Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

1. Czy zdarzyło się kiedyś tak, że nie miałeś czego wydrukować do AR?

2. Czy zostawiasz sobie kilka frustratów i innych piratów na wszelki wypadek, gdyby wyżej opisana sytuacja miała kiedyś nastąpić? :)

3. Czy popierasz moje zdanie, że poziom AR z numeru na numer będzie słabł? Uważam tak dlatego, że większości wystarczy forum, na którym mogą napisać to samo co kiedyś napisaliby do Ciebie i mają przy tym pewność, że ich tekst pojawi się na 100% (jeżeli nie będzie oczywiście łamał regulaminu), a i odpowiedź uzyskają szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to troche glupie pytanie ale musze zapytac z kad wy bierzecie te zaproszenie na te rozne pokazy,gale niewiem jak to nazwc przedpremierowych gier to jakis rodzaj promocji czy cos?

Szukamy w smietnikach. :icon_mrgreen:

No skad, no producenci i dystrybutorzy nam przysylaja. Dziwne?

Czy w pismach, w których wcześniej pracowałeś zanim trafiłeś do CD-Action, także ukrywałeś swoją prawdziwą tożsamość?

Pisalem pod nickiem i nikogo nie obchodzilo jak sie ten koles nazywa.

Czy lubisz twórczość Stephena Kinga i Andrzeja Sapkowskiego.

Nie @$#%^^ nienawidze :wallbash: to najgorszy chlam jaki w zyciu czytalem.

1. Czy zdarzyło się kiedyś tak, że nie miałeś czego wydrukować do AR?

Jeszcze nie ale mam wrazenie, ze wkrotce moge miec taki problem.

2. Czy zostawiasz sobie kilka frustratów i innych piratów na wszelki wypadek, gdyby wyżej opisana sytuacja miała kiedyś nastąpić? :)

Zawsze sie ma cos w zapasie...

3. Czy popierasz moje zdanie, że poziom AR z numeru na numer będzie słabł? Uważam tak dlatego, że większości wystarczy forum, na którym mogą napisać to samo co kiedyś napisaliby do Ciebie i mają przy tym pewność, że ich tekst pojawi się na 100% (jeżeli nie będzie oczywiście łamał regulaminu), a i odpowiedź uzyskają szybciej.

Na to pytanie WY znacie odpowiedz, ja tylko moge patrzec co przysylacie...

Mam takie pytanie:

Czy w koncu to ty bedziesz renzował Wieska do nastepnego numeru(miales chyba przez to troche "odnowic"swojego peceta) czy raczej ktos inny z redakcji(bo to juz chyba czas do rozdzielania receznzji)

Dzieki za odpowiedz:P

No wlasnie jeszcze nie upgradeowalem PC, a do tego splot rozmaitych okolicznosci sprawia, ze to raczej nie ja bede recenzowal. W sumie to nie wiem czy mam sie martwic, bo duzo przyjemniej sie gra, gdy sie gra "dla siebie" a nie gdy zamiast bawic sie gra, musisz wypatrywac w niej usterki, niedorobki itd.

Co sądzisz o filmie "The Wall"?

Podoba mi sie. Ogladalem go pierwszy raz 20 lat temu i wtedy wbil mnie w glebe niektorymi scenami. Dzis nie budzi takich emocji ale uwazam, ze jest wart uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko. Myślisz że w Zabójcach Królów wróci Regis? Przycież już raz wieśniacy ucieli mu głowę i się pozbierał. Ale Vilgefortz go spalił z tego co pamiętam więc to może być problem :D

Wiedymin tez umarl a jednak zyje :happy:

Błaaaagam, używajcie spoilerów! Jedynie kolega niżej pomyślał! :(

Ja dopiero zacząłem czytać Panią Jeziora...

Smugg, którą postać w sadze Sapkowskiego najbardziej lubisz? Co myślisz o teorii, że ten łysy, napakowany koleś ze zwiastuna W2 to Bonhart?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Smugg, którą postać w sadze Sapkowskiego najbardziej lubisz?

Kucharza Zenka :tongue:

Co myślisz o teorii, że ten łysy, napakowany koleś ze zwiastuna W2 to Bonhart?

Ze nie ma sensu.

Czy u was w redakcji, jak przychodzisz do pracy to mówią wszyscy "Cześć Smuggler. Jak po wczorajszej imprezie?" czy siedzicie każdy w sowim kącie, byle odklepać te kilka godzin w jakże beznadziejnej atmosferze...

Prawda jak zawsze lezy gdzies posrodku. Znamy sie od 15 lat wiec nie wybuchamy gejzerem radosci, ze znow sie widzimy. Z drugiej strony nie oznacza to, ze kazdy siedzi i robi, nie patrzac na reszte. Mamy normalna atmosfre pracy, sie o meczu czasem pogada, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiem gdzie sie z tym zgłosić ,więc napisze to tutaj. Wczoraj dostałem sms zaczynający się słowami:"CD ACTION nr5:miło nam poinformować cię.." w którym to mój numer został wytypowany do do gry o 2.500 zł na laptopa.Troche mnie to zdziwiło(a nawet bardzo).Bardzo chciałbym dowiedzieć sie ,o co chodzi i czy to CD Action go do mnie wysłało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiem gdzie sie z tym zgłosić ,więc napisze to tutaj. Wczoraj dostałem sms zaczynający się słowami:"CD ACTION nr5:miło nam poinformować cię.." w którym to mój numer został wytypowany do do gry o 2.500 zł na laptopa.Troche mnie to zdziwiło(a nawet bardzo).Bardzo chciałbym dowiedzieć sie ,o co chodzi i czy to CD Action go do mnie wysłało.

:ohmy:

Nic na ten temat nie wiem ale na pewno zapytam w poniedzialek w pracy, bo to panie dziwne, bardzo dziwne... :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem takiego esa. Konkretnie jego treść wygląda tak:

"CD ACTION nr5: Miło nam poinformować ze wlasnie dzis TWOJ NUMER zostal wytypowany do gry o 2.500ZL NA LAPTOPA. Wyslij WIEM.CA.TULIPAN na 7264 i graj/2,46zVAT"

Co jak co, ale komórkowego spamu od CD-A to się nie spodziewałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem takiego esa. Konkretnie jego treść wygląda tak:

"CD ACTION nr5: Miło nam poinformować ze wlasnie dzis TWOJ NUMER zostal wytypowany do gry o 2.500ZL NA LAPTOPA. Wyslij WIEM.CA.TULIPAN na 7264 i graj/2,46zVAT"

Co jak co, ale komórkowego spamu od CD-A to się nie spodziewałem...

Redakcja CDA nie ma z tym nic wspolnego, od was sie dowiadujemy, ze takie cos ma miejsce. :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...