Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KlimeX

Wiedzmin - brak folderu save

Polecane posty

Witam. Próbowałem odnaleźć w sieci odpowiedź na moje pytanie, ale niestety nie udało mi się. Nie mogę znaleźć folderu z save'ami do Wiedźmina 1. Wiem, że powinien on być w Moich Dokumentach i owszem, one wcześniej były. Ale teraz tego folderu nie ma! Co ciekawe, gra poprawnie zapisuje i odczytuje kolejne sejwy, wszystko jest ok. Ale tych sejwów już jest tak dużo napakowane, że okno "wczytaj grę" wczytuje się około 30 sekund! To jest absolutnie denerwujące i aż krew mnie zalewa, gdy umieram i muszę czekać huk wie ile na załadowanie okna z sejwami.... Nie mówiąc już o wczytywaniu sejwa.

Wobec tego chciałbym usunąć bądź przenieść stare sejwy aby odciążyć trochę grę. No i niestety tu jest problem opisany powyżej - folderu Save nigdzie nie ma, w moich dokumentach nawet nie ma katalogu z Witcherem. W katalogu z grą również nic nie ma. Co ciekawe, jestem pewien, że katalog The Witcher był kiedyś w moich dokumentach, jestem tego pewien. Wyszukiwarka systemowa również nic nie pomogła. A może wy pomożecie?

Tak jak mówiłem - gra poprawnie działa, sejwy zapisują się i wczytują, ale nie ma nigdzie ich folderu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...