Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Umiesz czytać? xD

A tak serio:

Czy czytasz Polskę fantastykę? (chodzi mi o autorów mniej znanych niż Sapkowski) A jeśli tak to jakie tytuły?

PS Jeśli pytanie jest w FAQ tzn, że przejrzałem je zbyt pośpiesznie ;)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, faktycznie nie zalapalem. No wiec faktycznie zaliczam malo RPG, ale jak juz jest naprawde dobra gra z tego gatunku i nie nazbyt ortodoksyjna (jakbym chcial widziec tysiace wspolczynnikow, tobym odpalil Excella) to grywam. KOTOR, Wiedzmin, Mass Effect (choc tu mialem lekkie uczucie rozczarowana... ale lekkie) - takim grom nie odmawiam.

Ale "quest 34356 "przyniesz 346 smocze kly, a dostaniesz + 1 do Exp oraz + 2 do CHDWP "" to juz mnie nudzi. gra musi miec COS - fabule, fascynujkacy swiat, pelnokrwistych bohaterow (najlepiej wszystko naraz...) wtedy chetnie.

No nareszcie załapałeś :) i spytam czy grałeś w bg1i2 ciekawi mnie twoja opinia na temat tej gry? miałem zapytać o fallouta(jednyke i dwójkę) ale myślę że w niego to na pewno grałeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać? xD

A tak serio:

Czy czytasz Polskę fantastykę? (chodzi mi o autorów mniej znanych niż Sapkowski) A jeśli tak to jakie tytuły?

Lema. Kiedys wiecej ale chyba mi wymagania rosna, bo mnie w wiekszosci znudzili. Ze starych: Zajdla (Limes inferior!!!), SNerga-Wisniewskiego (polecam "Wedlug lotra" a jak przelkniesz i zasmakuje to sprbuj "Robot").

No nareszcie załapałeś :) i spytam czy grałeś w bg1i2 ciekawi mnie twoja opinia na temat tej gry? miałem zapytać o fallouta(jednyke i dwójkę) ale myślę że w niego to na pewno grałeś :)

No wiec nie gralem w BG ani Tormenta ani Neverwintera. W Fallouty i owszem. Sam nie wiem czemu NIE gralem, czasem mam chec to nadrobic (szczegolnie P:T) ale zawsze jest cos do zrobienia, cos nowego do pogrania itd. Tym niemniej gierki te,,, mam. Czekaja. Na co? Az bede mial duzo czasu... a ze dobre gry sie nie starzeja (poza grafika, ale ja wychowany na 8-bitowcach przeciez, mam tu wielka tolerancje dla tego aspektu gier), to czy teraz czy za 2-3 lata...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MOGĘ się wtrącić w dyskusję, ja średnio przepadam za kierowaniem więcej niż jedną postacią w RPGach. Poprostu lubię skupiać się na jednej postaci. Swoją drogą ja grałem w BG 1. Jest conajmniej niezły wg mnie. Wogóle się cieszę, że mi odpowiadają gry z przestarzałą grafiką. Kiedyś maniaczyłem w tytuły typu Prince Of Persia (w momencie kiedy wychodziła ta gra, to grafika mi się wydawała naprawdę ładna i dziś w sumie też nie wydaje się wg mnie przestarzała). Ale wracająć ja chyba w swoim życiu w pierwszego RPGa jakiego grałem to były Pokemony. Poważnie. Wersja "gameboyowa"; te zdobywanie doświadczenia przez mojego zwierzaka i awansowanie na kolejne lvle to było coś. Potem był chyba dopiero Fable, BG, a od niedawna Witcher (upgrade sprzętu). Sorry za wtrąćenie się; wiem jest do tego pewien dział, ale poprostu, tak jakoś wyszło... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nawet grafika się nie starzeje. Przykład? Heroes 3. Dalej jest równie piękna, jak w 99 roku gdy pierwszy raz w nią grałem.... Też mam tak na oko ze 20 tytułów które czekają na "lepsze czasy" (np. NeverWinter Nights 2 - dostałem razem z kartą graficzną).

BTW: Czy będą jakieś ankiety? W końcu koniec roku :P Podsumowanie by się jakieś przydało :) I oczywiści wyniki w CDA. A najlepiej porównanie wyników obecnych z np. 99 roku :)

Edytowano przez kafarek15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty naprawdę byłeś na PGA? Jeśli tak to w jakich miejscówkach ;)

kazdy byl z ekipy, to i ja . A gdzie? Czasem na stoisku, czasem wszedzie indziej :P

Dobra, to jeszcze pociągnę ten temat:

A czy byłeś może na trybunie podczas koncertu InDespair? :>

i drugie pytanie:

Co znajdowało się w tym "magicznym" zwoju, który był do wygrania w konkursie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty naprawdę byłeś na PGA? Jeśli tak to w jakich miejscówkach ;)

kazdy byl z ekipy, to i ja . A gdzie? Czasem na stoisku, czasem wszedzie indziej :P

Dobra, to jeszcze pociągnę ten temat:

A czy byłeś może na trybunie podczas koncertu InDespair? :>

Moze tak, moze nie?

Co znajdowało się w tym "magicznym" zwoju, który był do wygrania w konkursie? :P

E tam, kazali mi zrobic polmetrowy autograf na plakacie z logiem CDA. :)

Czy Ty naprawdę byłeś na PGA? Jeśli tak to w jakich miejscówkach ;)

kazdy byl z ekipy, to i ja . A gdzie? Czasem na stoisku, czasem wszedzie indziej :P

znam nazwiska ale nie czytam, z polskiej sf to ja uznaje obecnie: Lem, Sapkowski, Snerg-Wisniewski, Zajdel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak, moze nie?

