Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czytałeś kiedyś ,,Thorgala"? Jeśli tak to jakie wrażenia?

Dawno temu, jak jeszcze wychodzilo pismo "Relax". Podobalo mi sie, ale nie na tyle by potem kupowac komiksy mu poswiecone.

Co sądzisz o Januszu Korwinie- Mikke i Nowej Prawicy?

Nie rozmawiamy tutaj o polityce.

1 Co sądzisz o legalizacji narkotyków?

Ktorych? Taka maryche mogliby zalegalizowac, ale na tym moja tolerancja sie konczy,

Byłeś kiedyś w Ciechanowie ? Co sądzisz o tym mieście ? smile_prosty.gif

Nie bylem,

Wierzysz w teorie na temat nieuczciwości WOŚP i nieużyteczności kupionego ze zbiórek sprzętu? Dużo ludzi ostatnio wyraża niechęć do tej akcji.

Owsiak ma tylu wrogow patrzacych mu na rece i liczacych kazdy wydany grosz, ze jakby robil jakies przewaly, to juz na pewno z triumfem by to odtrabiono na tych portalach i stronach WWW, dla ktorych to jest "aferal, syn milicjanta i deprawator" i zgloszono do prokuratury. A jakos nic procz marudzenia i pomowien z d... wzietych do tej pory sie tam nie pojawilo.

A ze Polacy kochaja by opluc i oszczac wszystko, czym Polska moglaby sie pochwalic przed swiatem, to mnie nie dziwi, ze i na Owsiaka nalatuja.

Ale nie zamierzam sie tu zaglebiac w dyskusje na jego temat. Pytales mnie o zdanie, to je wyrazilem, jak masz inna opinie i poglady to juz twoj problem i prosze mi tu forum takimi tematami w razie czego nie zasmiecac, bo je wytne.

Trzymajmy sie gier, a nie polityki i polityczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze Szanowny

Otóż zwracam się do Ciebie z pytaniem, jako że wydajesz się być człowiekiem oczytanym o przykładu kilku książek. Nadchodzą długie jesienno-zimowe wieczory i zastanawiam się nad kupnem, bądź wypożyczeniem jakiegoś sensownego horroru, podczas którego czytania będę miał istną gęsią skórkę etc. Stephen King nie wiem czy mnie porządnie nastraszy. Owszem wiem, że Bastion czy Lśnienie są dobre, lecz jeszcze do nich nie podchodziłem, natomiast czytałem Miasteczko Salem czy Misery i bardzo mi przypadły do gustu, jednakże czy miałem dreszcze i ciarki podczas czytania ? Wątpie, a jeśli już to może raz podczas całej lektury. Także jeśli masz takowe książki, które bez mrugnięcia podasz i faktycznie są dobre to chętnie zabiorę się do przejrzenia takowych.

Z góry dzięki smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to zrobiliście, że wasza poczta e-mail to cdaction@cdaction.pl? Przecież nie ma takiej poczty, sami stworzyliście? Dlaczego nie założyliście normalnie tak jak inni czyli np. cdaction@onet.pl albo cdaction@gmail.com? Czy ja mógłbym założyć sobię tak jak w tej cdaction poczcie?

Sorki, że wykopuje posta, ale ty tak na serio? Jeśli tak, to jak dla mnie wygrałeś internety smile_prosty.gif Proponuję by od tej pory maile do smg pisać na adres smuggler@buziaczek.pl. Jeśli natomiast chcecie skontaktować sie z Mr.Jedi to podaje jego firmowy mail: lubieplacki@wp.pl biggrin_prosty.gif

A tak a propo macie swój serwer pocztowy, czy siedzicie na jakimś wspólnym bauera?

Edytowano przez kafarek15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze Szanowny

Otóż zwracam się do Ciebie z pytaniem, jako że wydajesz się być człowiekiem oczytanym o przykładu kilku książek. Nadchodzą długie jesienno-zimowe wieczory i zastanawiam się nad kupnem, bądź wypożyczeniem jakiegoś sensownego horroru, podczas którego czytania będę miał istną gęsią skórkę etc. Stephen King nie wiem czy mnie porządnie nastraszy. Owszem wiem, że Bastion czy Lśnienie są dobre, lecz jeszcze do nich nie podchodziłem, natomiast czytałem Miasteczko Salem czy Misery i bardzo mi przypadły do gustu, jednakże czy miałem dreszcze i ciarki podczas czytania ? Wątpie, a jeśli już to może raz podczas całej lektury. Także jeśli masz takowe książki, które bez mrugnięcia podasz i faktycznie są dobre to chętnie zabiorę się do przejrzenia takowych.

Z góry dzięki smile_prosty.gif

Sprobuj jakas powiesc Jacka Ketchuma. Na fotce wyglada jak King ugryziony przez zombie i tak tez pisze.

Szczerze mowiac ja sobie oszczednie dawkuje Ketuchma, bo czytanie jego ksiazek autentycznie mnie przeraza. Takze dlatego, ze pokazuje on nie jak King zlo "nadprzyrodzone" ale to, ze w kazdym z nas jest kawal sk...syna i tylko czeka, zeby mu dac szanse.

Zacznij moze od "Dziewczyny z sasiedztwa".

Ale unikaj zbioru opowiadan, bo sa bardzo nierowne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniejszy film jaki oglądałeś?

Na jakim sie najbardziej balem - o o tyle pytanie bez sensu, ze balem sie strasznie na roznych filmach, gdy mialem z 8 lat. Dzis sie bym z tego smial, ale wtedy...

Gdybyś miał konia to jak by się on nazywał?Płotka?

Nazwalbym go BandaKlocuch gdyby to byl wałach. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem problemu z czytaniem, takze lektur. Jedyna, na ktorej poleglem haniebnie to "Nad Niemnem" - po chyba 3 desperackich podejsciach zdolalem dobrnac do bodaj 70 strony i stwierdzilem, ze nie dam rady, to bylo tak przerazliwie nudne, ze w koncu przeczytalem streszczenie,.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w II klasie LO na profilu prawnym. Jednak prawa nie będę studiował- za długa i mozolna droga, a ja nie lubię się za bardzo uczyć, z drugiej strony nie wiem jak to się dzieje, ale ja prawie w ogóle się nie uczę, za lekcję zabieram się o 23 i jadę na jakichś ściągach i małym uczeniu się i wyciągam średnią 4.0. Polecasz nie iść teraz na studia, jeśli nie wybierze się jakiegoś "mocnego" i pragmatycznego kierunku? Iść lepiej do roboty, lub otworzyć własną działalność? Co o tym myślisz?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze sam odpowiadasz za swoja przyszlosc.

Czy jest jakis film albo ksiazka, ktore tak na Ciebie zadzialaly, ze plakales badz chcialo ci sie plakac?chytry_prosty.gif

Chlopcy z Placu Broni - majac lat 11 plakalem gdy umarl Nemeczek. Ale pewnie nawet nie wiecie o czym mowie, bo to pewnie juz od dawna wylecialo ze spisu lektur.

Zdarzalo mi sie czasem ogladac filmy, gdy czulem, ze w pewnym momencie lezki cisna mi sie do oczu, ale rzadko, coraz rzadziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg, tak gwoli wyjaśnienia o ten handel kluczami. (w newsie o Deus Exie) Nie chodziło o skargę na tą osobę. Tylko kiedyś ktoś chciał w Targowisku sprzedać klucze ze świeżutkiego CDA za kasę i chyba dostał za to ostrzeżenie. Bo można było się tylko wymienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...