Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Trudno było ci się przestawić do grania w strzelanki na padzie? :)

Co zadecydowało o tym, że wybrałeś Xboxa 360, a nie PS3?

No na poczatku byla tragedia, ale cwiczenie czyni... no nie mistrza ale daje rade.

Czemu Xbox? Bo raz, ze jakos blizszy PC-towi :).

Dwa, ze akurat obrazilem sie jakos takos na Sony z powodow roznych. :tongue:

Nie o TO dokładnie mi chodzi.Chodzi mi o to ,że chciałbym ,żeby był okres zwyczajny,bez różnych takich rzeczy jak plakat.

Bedzie, bedzie,

Drugie pytanie :Czy mogłybyście dodać ponownie Hitman : Krawa forsa? Nie mogę sobie zamówić numeru archiwalnego ,bo karty kredytowej nie mam...

A moglbys sprawic, zeby wgrudniu bylo 30 stopni we Wrocku, bo bym chcial sobie powspominac jak to w Kenii bylo? Nie uwazasz, ze powiedzmy 129.999 czytelnikow mogloby miec za zle, ze dajemy im to samo - tylko po to, zebys TY sobie Hitmana dorwal? Czy to aby nie jest tak jakby lekki przejaw egoizmu? :rolleyes:

Prosciej zeby CDA dalo niz zebys ty na allegro czy tego numeru czy tej gry poszukal? Stary, nie zalamuj mnie...

Trzecie pytanie:Czy byłoby możliwe raz w roku zrobić takie "czyszczenie" do którego by się dodawało numer archiwalny?

Nie.

Jakieś stosowne ostrzeżenie byłoby mile widziane. No trudno, stało się.

Gdy Geralt i Yennefer szli się "kąpać"

(to nie jest spoiler :P), wiedziałem, co będzie dalej...

SPOLIER: P -> To sie troszke zdziwisz.

Żeby nie było off topu, pytania:

- Walczyłeś o recenzję Wiedźmina 2? (wiem, że rzadko piszesz recenzje, ale dla tej gry mogłeś zrobić wyjątek)

zdziwisz sie ale nie - wole SPOKOJNIE pograc dla wlasnej przyjemnosci, jako gracz, a nie recenzent - a to sa dwie rozne rzeczy.

- zazdrościłeś enkiemu, gdy opowiadał Wam jaka to świetna gra?

Nie, bo wiem ze za pare dni zagram, a nie jestem az tak najarany, zeby nie wytrzymac paru dni, gdy wytrzymalem 3 lata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Twoje obowiązki w redakcji?

Ktos musi chodzic po te pizze...

Czytałeś kiedyś kryminały Agathy Christie? Podobały Ci się?

Tak, choc naftalinka juz traca.

Tak w ogóle, to lubisz czytać kryminały? Masz jakiegoś swojego ulubionego detektywa z książek? Holmes, Poirot...?

Lubie Holmesa, owszem. Ale jednak Philp Marlowe z ksiazek Chandlera jest duzo bardziej "zywy" niz Sherlock.

Ej Panie Smuggler!Pan będziesz ulepszał kompa ze względu na wymagania Wiedźmaka?Czy może Pan zniżysz się do grania na najniższych detalach?(Sorry za denerwujący ton,ale nie mogłem się powstrzymac;D)

Dwie godziny temu zamowilem sobie GF 460 GTS. Ciekawe czy moj procek dwurdzeniowy krecony z 1,8 na 2,1 da rade, a jak nie to go podkrece na 2,4 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze o GF 460 GTS :wink: a co do procków dwurdzeniowych to będzie czięzko gdysz stery nvidi do kart z serti 4xx bardzo mocno obicążają procki dwurdzeniowe :smile:

Edytowano przez maksv6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze o GF 460 GTS :wink: a co do procków dwurdzeniowych to będzie czięzko gdysz stery nvidi do kart z serti 4xx bardzo mocno obicążają procki dwurdzeniowe :smile:

Bo to pewnie GTX, jak widac podchodze do tych oznaczen rozmaitych dosc lekko - wisi mi tak naprawde jak sie nazywa, byle gierka jakos chodzila. A z prockiem sie obaczy - w najgorszym wypadku i jego wymienie, kij z tym, to w koncu pierwszy upgrade od 4 lat, nie liczac wiekszego HDD.

Czy będziesz grał w wiedźmina na TV czy monitorze?

Kuzwa do pralki PC-ta podlacze...

Jaki masz monitor do kompa?

Sprawny... FAQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos musi chodzic po te pizze...

Czyli na poważna odp nie mogę liczyć... Cóż, przeżyję:). "You cant always get what you want"

Wracając do kryminałów: dużo słyszałem o tych metaforach jakie stosował Chandler, mógłbyś mi więc polecić coś ciekawego na początek z ksiazek Chandlera, z Philpem Marlowem? Próbowałem czytać "Głęboki sen", lecz jakoś nie przekonała mnie ta książka, nie dotrwałem nawet do 1/3 książki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kryminałów: dużo słyszałem o tych metaforach jakie stosował Chandler, mógłbyś mi więc polecić coś ciekawego na początek z ksiazek Chandlera, z Philpem Marlowem? Próbowałem czytać "Głęboki sen", lecz jakoś nie przekonała mnie ta książka, nie dotrwałem nawet do 1/3 książki.

