Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czemu wydawcy nie zrobią dema do KAŻDEJ JEDNEJ gry? Nie koniecznie przed jej wydaniem, ale nawet po i nie muszą być to specjalnie robione dema jak np. FIFA09 DEMO, ale zwykły początek gry, wtedy można by osobiście "pomacać" grę i myślę, że to dużo więcej nam o tym powie, jak trailer, recka czy jeszcze coś innego. Czy to takie trudne/drogie czy im się nie chce :P? No i można by pomarzyć, że wtedy by piractwo lekuteńko zmalało (ale raczej i tak by nic to nie dało, chociaż nikt nie zabroni pomarzyć :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obejżyj to http://pl.youtube.com/watch?v=Q16-pdE9fvI

I teraz pytania.

1. Dlaczego na filmie o redakcji o tobie nikt nawet nie wspomniał?

2. W najnowszym CDA (2/2009) w AR jedna osoba napisała "Wszyskiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia i 51 urodzin Smugglera" (no niedokładnie tak poisało ale coś takiego) A ty odpisałeś że o 7 lat spóźnione. Więc czy ty naprawde masz 58 lat czy tylko się zgrywasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że takie pytanie już było, ale i tak zapytam.

Czy oglądałeś lub oglądasz Wrestling ( "wolna amerykanka" Hulk Hogan, John Cena, Randy Orton. itp ) , a może nawet uprawisz (nie wnikam :lol: ) tę dyscyplinę nazwijmy to sportu?

Jeśli tak to który wrestler ( a raczej jego 'Image" ) przypadł Ci do gustu?

Sorry ale dla mnie to cyrk na kolkach, jeden teatr i udawactwo dp 8-mej potegi. Z zapasow ogladalem tylko sumo ale w Eurosporcie nie dogadali sie z Japonczyki i odcieli mnie od jednej z ulubionych dziedzin sportu :/

Najpierw obejżyj to http://pl.youtube.com/watch?v=Q16-pdE9fvI

I teraz pytania.

1. Dlaczego na filmie o redakcji o tobie nikt nawet nie wspomniał?

2. W najnowszym CDA (2/2009) w AR jedna osoba napisała "Wszyskiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia i 51 urodzin Smugglera" (no niedokładnie tak poisało ale coś takiego) A ty odpisałeś że o 7 lat spóźnione. Więc czy ty naprawde masz 58 lat czy tylko się zgrywasz?

No jasne, ze sie zgrywam. Toz mam dopiero 57 lat! Hahaha!

Masz psa lub kota czy inne zwierzęta?

Popierd*** (naprawde...) kota. Po szczegoly odsylam do watku o EGM parenascie stron do tylu. :)

Witam. Moje pytanka nie są zbyt oryginalne ale mnie to ciekawi- Jak wygląda mechanizm zdobywania przez redakcję pełniaków na cover?

To nudne i skomplikowane.

Jaka jest chierarchia (czy wogóle istnieje) w redakcji?

Bog,

....

.....

dyrektor wydawniczy

naczelny

zastepca

ekipa

Czy wiesz, że nakręcono film pt "Przenicowany świat" ? Nakręcił reżyser "9 kompanii", więc może być nie najgorszy film z tego:)

Nie wiedzialem, ale dobrze wiedziec.

Czemu wydawcy nie zrobią dema do KAŻDEJ JEDNEJ gry?

A probowales wyrwac sobie reke tak, zeby ona byla potem sprawna :)? Wbrew pozorom gra to nie jest pizza, ze mozna z niej wykroic jakis kawalek bez problemu. Czasem zrobienie dema jest trudne i pracochlonne, a cala energia idzie w dokonczenie gry na czas. Albo sie okazuje, ze demo zawiera sie w np. 3 GB. Powodow jest 1001, choc w sumie to ja bym chcial zeby taki obyczaj istnial.

Co czujesz po zobaczeniu tego filmiku?

Nic. Srednio smieszne ale widzialem juz gorsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Mam Cie odpowiedziales o godz 20.50 :) Czyli ze masz w domu neta albo siedzisz w pracy jeszcze No ale to drugie to raczej nie bo tak od piatku z deczka dlugo :D

2 http://pl.youtube.com/watch?v=XT9ZQj8i0-k Czy ty to dodales a jak nie to uwazasz ze jest to jakies bezprawne wykorzystywanie twoich zdjec i masz cos przeciwko??

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obejżyj to http://pl.youtube.com/watch?v=Q16-pdE9fvI

I teraz pytania.

1. Dlaczego na filmie o redakcji o tobie nikt nawet nie wspomniał?

Jak to nie wspominał :) , a fragment o biurku "wyjątkowy czystym i sterylnym " to napewno musiało być Smugglera ;)

Edytowano przez patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 http://pl.youtube.com/watch?v=XT9ZQj8i0-k Czy ty to dodales a jak nie to uwazasz ze jest to jakies bezprawne wykorzystywanie twoich zdjec i masz cos przeciwko??

Smugg zaznaczył że możemy wykorzystać jego foty w necie jeśli dopiszemy do nich © Smuggler CD-Action

Więc nie jest to bezprawie jeśli sam autor zdjęć zgodził się na wykorzystywanie ich w necie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że takie pytanie już było, ale i tak zapytam.

Czy oglądałeś lub oglądasz Wrestling ( "wolna amerykanka" Hulk Hogan, John Cena, Randy Orton. itp ) , a może nawet uprawisz (nie wnikam :lol: ) tę dyscyplinę nazwijmy to sportu?

