Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czym było twoje hobby jak byłeś dzieckiem?

###CZYTANIE.

Dobrze spotkać kodoś kto lubił i lubi czytać :happy: bo znam osoby które jak mają książkę do przeczytania (nie ważne czy to byłby słownik czy fantazy) o nnnieeeeee.Po co?? A jak muszą (wiadomo średnia) to czytają streszczenia.Rozumiem, że nie każdy musi lubić czytanie ale bez przesady. :dry: Moja miłość do książęk może bierze się z tego że mój ojciec jest księgażęm???nie wiem, ale cieszę się, że lubię czytać książki. Najbardziej lubię takie stare ładnie oprawione ale bez obrazków albo takie sssuuuuuuppperrr nowe które pachną "świeżością". A ty jakie lubisz ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w jakimś numerze cda nie pamiętam już oceniliście bardzo źle grę internetowa Silkroad Online :ermm: .

Bo!

Dwie sprawy :wink:

Po 1. Ostatnio w sklepie (pewnej sieci sklepów z prasą, książkami, grami, muzyką itd.) widziałem ekran na którym leciały fragmenty różnych gier, może nawet nie zwróciłbym na niego szczególnej uwagi, gdyby nie fakt, że zauważyłem, że to Wasze gameplaye. Czy sklep ma prawo wyświetlać przygotowane przez Was filmiki?

>>>Jesli to Empik to spokojnie.

Po 2. Instalowałem grę CEVILLE z Waszego czasopisma. Wszystko było w porządku, aż do pewnego momentu. Gdy pasek postępu zbliżył się prawie do samego końca a przycisk ANULUJ zbladł informując, że jest nieaktywny, instalacja zacięła się, czekałem jakiś czas i nic. Zamknąłem ją korzystając z Menadżera zadań. Spróbowałem uruchomić grę (wszystkie skróty były na miejscu), ale wyświetlił mi się komnikat "Wystąpił problem z aplikacją Ceville i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Uruchomiłem ponownie komputer - nie zadziałało, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie - wszystko było tak samo.

Nie jestem spechalista od problemow z grami i do tego jest osobny watek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim przejdę do swojego pytania, zwrócę tylko uwagę, że przydałoby się dodać na początku jakiś spis zadanych pytań i odpowiedzi nań (albo przynajmniej same pytania), bo przeglądanie tematu ze 155 stronami to jednak robota na dłuższą chwilę. A nie chciałbym się po kimś powtarzać...

Niemniej. Moje pytanie jest takie. Jak uważasz, co bardziej przeważa u osób piszących listy do AR: chęć faktycznego porozmawiania z Jego Błyskotliwością Smugglerem na konkretny temat (co przecież można zrobić i na forum, bo raczej mało osób może obecnie wykręcić się brakiem Internetu), czy raczej chęć pojawienia się na łamach pisma i tym samym możliwości pochwalenia się przed kolegami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim przejdę do swojego pytania, zwrócę tylko uwagę, że przydałoby się dodać na początku jakiś spis zadanych pytań i odpowiedzi nań (albo przynajmniej same pytania), bo przeglądanie tematu ze 155 stronami to jednak robota na dłuższą chwilę. A nie chciałbym się po kimś powtarzać...

Niemniej. Moje pytanie jest takie. Jak uważasz, co bardziej przeważa u osób piszących listy do AR: chęć faktycznego porozmawiania z Jego Błyskotliwością Smugglerem na konkretny temat (co przecież można zrobić i na forum, bo raczej mało osób może obecnie wykręcić się brakiem Internetu), czy raczej chęć pojawienia się na łamach pisma i tym samym możliwości pochwalenia się przed kolegami?

Ciezko powiedziec,,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno Smugg. Czesto ostatnio narzekasz (bo inaczej tego nazwać nie można), że AR będzie trzeba skrócić o stronę, jak dalej będzie mało listów.

Tymczasem w FAQ pisze, że przychodzi od klikudziesięciu do kilkuset listów DZIENNIE. Czy ich poziom jest tak marny, że nie ma co drukować, czy przychodzi KILKA listów dziennie (bo takie "czasy")? Jak to z tym jest w końcu?

PS. Rozumiem, że nie chcesz "byle zym" nas raczyć, ale żeby naprawdę nie było aż na tyle lisów, by nie trzeba było skracać rubryki?

PS. 2

przeglądanie tematu ze 155 stronami to jednak robota na dłuższą chwilę. A nie chciałbym się po kimś powtarzać...

Na dole stronki po lewej stronie masz wyszukiwarkę (tzn nad informacjami o ostatnio zalogowanych itp). Jest dosyć pożyteczną rzeczą, bo mozesz łatwo sprawdzić, czy ktoś już o coś podobnego pytał:D

Polecam, tak nawiasem mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdaction.pl/Promocyjne-kody-d...D-A-t40425.html

Można liczyć na wypowiedź redakcji ? :)

Halo, proszę nie olewać tego :)

Stary, wrzuc to do pytan do redakcji, co? To jest watek o Smugglerze i tego sie trzymajmy. :confused:

Czy ogladałes kiedykolwiek Nimportequi?

