Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Nie, nie leci. Jak ktos ma ochote to sobie wrzuca na sluchawki co chce. Ale szlag by mnie trafil, gdybym byl zmuszany do sluchania jakiegos radia (szczegolnie, ze wiekszosc oferuje tylko miks kiczowatych piosenek, wk... reklam i glupawych didzejow)

W redakcji nie a czy np. podczas drogi do pracy ( jeśli dojeżdżasz samochodem) lub jeśli gdziekolwiek indziej jedziesz nie lubisz posłuchać sobie Zeti czy rmf rm ?

Nie, bo jak wyzej - wk... mnie to, co teraz nazywaja radiem. Kiedys dalo sie sluchac Trojki, ale... Od biedy moge Tok FM, gdzie gadaja ale nie pitola. A i tak wole sobie zapuscic cos z Ipoda na glosniki (mam taka przystawke, ktora to umozliwia) i przynajmniej leci ta muza, ktora lubie. Ew. jakiegos audiobooka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się miewa Capik? Wciąż musi wcinać specjalną karmę? Pozdrów go ode mnie : ).

Capik is dead od 3 lat. :sad: Ten nowy to Mopik (koncowka "ik" na pamiatke poprzedniego).

No jest na karmie specjalnej i tak bedzie do konca zycia, czyli mam nadzieje wiele lat. Zre, brzuch mu rosnie, kot sie troszke ustatkowal ale nadal kawal sqrwiela z niego i tak tez pewnie bedzie do konca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś osobą która z powodu swojego wieku ma przedłużony czas reakcji w FPS ? Pytam sie bo nie wyobrażam sobie "PRO Gamera" z czasem reakcji jak kasjerka w biedronce.

Ojejej, a co to jest "programer" bo jo mom tylko programator w pralce, bom glupi zgred... Czekaj, wiem - pro gamer to taki 15-latek, co napier... po 8h dziennie w jedna gre, az osiaga w niej calkowita perfekcje. Natomiast np. koles, ktory od ponad 25 lat gra, przeszedl z tysiac gier, zaliczyl praktycznie kazda platforme growa, jaka w tym czasie powstala itd. to taki doopek. No nic bede musial prawo jazdy oddac, bo refleks juz nie ten... :laugh: Piwo i seks tez juz nie dla mnie... :laugh:

Nie wiem czy miales kontakt z demem FNC, ale jesli tak to czy nie wydaje ci sie, ze walka w wadze ciezkiej byla tam trudniejsza niz w kategorii polsredniej? Jesli nie miales kontaktu z demem to powiedz jak to jest w wersji finalnej, dalej widac roznice?

Na razie gram tylko kolesiem w wadze ciezkiej, nie lubie tych lzejszych kategorii. :wink:

Które lepsze AC 2 czy AC: Brotherhood??

Najlepsza jest pomidorowa, a potem krupnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo:P widze ze w koncu mnie posłuchales i zagadales do martina aby załozył dział:P

Dzieki:P

Swoja droga jestem ciekawy co im tam padło na markolfie ze wczesniej nie powiadomili o tej zaistniałej sytuacji na forum:P

Ciekawy jestem rowniez numeru specjalnego i co w nim bedzie specjalnego(bo juz czas na rozmowy o ten nr gdyz zbliza sie on wielkimi krokami):P

Edytowano przez polakos8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest twoja ulubiona gra z RPG ?

PS:Chyba nie jesteś osobą która leci tylko na ładną grafe?

Lece na ladne laski ;] a w grach najwiecej cenie 100 klatek na max rozdzielczosci, reszta nie jest wazna. I co teraz?

Nie mam "najlepszej" gry. Gralem duzo i z radoscia w Wieska, oba KOTORY, oba Mass Effecty jesli mowa o tych z ostatnich lat. A kiedys w Fallouta, BG, PT.

Wiem, ze to troche dupiane pytanie, bo ciezko okreslic, ktore gry beda udane, a ktore nie, ale jesli nie bedziesz chcial to zwyczajnie nie odpowiesz :). Jakie gry planujesz kupic w tym roku?

te, ktore uznam za warte wydanej kasy. Mam nadzieje, ze bedzie ich duzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to już było, ale co sądzisz drogi Smugglerze o nowym tworze Cryteka, a mianowicie o grze Crysis 2?

Pewnie pogram.

Najdroższy Smugglerze, Alfo i Omego CD-Action. Cóż sądzisz o Vacie 23% i Cenie cukru?(jak było to przepraszam)

Nic nie sadze. Cukru duzo nie uzywam, a VAT wolalbym jak najmniejszy, ale przeciez sie nie potne, ze podwyzszyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...