Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

http://ramzelsworld.blogspot.com/2007/12/smuggler.html

Nie prawda, bo przecież jesteś...

Kiedyś niejaki ... podpisywał się "Smuggler" i mało kto to wie.

Och, jeszcze w tym tygodniu nikt tego bloga nie odkryl i nie wrzucil linka, a juz sie obawialem, ze tradycja zginie...

Uprawiasz jakiś sport, jesteś aktywny fizycznie czy utrwalasz stereotyp gracza tzw. stacjonarnego :wink:

Biegam sobie dla zdrowia, czasem rowerek, i takie tam.

byłeś kiedykolwiek na strzelnicy?,jeśli tak to z czego strzelałeś?.

Kuzwa, dwa lata wojska i kalach mi naprawde wystarczyly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze 07/2009 były dwie takie same strony. Wiem że już ukaraliście winowajce. I Chodzi mi właśnie o kare. Jaki rodzaj kary zastosowaliście? Spaliliście go na stosie? Czy odcięliście go od lodówki, czy użyliście ultimate, czyli włączjąc muzykę Biebera ?

--------------------

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11%, wklej to do podpisu

90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na profilek .

Edytowano przez Keratin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, do dzis gram w Rats, Critical Mass i Slay - trzy gierki stworzone WIELE lat temu przez jednego czlowieka... i sa [beeep]ISTE.

Cytowałem ciebie u góry :)

Czy supermoderatorzy tacy jak ty też mogą dostać ostrzeżenie za takie słowa jak powiedziałeś tam wyżej?

Edytowano przez wrestlfan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki aparat warto obecnie zakupić.

Początkowo myślałem o półprofesjonalnej lustrzance (np. Nikon D3000), ale jak sobie pogadałem z kuzynem (też fotograf-amator z ok. 17-letnim stażem) o mobilności lustrzanek, to raczej sobie odpuszczę. Body plus dodatkowe "słoiki" i pół bagażu zapchane :)

Tak więc skłaniałbym się ku kompaktowi z wyższej półki z bardziej zaawansowanymi możliwościami. Co w tej chwili warto kupować. Póki co, górna granica wynosi 1700 złotych.

Edytowano przez deryck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś kiedykolwiek w klanie jakiejś gry ? [ np CoD, Soldat, CS ]

NIE.

W numerze 07/2009 były dwie takie same strony. Wiem że już ukaraliście winowajce. I Chodzi mi właśnie o kare. Jaki rodzaj kary zastosowaliście? Spaliliście go na stosie? Czy odcięliście go od lodówki, czy użyliście ultimate, czyli włączjąc muzykę Biebera ?

Winna byla drukarnia i zaplacila za to drogo. Doslownie. A winny zaniedbania pracownik ponoc wylecial.

Dlaczego żaden zestaw w Megakonfiguratorze nie ma napędu Blu-ray?

Dobre pytanie. Nie znam odpowiedzi. Zapytaj Allora, on dobieral zestawy.

Czlowieku, do dzis gram w Rats, Critical Mass i Slay - trzy gierki stworzone WIELE lat temu przez jednego czlowieka... i sa [beeep]ISTE.

Cytowałem ciebie u góry :)

Czy supermoderatorzy tacy jak ty też mogą dostać ostrzeżenie za takie słowa jak powiedziałeś tam wyżej?

Sam sobie udzielam ostrzezenia. Pasuje.? :tongue:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Smuggler

Czytałeś to wcześniej? Jaka była reakcja?

Usmiechnalem sie, gdy pierwszy raz na to trafilem.

Jaki aparat warto obecnie zakupić.

Poczytaj, co napisalem doslownie 2-3 strony wczesniej... To jakbys powiedzial "jaki samochod kupic" ale nie wiadomo czy chcesz nim wozic wegiel, czy starowac w formule-1, ile masz kasy itd. itp. A jak mam sensownie odpowiedziec?

Początkowo myślałem o półprofesjonalnej lustrzance (np. Nikon D3000),

D3000 to nie jest polprofesjonalna, to entry level. Semipro w Nikonie to D90, czy D300

ale jak sobie pogadałem z kuzynem (też fotograf-amator z ok. 17-letnim stażem) o mobilności lustrzanek, to raczej sobie odpuszczę. Body plus dodatkowe "słoiki" i pół bagażu zapchane :)

Widzisz, a dla mnie to zaleta - wlasnie to, ze moge sobie dobrac odpowiednia optyke do tego, co chce zrobic.

