Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Dlaczego tak niecierpisz mmo?

A kto mowi, ze "nie cierpie". Po prostu nie przepadam za takimi grami, a dodatkowo zniechacajacy jest poziom czesci graczy. Wole singla i juz.

W jakie gry ostatnio grasz , i jaka jest twoja ulubiona książka?

Ostatnio powrocilem do KB (dziwne? :P) i wlasnie zaliczam Uzbrojona Ksiezniczke, a zainstalowalem juz sobie preorderowany MoH, tylko nie mialem czasu zagrac...

Ksiazka -> FAQ.

I czy spodobała ci się gra Combat Arms (jeśli w nią grałeś) z książeczki Gramy za Darmo z numeru 09/2010?

Nie znam gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczam Uzbrojona Ksiezniczke

Khem...

Swoją drogą, gdzie według Ciebie w tematach nagości (także tej wszechobecnej w CDA) przebiega granica między tym co jest dopuszczalne dla większości odbiorców, a tym co powinno być do znalezienia wyłącznie w mediach przeznaczonych specjalnie dla osób szukających aktu czy innej szeroko pojętej erotyki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczam Uzbrojona Ksiezniczke

Khem...

Swoją drogą, gdzie według Ciebie w tematach nagości (także tej wszechobecnej w CDA) przebiega granica między tym co jest dopuszczalne dla większości odbiorców, a tym co powinno być do znalezienia wyłącznie w mediach przeznaczonych specjalnie dla osób szukających aktu czy innej szeroko pojętej erotyki

kazdy ja sam sobie prowadzi indywidualnie. Ja jestem za erotyka, nawet odwazna, ale nie oblesna nagoscia rodem z Twojego Weekendu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty ktorego imienia sie nie wymawia!

Przegladajac strony internetowe natknalem sie na cos takiego jak foty stroboskopowe

http://www.wykop.pl/ramka/170394/zdjecia-stroboskopowe-2/

Zaeksperymentowalem w domu z tego typu zdjeciami i wyszla kicha.

Czy potrafisz mi poradzic co zrobic aby fotka wyszla dobrze ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty ktorego imienia sie nie wymawia!

Przegladajac strony internetowe natknalem sie na cos takiego jak foty stroboskopowe

http://www.wykop.pl/ramka/170394/zdjecia-stroboskopowe-2/

Zaeksperymentowalem w domu z tego typu zdjeciami i wyszla kicha.

Czy potrafisz mi poradzic co zrobic aby fotka wyszla dobrze ?

Pozdrawiam

Nie bardzo, nigdy w tym nie siedzialem :(

Ale na zdrowy rozum - lampa (najlepiej taka, ktora potrafi blyskac seria blyskow), b. krotkie czasy naswietlania (zatem lampa w trybie szybkiej synchronizacji winna umiec dzialac), tryb seryjny i wio...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz może House M.D.?

Tak

Dlaczego nie recenzujesz gier?

A musze?

Która książka pana Sapkowskiego podobała Ci się najbardziej?

Nie robie sobie takich rankingow.

Skąd wziął się twój 'pseudonim'?

Z FAQ. :wallbash:

Jak Smugglerze podoba ci się przereklamowany Medal of Honor ktorego zamowiłes w Preorderze ? Najgorsza inwestycja w tym roku czy jestes zadowolony z zakupu :)

A wiesz, ze mi sie podoba... Wszyscy narzekaja, a poza tym, ze skandalicznie krotki, to naprawde fajnie mi sie w to gralo... Tyle, ze usiadlem w piatem wieczorem i w piatek skonczylem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz neta w domu?(nie odsylaj do faq bo jest z 2008 i mniue ciekawi jak jest teraz). Jakie masz sotsunki z innymi redaktorami (oczywiscie nie chodzi mi o dokladnie opisanie jak z kim, ale czy jest tak ze wszyscy razem czy masz jakis kilku lepszych przyjaciol) Jak wielki masz wkald w pismo tznoprocz ar co jeszcze robisz jesli moznaw iedziec?

PS Na ktrej stronie bastion sie rozkreci?

Edytowano przez tyu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up :icon_eek:

Czekasz na Max Payne'a?

W Wiedźminie pojawi się możliwość chowania się za osłonami i zapewne jeszcze wiele rzeczy, których w RPGach (tych "średniowiecznych") nie mieliśmy okazji oglądać. Podoba ci się to, czy wołałbyś staroszkolne zaklikiwanie koślawych pikselików?

Czytałeś "Następne 100 lat" George'a Friedmana? Sadzisz, że scenariusz przedstawiony w tej książce jest prawdopodobny, czy że należy to traktować jako kolejną opowiastkę "ku pokrzepieniu serc"?

Edytowano przez korred02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz neta w domu?(nie odsylaj do faq bo jest z 2008 i mniue ciekawi jak jest teraz).

Tak, mam od dwoch lat.

Jakie masz sotsunki z innymi redaktorami (oczywiscie nie chodzi mi o dokladnie opisanie jak z kim, ale czy jest tak ze wszyscy razem czy masz jakis kilku lepszych przyjaciol)

Dzis jeszcze z nikim sie nie poklocilem i nikomu do kawy nie naplulem, a do tego nikt mi nie nasral do szuflady biurka. Czyli dobre.

Jak wielki masz wkald w pismo tznoprocz ar co jeszcze robisz jesli moznaw iedziec?

Jestem smarem na trybach.

PS Na ktrej stronie bastion sie rozkreci?

Dokladnie na 231, 8 wers od gory, trzeci wyraz, od drugiej literki. ...Co za pytanie... :/

Piłeś może Piasta Wrocławskiego? Moim zdaniem naprawdę dobre piwo.

Moim zdaniem wprost przeciwnie, a mowie to jako lokalny patriota. Dla mnie Piast to siki krolowej Jadwigi. :)

Czy jesteś czemuś przeciwny ale tak apsolutnie??

np. jakaś muzyka itp.

APSOLUTNIE... :tongue:

@up :icon_eek:

Czekasz na Max Payne'a?

Nie bardzo.

W Wiedźminie pojawi się możliwość chowania się za osłonami i zapewne jeszcze wiele rzeczy, których w RPGach (tych "średniowiecznych") nie mieliśmy okazji oglądać. Podoba ci się to, czy wołałbyś staroszkolne zaklikiwanie koślawych pikselików?

Wszystko mi jedno, byle gra wciagala.

Czytałeś "Następne 100 lat" George'a Friedmana? Sadzisz, że scenariusz przedstawiony w tej książce jest prawdopodobny, czy że należy to traktować jako kolejną opowiastkę "ku pokrzepieniu serc"?

Odpowiem ci za 100 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...