To w takim razie Cię widziałem... :P

Co znajdowało się w tym "magicznym" zwoju, który był do wygrania w konkursie? :P

E tam, kazali mi zrobic polmetrowy autograf na plakacie z logiem CDA. :)

Przedstawili (Hut) to tak jakby to był jakiś zwój z zaklęciem zmieniającym rzeczywistość xD Ja przypuszczałem, że w środku będzie tekst typu: "Ha! Tu nic nie ma" czy coś takiego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, Smuggler, że to co (chodzi o gry) jest na topie, w reklamach i ogólnie tzw "murowane hity 2008" w tym numerze udowodniliście (poprzez argumentację (to to samo co argumenty?eee nieważne)), że czasem pozory mylą. Taki np. Tomb Raider: Underworld. Zastanawiałem się nad kupnem, a tu...ppp ("pierdniecie ustami" (wiadomo o co chodzi))...lipa. Albo taki CoD 5. Coś musiało w nim być słabego, że dostał "tylko 8". Poza tym myślałem, że FC2 dostanie co najmniej 9+ też pewnego rodzaju zawiedzenie, czyż nie, Smuggler? Tak czy inaczej ja czekam na nowego PoPa i Witchera 2, ponoć za pół roku, a informacji o nim jak na razie wcale ni ma. No nic, pożyjemy zobaczymy.

PS Tolerujesz programy typu "Mam Talent"? Jeśli tak, to komu kibicowałeś? Szkoda, że AudioFeels nie wygrali tej głównej nagrody, a ta dziewczynka.... co drugie dziecko u nas w mieście tak śpiewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Tolerujesz programy typu "Mam Talent"? Jeśli tak, to komu kibicowałeś? Szkoda, że AudioFeels nie wygrali tej głównej nagrody, a ta dziewczynka.... co drugie dziecko u nas w mieście tak śpiewa.

Owszem, ogladalem Idola i MT. W MT moim faworytem byli All Sound Allowed - ten zespol co gral na wszystkim, lacznie z wiertarkami itd. A w finale byle za Audiofeels, ci akrobaci sa swietni ale jakos IMO nie na tyle by wygrac. Podobal mi sie koles (wokalnie...) spiewajacy ballade Queen.

A jesli co drugie dziecko w waszym miescie tak spiewa, to zrob chor i masz patent na zwiedzenie polowy swiata. Mala ma WIELKI glos, choc problemy z repertuarem. No i bedzie z nia to, co z niejaka Gieorginia - wystapila wiele lat temu w Szansie na Sukces. Tez mala dziewczynka (10 lat) z warkoczykami a glos miala podobny - jak huknela piosenke Kukulskiej to tej mowe odebralo i nie tylko jej. Wygrala. I co? I nic. Dziewczynka rosla, a glos nie. I teraz majac lat 18 ma po prostu b. dobry glos, a robi za gwiazd(k)e u Rubika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam nazwiska ale nie czytam, z polskiej sf to ja uznaje obecnie: Lem, Sapkowski, Snerg-Wisniewski, Zajdel.

Kossakowska i Grzedowicz to pisarze fantazy (tzn. miecze, elfy itp.) ;)

A nie pytam bez powodu, bo wiele osob z mojego srodowiska, ktorym podobal sie "Wiedzmin" (ksiazka) wprost uwielbiaja "Siewce Wiatru" (M. L. Kossakowska) i "Pana Lodowego Ogrodu" (J. Grzedowicz). Wiec myslalem, ze takze Ty znasz ich wydawnictwa :) Dzieki za odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dział veto został ogolnie zawizony czy nie ma go w zwiazku z brakiem zazaleń? Jezeli tak to moje veto w zwiazku z recenzja Mount&Blade zostanie przyjęte? Bez urazy Gregorios , ale grę potraktowales niesprawiedliwe. Jezeli tak to na jaki adres przysłać mam owe veto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kossakowska i Grzedowicz to pisarze fantazy (tzn. miecze, elfy itp.) ;)

Fantasy. Wiem co to znaczy i wiem co tworza ci ludzie. :)

A nie pytam bez powodu, bo wiele osob z mojego srodowiska, ktorym podobal sie "Wiedzmin" (ksiazka) wprost uwielbiaja "Siewce Wiatru" (M. L. Kossakowska) i "Pana Lodowego Ogrodu" (J. Grzedowicz). Wiec myslalem, ze takze Ty znasz ich wydawnictwa :) Dzieki za odpowiedz.

Znam ludzi, ktorzy lubiac kiszone ogorki uwielbiaja tez watrobke, ktorej ja nie cierpie (a ogorki kiszone lubie...). Moze kiedys sobie przejrze, nie mowie nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem wiedzieć jedno...

Co byś zrobił gdyby ktoś z redakcji puścił twoje zdjęcie do internetu z wszystkimi twoimi danymi. Załóżmy że zrobił to w złości po dość ostrej kłótni z tobą. Odpowiedź typu: "Nikt z redakcji by tego nie zrobił" w żadnym stopniu mnie nie satysfakcjonuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dział veto został ogolnie zawizony czy nie ma go w zwiazku z brakiem zazaleń? Jezeli tak to moje veto w zwiazku z recenzja Mount&Blade zostanie przyjęte? Bez urazy Gregorios , ale grę potraktowales niesprawiedliwe. Jezeli tak to na jaki adres przysłać mam owe veto?

Wyslij gregorius@cdaction.pl to chyba najprostsza metoda :)

Smugg czy oglądasz w poniedziałki Garfielda na TVP1? :)

Z rzadka, nie podoba mi sie dubbing, sam film jako animka moze byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...