Jeśli tak to który wrestler ( a raczej jego 'Image" ) przypadł Ci do gustu?

Sorry ale dla mnie to cyrk na kolkach, jeden teatr i udawactwo dp 8-mej potegi. Z zapasow ogladalem tylko sumo ale w Eurosporcie nie dogadali sie z Japonczyki i odcieli mnie od jednej z ulubionych dziedzin sportu :/

witam na forum

o ile dobrze wiem to o to chodzi :P

I moje pytanie

Czy słuchałeś kiedykolwiek zespołu Disturbed? Jeśli tak to jaką ich piosenke lubisz najbardziej

Edytowano przez Domio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie przeczytałeś mojego ostatniego postu o "uciążliwej" sprawie :( a może nie uwierzyłeś albo uznałeś, że to ja jestem żałosny, że piszę o czymś tak głupim?

No nic, trudno, teraz mam inne pytanie:

Czy czytałeś może książki Romualda Pawlaka? Co sądzisz o jego stylu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oni to tylko w redakcji są dla siebie mili, a po za redakcją to se sami radzą.

Lubimy sie ale mamy swoje zony, dziewczyny, zycie prywatne. Czasem sie pojdzie na piwko jakie, ale ogolnie to mozemy bez siebie zyc :) Cos jak w klasie - znasz wiekszosc, lubisz, ale sa to relacje kumpelskie, a nie "to moj najlepszy przyjaciel jest".

Czy słuchałeś kiedykolwiek zespołu Disturbed? Jeśli tak to jaką ich piosenke lubisz najbardziej

Nie znam go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie przeczytałeś mojego ostatniego postu o "uciążliwej" sprawie :( a może nie uwierzyłeś albo uznałeś, że to ja jestem żałosny, że piszę o czymś tak głupim?

Ale ja nie wiem o czym mowisz?

No nic, trudno, teraz mam inne pytanie:

Czy czytałeś może książki Romualda Pawlaka? Co sądzisz o jego stylu?

Znam go nawe osobiscie, choc nie widzialem sie z nim tyyyyyyyle lat... ale uczciwie powiem, ze lepszy z niego czlowiek niz pisarz. :)

Być może ktoś zadał ci to pytanie, ale czy inni redaktorzy znają twe imię i nazwisko???

Alez skad. Siedze w pelerynie i kominiarce, a mowie przez vocoder, jak Darth Vader. Moja tozsamosc jest TAJNA.

Czy wiedzą o twoim życiu prywatnym??

Niewiele wiecej niz wy. Moje zycie prywatne jest MOIM zyciem. Nie lubie o nim gadac, chwalic sie, etc.

Jakie relacje panują między redakcją a tobą?

13 lat siedzimy i jeszcze sie nie pozabijalismy. To chyba jest jakas odpowiedz?

Masz psa lub kota czy inne zwierzęta?

Popierd*** (naprawde...) kota. Po szczegoly odsylam do watku o EGM parenascie stron do tylu. :)

Moze dlatego ze ma takiego Pancia? :rolleyes:;)

Wiesz co? On po prostu ma nasrane w glowie. Mialem wiele kotow w swoim zyciu, w tym dwa przez dluuugie lata. Lubie koty. i znam sie na nich troszke. Ale takiego @#$^%^ to jeszcze nie widzialem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? On po prostu ma nasrane w glowie. Mialem wiele kotow w swoim zyciu, w tym dwa przez dluuugie lata. Lubie koty. i znam sie na nich troszke. Ale takiego @#$^%^ to jeszcze nie widzialem...

A mógłbyś napisać co ten kot robi takiego ciekawego. Ja miałem kota który biegał po ścianach (mówię całkowicie poważnie), czasem przyczepił się do sufitu i nie chciał zejść, a ostatecznie skoczył pod auto i dokończył swój żywot ;)

Za to aktualny nie robi nic prócz leżenia i jedzenia :)

A pytam bo koty to chyba jedyne domowe stworzenia które lubię i interesują mnie "wyjątkowe" przypadki tych zwierząt :)

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? On po prostu ma nasrane w glowie. Mialem wiele kotow w swoim zyciu, w tym dwa przez dluuugie lata. Lubie koty. i znam sie na nich troszke. Ale takiego @#$^%^ to jeszcze nie widzialem...

A mógłbyś napisać co ten kot robi takiego ciekawego. Ja miałem kota który biegał po ścianach (mówię całkowicie poważnie), czasem przyczepił się do sufitu i nie chciał zejść, a ostatecznie skoczył pod auto i dokończył swój żywot ;)

Za to aktualny nie robi nic prócz leżenia i jedzenia :)

A pytam bo koty to chyba jedyne domowe stworzenia które lubię i interesują mnie "wyjątkowe" przypadki tych zwierząt :)

Morze ten twój kot który biegał po ścianach naoglądał się za dużo Prince of Persia ;)

Tak na poważnie to fajnie jest mieć zwierze w domu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smg. Czy podczas swojej pracy w CDA, miales juz moze taki przejsciowy okres, ze chciales po prostu rzucic ta robote, ze dostanie kolejnego dennego listu utwiedzalo Cie w przekonaniu, ze to praca nie dla Ciebie, ze np. wolalbys sie poswiecic fotografowaniu? Pytam dlatego, ze kazdy ma swoje wzloty i upadki, i to co moze dla mnie i dla innych wydawc sie fajne i ciekawe( mowie o pracy redaktora), dla Ciebie moze byc czasem meczace. jak to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...