Poszukaj zbioru opowiadan, krotsze formy sa latwiejsze do przyswojenia, a jak juz sie oswoisz to i Gleboki Sen przerobisz. Swoja droga jest anegdotka z ta ksiazka - jest tak duza i zawiklana, ze ciezko sie czasem polapac we wszystkich watkach. I na spotkaniu z Chandlerem ktos zapytal "no ale co sie stalo z kierowca" (jest tam taki wazny epizod, nie bede spoilerowal, ale spora role odgrywa w nim pewien kierowca. Tylko, ze jego losy jakos tak pozostaja w totalnym zawieszeniu).

- Kierowca - Chandler drapie sie po glowie - Cholera, zupelnie o nim zapomnialem, faktycznie...

Tamze zapytany "czy umie pan strzelac" odparl "Nie, ale z mokrym recznikiem w reku bywam niebezpieczny".

Kawy się pija z alko, każdy to wie.

To ja nie jestem kazdy. Kawe sie pija sama, bo po diabla psuc smak kawy czymkolwiek innym?

Jak większość ludzi pijasz pewnie kawę? Twoja ulubiona? Sypana czy rozpuszczalna? Z mlekiem/bez?

Tylko z ekspresu, tylko swiezo mielona, tylko czarna, bez zadnych dodatkow (wlacznie z cukrem). Czasem moze byc jakies capuccino jako deser.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ty i reszta redakcji traktujecie tych, którzy nie piją kawy?

Codziennie wbijamy w ich kulkielki voodoo szpilki i topimy je w fusach, krzyczac

Kto kawy nie pije

Niechaj tak zgnije

Kto nie lubi kawy

Ten jest palant wszawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę nawiążę do tematu spoilera, ale nie chodzi mi głównie o to.

Pytanie:

Co byś zrobił enkiemu lub Monkowi, gdyby opowiedzieli Ci zakończenie Wiedźmina 2? :]

Nic. Bo dla mnie zakonczenie to tylko element gry/ksiazki, a nie WSZYSTKO. Pomijajac sytuacje, gdzie zakonczenie nagle wszystko wywraca do gory nogami (kim jest Kayser Sousa, czy final pierwszego KOTORA) to wiedza "jak sie skonczy" mi nie przeszkadza. No ale wiem o co ci chodzi, wiec nie bylbym szczesliwy. Ale tez nie cialbym sie polamanym kompaktem z tego powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwsze pytanie z zakresu czy jeszcze maczasz palce przy zawartości Cover DVD, i czy testujesz wszystko, co tam zamieszczacie? I drugie moje pytanie to takie czy możesz sobie wyjść wcześniej z redakcji albo przyjść trochę później, zależnie od twojego widzimisię i uwzględniając twoją pozycję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhmmm....to bardzo osobiste pytanie...może ono tobą wstrząsnąć, poruszyć twoje wewnętrzne dziecko, a nawet rozedrzeć na strzępy....

Czy jest ktoś wredniejszy od ciebie, bo według mnie tak...pewnie myślisz teraz "Cooo ktoś jest wredniejszy ode mnie!Kto to taki!?!"

Odpowiedź jest prosta...to CAŁY ŚWIAT!!!

Zgadzasz się ze mną...jeżeli tak to ten świat nie ma sensu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - zakładam że znasz Angielski jako pracownik CDA, w jaki sposób taki stary pryk jak ty się go nauczył? Pytanie w żadnym wypadku nie ma cię obrazić, po prostu jestem ciekaw, bo w szkole to chyba jeszcze nie miałeś tego języka.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwsze pytanie z zakresu czy jeszcze maczasz palce przy zawartości Cover DVD, i czy testujesz wszystko, co tam zamieszczacie?

Poniekad ale jako ze tak powiem wolontariusz czy druga linia.

I drugie moje pytanie to takie czy możesz sobie wyjść wcześniej z redakcji albo przyjść trochę później, zależnie od twojego widzimisię i uwzględniając twoją pozycję?

Kazdy u nas moze sie czasem wczesniej urwac, czy przyjsc sobie pozniej, to nie fabryka z tasma produkcyjna. Tyle, ze nie powinien tego prawa naduzywac - korzysta sie z tego w sytuacjach awaryjnych, a nie "a bo mi sie wstac nie chcialo...". No i dobry obczaj kaze takie urwane godziny odrobic.

Pytanie - zakładam że znasz Angielski jako pracownik CDA, w jaki sposób taki stary pryk jak ty się go nauczył? Pytanie w żadnym wypadku nie ma cię obrazić, po prostu jestem ciekaw, bo w szkole to chyba jeszcze nie miałeś tego języka.

Garfield po angielsku, granie po angielsku (bo polskich wersji jeszcze nie bylo), kursy. Moja angielszczyzna zreszta nie powala :/. Jakos tak jest, ze o ile z rozumiemiem tekstu zero problemow, z mowa (o ile ktos nie nap... jakims slangiem) niezle, to moja aktywna angielszczyzna delikatnie rzecz mowiac nie jest czyms, czym bym sie chcial chwalic.Wyrzucony w srodku Londynu nie zginbym ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...