Tak więc skłaniałbym się ku kompaktowi z wyższej półki z bardziej zaawansowanymi możliwościami. Co w tej chwili warto kupować. Póki co, górna granica wynosi 1700 złotych.

To juz jakis konkret. Popatrz na Panasonica LX-3 i ew. LX-5 (choc ten pewnie juz drozszy ciut) czy Samsung EX1. Ten ostatni to chyba obecnie najlepszy wybor i lepszego miec nie bedziesz.

Ew. popatrz na Olympus Pen E-1 (ew. EP-1 bo wtedy ma lampe) to kompakt z wymienna optyka + matryca wielkosci jak w lustrzankach Olympusa (czyli wprawdzie o 1/3 mniejsza niz w "normalnej" lustrzance ale i tak duuuuzo wieksza niz w kompaktach), co daje b. dobra jakosc fotek na wysokich iso. A optyki jak nie chcesz nie musisz wymieniac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler,

Przez przypadek znalazłem na Allegro aukcję, na której zamiast opisu gry jest zeskanowana recenzja z CDA. Chyba tak nie można, prawda? Jeśli chcesz, podam namiary. Pozdr:)

EDIT: Co prawda, gra jest już troszkę stara a gość to prywaciarz, ale dla zasady informuję;)

Edytowano przez Dabrus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś szansa, że AR wróci kiedyś do starej, 4-stronicowej objętości? A jeśli tak, to czy będzie się to odbywało małymi kroczkami, czy stanie się to tak "nagle", czy może przy okazji jakichś większych zmian, np. zmiany layoutu CDA, tak jak w numerze 02/10?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będzie wydań cda ? xD

Tyle, ile lat pozyjesz. Teraz modl sie zeby bylo ze 100 :tongue:

Hej Smuggler,

Przez przypadek znalazłem na Allegro aukcję, na której zamiast opisu gry jest zeskanowana recenzja z CDA. Chyba tak nie można, prawda? Jeśli chcesz, podam namiary. Pozdr:)

EDIT: Co prawda, gra jest już troszkę stara a gość to prywaciarz, ale dla zasady informuję;)

Teoretycznie to nie jest fair, mozesz podac namiary...

Czy istnieje jakaś szansa, że AR wróci kiedyś do starej, 4-stronicowej objętości?

Duzo fajnych listow = wieksza objetosc AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Towarzyszu Smuglaczu

Na wstępie bym chciał podziękować za te przepisy, co to kiedyś na moją prośbę umieściłeś na forum. Pyszne to było, żonie smakowało wielce, ale stwierdziła, że za mało czosnkowe :laugh: Bardzo czosnek lubi, więc jak sobie to czasem robimy, to nie odcedzamy czosnku tylko walimy na ser tak jak jest w garnku :tongue: W każdym razie jeszcze raz dziękuję.

A i pytania mam :smile:

1. Co sądzisz o tym? http://www.miasik.net/archive/2010/11/cd-p...rusza-na-wojne/ Zgadzasz się z takim postępowaniem, słyszeliście o tym w redakcji? A może to zwykła bujda na resorach?

2. Czy w ramach "integracji pracowników" mieliście kiedyś jakiś wspólny wypad np. na paintballa? Żeby każdy mógł sobie ustrzelić MacAbrę?

3. Co sądzisz twórczości Goodkinda? Warto czytać czy nie warto? Tak z ciekawości pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze!

Chciałbym Cię spytać, czy mógłbyś dać do numeru 01/11 dać gre CS'Source?Wiem że nie spełniaż życzeń, ale może ten jeden raz??? Pliosiee! Ja oszczędzam kasę na BO, a a mam prenumeratę CD-ACTION, więc proszę, chciałbym sobie umilić czas grając w (piiiii) ...bardzo fajną gierkę

Niech ktoś się podpiszę podemną jakby też chciał(wiem, żę nikt nie podpiszę :nuke: )

Więc mam tylko nadzieje,żę odpiszesz i chciałbym się przekonać czy emiotykony na ciebie działają :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Towarzyszu Smuglaczu

Na wstępie bym chciał podziękować za te przepisy, co to kiedyś na moją prośbę umieściłeś na forum. Pyszne to było, żonie smakowało wielce, ale stwierdziła, że za mało czosnkowe :laugh: Bardzo czosnek lubi, więc jak sobie to czasem robimy, to nie odcedzamy czosnku tylko walimy na ser tak jak jest w garnku :tongue: W każdym razie jeszcze raz dziękuję.

