie problem dość niespodziewanie. Po miesiącu nieobecności znowu zacząłem grać w bfa lecz niestety gra jest praktycznie niegrywalna. Podczas celowania na bliższe jak i na dalsze odległości bardzo ciężko w kogokolwiek trafić, myszka jest niedokładna i bardzo trudno trafić już nie w głowę ale w żołnierza stojącego w miejscu a jak jest w ruchu to już jest to prawie wgl. niemożliwe. Dodatkowo działa tak jakby z lekkim opóźnieniem. Myszka w 100% sprawna w innych grach działa, zresztą na innych myszkach dzieje się to samo. Nie wiem co się stało, może wirus, może coś z oprogramowaniem, nie mam pojęcia.

Proszę o porady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://windows7.nius-it.pl/jak-wylaczyc-aero-w-windows-7- Sprawdź czy wyłączenie tych kompozycjii Aero pomoże w Twoim kłopocie . Miałem podobny ale nie taki sam problem . U mnie kursor mrugał i niczego nie dało się wybrać nawet . Zmienilem i ustąpiło , mam nadzieję ,że i u Ciebie da radę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie problemu. To nie wina myszki ani systemu... Jak gram na serwerach polskich i ping jest w granicach 30-40 to gra chodzi idealnie. Jak wejdę na byle jaki zagraniczny serwer problem się zaczyna. Nie ważne że ping jest niski w granicach 60-70 to i tak gra staje sie niegrywalna. Nie wiem w czym leży problem, router czy internet. Dodam że posiadam Neostrade 6mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...