Jesli tak to co o tym sądzisz?

WTF?! :unsure:

Zastanawia mnie jedno Smugg. Czesto ostatnio narzekasz (bo inaczej tego nazwać nie można), że AR będzie trzeba skrócić o stronę, jak dalej będzie mało listów.

Tymczasem w FAQ pisze, że przychodzi od klikudziesięciu do kilkuset listów DZIENNIE. Czy ich poziom jest tak marny, że nie ma co drukować, czy przychodzi KILKA listów dziennie (bo takie "czasy")? Jak to z tym jest w końcu?

Listow/majli jest mniej niz kiedys, a nawet jak sa to albo mowia po raz 36789 o tym samym, albo sa nieciekawe... no kiepsko sie z wyborem listow robi, niestety :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wiele osób zadawało pytanie odnośnie twojego wyglądu, coż moje niestety będzie jednym z takich pytań. W logo/oficjalnej pieczęci AR znajduje się twarz jakiegos wk....znaczy sie bardzo zdenerwowanego jegomościa, czy obrazek ten przedstawia może ciebie, lub w jakiś sposób nawiązuje do twojego wyglądu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wiele osób zadawało pytanie odnośnie twojego wyglądu, coż moje niestety będzie jednym z takich pytań. W logo/oficjalnej pieczęci AR znajduje się twarz jakiegos wk....znaczy sie bardzo zdenerwowanego jegomościa, czy obrazek ten przedstawia może ciebie, lub w jakiś sposób nawiązuje do twojego wyglądu?

Raczej charakteru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może takie pytania już były i się powtarzam, ale nie wiem, czytam CDA od 1,5 roku ;]

1. Jaki jest twój ulubiony serial?

2. Czemu tak uwielbiasz Garfielda? ;]

3. Wolisz ketchup czy sos grecki? (ew. sos czosnkowy ;]) Oczywiście w pizzy xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wiele osób zadawało pytanie odnośnie twojego wyglądu, coż moje niestety będzie jednym z takich pytań. W logo/oficjalnej pieczęci AR znajduje się twarz jakiegos wk....znaczy sie bardzo zdenerwowanego jegomościa, czy obrazek ten przedstawia może ciebie, lub w jakiś sposób nawiązuje do twojego wyglądu?

Raczej charakteru :)

Ha ha, właśnie mniej wiecej takiej odpowiedzi sie spodziewałem :laugh: , ale zapytac i tak warto było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może takie pytania już były i się powtarzam, ale nie wiem, czytam CDA od 1,5 roku ;]

Nic dziwnego, że się powtarzasz, skoro jesteś na forum od dwóch dni i regulaminu ci się przeczytać widać NIE chciało. Wpadłbyś może na to, by przewertować sobie ze dwie strony w tył i sprawdzić pytanie o Garfielda (co było już... nie raz i nie dwa), albo użyć tej wspaniałej wyszukiwarki na dole po lewej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listow/majli jest mniej niz kiedys, a nawet jak sa to albo mowia po raz 36789 o tym samym, albo sa nieciekawe... no kiepsko sie z wyborem listow robi, niestety :confused:

Moim zdaniem częściowo wynika to z tego, że wiele osób przerzuciło się na forum (także dzięki reklamom w piśmie). Teraz, jak ktoś chce zadać jakieś pytanie Tobie albo komuś innemu z redakcji, to wchodzi tutaj i pisze, kiedyś może skrobnąłby liścik do AR. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smuggler. taki napis widniał nad prybitym do ściany kolesiu w Bioschocku. (chyba niedaleko wejścia do ,,Neptunes Bounty'' albo ,,Fishers Fontaine''). zgodziłeś się na wykorzystanie twojego wizerunku w grze? :huh:

Edytowano przez tosz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post jest BARDZO odkrywczy. Smuggler już pisał o tym, tak samo jak o trunku Sumggler, grze Smuggler's run itd.Smuggler to nie jest jakieś wymyślone słowo tylko 'przemytnik' po angielsku. Czy to tak rzadko używane słowo, że nie mogli go użyć w grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! smg sory że długo się nie odzywałem lecz się zebrałem

mam pytanko albo nawet parę pytanek otóż:

1.Czy znasz jakąś stronę z której można by ściągnąć wirusa?

2.czy zastanawiałeś się kiedyś kto będzie twym następcą w AR?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler możliwe że to pytanie było, jeśli tak to przepraszam.

Kto wymyślił AR?? Czy to był wspólny pomysł, czy tylko twój?

Czy jakbyś miał wybrać między dobrze płatną pracą, a pracą w CDA, którą byś wybrał?? (podobno lubisz pracę w CDA :laugh: ) to wszystko :laugh:

Co czujesz, gdy widzisz poraz tysiąc pierwszy raz to samo pytanie??

Edytowano przez szlacha2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...