No to hardkor - z ciekawosci kiedys sprobuje "po waszemu" :)

A i pytania mam :smile:

1. Co sądzisz o tym? http://www.miasik.net/archive/2010/11/cd-p...rusza-na-wojne/ Zgadzasz się z takim postępowaniem, słyszeliście o tym w redakcji? A może to zwykła bujda na resorach?

Powiem tak: niewinni nie maja sie czego bac, a jak ktos "zassie" pirackiego Wiedzmaka, to sam sobie winien, ze bedzie mial problemy. Co jak co, Polacy winni wspierac polskie produkcje.

2. Czy w ramach "integracji pracowników" mieliście kiedyś jakiś wspólny wypad np. na paintballa? Żeby każdy mógł sobie ustrzelić MacAbrę?

Mamy w redakcji pare pistoletow na DUZE kulki i w razie czego tym mozna sie odprezyc, Mac Abra o ile nie dostanie w oko, to sie nie oburza.

3. Co sądzisz twórczości Goodkinda? Warto czytać czy nie warto? Tak z ciekawości pytam.

Nie znam czlowieka.

Co sądzisz o angielskim dubbingu w polskich grach?

Troche to paradoks, ale z dwoja zlego wole juz kiepski angielski niz kiepski polski, bo z nawet kiepskiego angielskiego zawsze troszke slowek i wymowy mozna zalapac.

Drogi Smugglerze!

Chciałbym Cię spytać, czy mógłbyś dać do numeru 01/11 dać gre CS'Source?Wiem że nie spełniaż życzeń, ale może ten jeden raz??? Pliosiee! Ja oszczędzam kasę na BO, a a mam prenumeratę CD-ACTION, więc proszę, chciałbym sobie umilić czas grając w (piiiii) ...bardzo fajną gierkę

Niech ktoś się podpiszę podemną jakby też chciał(wiem, żę nikt nie podpiszę :nuke: )

Więc mam tylko nadzieje,żę odpiszesz i chciałbym się przekonać czy emiotykony na ciebie działają :happy:

:dry: A moze jeszcze frytki do tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jakis konkret. Popatrz na Panasonica LX-3 i ew. LX-5 (choc ten pewnie juz drozszy ciut) czy Samsung EX1. Ten ostatni to chyba obecnie najlepszy wybor i lepszego miec nie bedziesz.

Ew. popatrz na Olympus Pen E-1 (ew. EP-1 bo wtedy ma lampe) to kompakt z wymienna optyka + matryca wielkosci jak w lustrzankach Olympusa (czyli wprawdzie o 1/3 mniejsza niz w "normalnej" lustrzance ale i tak duuuuzo wieksza niz w kompaktach), co daje b. dobra jakosc fotek na wysokich iso. A optyki jak nie chcesz nie musisz wymieniac. :)

O LX-5 czytałem dużo dobrego i tak myślałem, że go polecisz :) EX1 też ciekawie wygląda i jest sporo tańszy. Bawiłeś się obydwoma? Jakie są ich główne zalety i wady (takie małe porównanie)? Czytam różne fora i testy i w każdym miejscu piszą co innego. O LX-5 wiem, że ma ma szerszy zakres obiektywu i filmy w HD (ale po co to komu w aparacie ;) )

Aparat ma służyć głównie jako sprzęt turystyczny (zabytki i widoki) oraz jako rejestrator imprez przjacielsko-rodzinnych.

A kompakty z wymienną optyką to na razie nie na moją kieszeń.

P.S. Pytanie od znajomego (i ode mnie przy okazji). Co wybrać na pierwszą lustrzankę? Tematyka zdjęć: krajobrazy i architektura (głównie). Zestaw tak do 2500 (lub tańszy jak da radę). Są różne głosy więc najlepiej poradzić się jak największej ilości osób.

Edytowano przez deryck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LX-5 czytałem dużo dobrego i tak myślałem, że go polecisz :) EX1 też ciekawie wygląda i jest sporo tańszy. Bawiłeś się obydwoma? Jakie są ich główne zalety i wady (takie małe porównanie)? Czytam różne fora i testy i w każdym miejscu piszą co innego. O LX-5 wiem, że ma ma szerszy zakres obiektywu i filmy w HD (ale po co to komu w aparacie ;) )

Patrz test kompaktoe w bodaj sierpniowym CDA...

P.S. Pytanie od znajomego (i ode mnie przy okazji). Co wybrać na pierwszą lustrzankę? Tematyka zdjęć: krajobrazy i architektura (głównie). Zestaw tak do 2500 (lub tańszy jak da radę). Są różne głosy więc najlepiej poradzić się jak największej ilości osób.

Canon 1000D albo jakas Alfe - 550/580/450?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...