Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler, znasz może jakieś przepisy BEZ ALKOHOLU?

Mozesz zrobic bez alkoholu, tez moze byc.

Powiedz mi, jeśli wiesz - dlaczego nie wypaliły takie przedsięwzięcia jak .net, Nova Gra, Virus czy czeski CD-Action?

To proste - bo ludzie nie chcieli tego kupowac. :) To tak w generalnym skrocie. :) Jedne interesy wypalaja, inne nie, takie zycie.

"strona twierdzi", zwłaszcza, że każdy może sam dodać zdjęcie :D I zdjęcie to przedstawia Mac Abrę ;P Swoją drogą Akinator nie ma najmniejszego problemu z trafieniem, kiedy myśli się o Smugglerze, bo na każde pytanie odpowiada się "I don't know", nawet na "Is your character Israeli?"

Dodam, ze postanowilem sprawdzic co wie o mnie akinator. Na kazde pytanie udzielalem prawdziwej odpowiedzi. Gosciu pomyslal i juz wiedzial, ze moje prawdziwe nazwisko to ROMAN POLANSKI.

Wszystko jasne.

Ze tez wczesniej nie wiedzialem...

M

Mam teraz inne pytanie: wiemy że nie jesteś specjalnie zamożny. A jak z oszczędzaniem? Jesteś w tym dobry?

I jeszcze jedno: chciałbyś być ZOMBIE (sorry nie mogłem się powstrzymać) :P

No, do Kulczyka mi troszke brakuje, ale nie narzekam, daje rade. Czy jestem oszczedny? I tak, i nie. Musze miec KONKRETNY cel, wtedy potrafie sepic sobie wszystkiego, byle miec to, co chce. Z drugiej strony mam w d... oszczednosc w stylu "ide pol godziny do sklepu na ulicy X, bo tam maja bulki o 30 gr taniej." Po prostu uwazam, ze w te pol godziny np. piszac tekst zarobie wiecej niz zaoszczedzone na bulkach 1,5 zl. Uwazam tez, ze pieniadze zarabia sie po to, by je (z sensem) wydac, a nie gromadzic dla samej radosci posiadania. (CO nie oznacza, ze nie mam na czarna godzine odlozonej kasy...). Moja oszczednosc poleg na tym, ze np. z checia pojade z zona na 2 tygodnie na powiedzmy Karaiby i nie bede tego zalowal. Natomiast za Chiny nie kupie sobie krawatu za 500 zl, czy butow "od Prady" bo po kiego mi to? (Dodam jednak, ze jak dostalem kiedys w prezencie absurdalnie droga wode po goleniu Znanej i Uznanej Marki, to wcierajac ja w ryja mialem jakas perwersyjna satysflakcje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to pytanie w temacie pytań do całej redakcji, ale chyba nie tam jego miejsce.

Gdzie można kupić taki fajny hełm w jaki się przystroiłeś do wywiadu dla gram.pl?:D Tak na marginesie to bardzo Ci w nim do twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza Ci sie ogladac w tv polske kabarety. Jakie sa twoje ulubione. Co sadzisz o Łowcy.B (nieto zebym byl ich fanem) smiesza Cie ich skecze a moze uwazasz ze sa one zenujace czy po prostu glupie?

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to pytanie w temacie pytań do całej redakcji, ale chyba nie tam jego miejsce.

Gdzie można kupić taki fajny hełm w jaki się przystroiłeś do wywiadu dla gram.pl?:D Tak na marginesie to bardzo Ci w nim do twarzy.

Na allegro? I czemu akurat mi, wszyscy przymierzali :)

Czy zdarza Ci sie ogladac w tv polske kabarety. Jakie sa twoje ulubione. Co sadzisz o Łowcy.B (nieto zebym byl ich fanem) smiesza Cie ich skecze a moze uwazasz ze sa one zenujace czy po prostu glupie?

Nie mam ulubionych. Lowcow nie lubie, wnerwia mnie ten koles w zoltym sweterku jakos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to pytanie w temacie pytań do całej redakcji, ale chyba nie tam jego miejsce.

Gdzie można kupić taki fajny hełm w jaki się przystroiłeś do wywiadu dla gram.pl?:D Tak na marginesie to bardzo Ci w nim do twarzy.

Na allegro? I czemu akurat mi, wszyscy przymierzali :)

Czy zdarza Ci sie ogladac w tv polske kabarety. Jakie sa twoje ulubione. Co sadzisz o Łowcy.B (nieto zebym byl ich fanem) smiesza Cie ich skecze a moze uwazasz ze sa one zenujace czy po prostu glupie?

Nie mam ulubionych. Lowcow nie lubie, wnerwia mnie ten koles w zoltym sweterku jakos.

To Mario też za nim nie przepadam ale co sądzisz o Neo-nówce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, znasz może jakieś przepisy BEZ ALKOHOLU?

To w zasadzie jest bez alkoholu bo cały powienie się wypalić - pozostać ma jedynie aromat(np. nuta dębu, czy orzecha)

@Dogmeat

A co w tym odkrywczego? Nie będę przeglądał 20 stron by to znaleźć skoro widze że w starym mieszkaniu nie miał "i nie chciał mieć" - a teraz to co wieczór na FA. Nie trzeba doktoratu by to wydedukować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy któryś ze zwiedzających redakcję pytał się Ciebie o to czy jesteś Smugglerem?? I czy poweidziałeś prawdę że "tak" czy skłamałeś i podałeś się za kogoś innego ??? <_<

(Jeżeli to pytanie kiedyś już było zadane to przepraszam) :unsure:

Do odpowiedzi poniżej: jeżeli głupie to smuggler nie odpowie bądz skasują ten post

Edytowano przez adis1234
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dogmeat

A co w tym odkrywczego? Nie będę przeglądał 20 stron by to znaleźć skoro widze że w starym mieszkaniu nie miał "i nie chciał mieć" - a teraz to co wieczór na FA. Nie trzeba doktoratu by to wydedukować :)

Masz rację - nic w tym odkrywczego. To był żart :)

Podobno Smugglera zmusiła naciskająca siła wyższa... A co do tego doktoratu, to i tak by się przydał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy któryś ze zwiedzających redakcję pytał się Ciebie o to czy jesteś Smugglerem?? I czy poweidziałeś prawdę że "tak" czy skłamałeś i podałeś się za kogoś innego ??? <_<

(Jeżeli to pytanie kiedyś już było zadane to przepraszam) :unsure:

Do odpowiedzi poniżej: jeżeli głupie to smuggler nie odpowie bądz skasują ten post

Jak myślisz człowiek który nie chce żeby cały świat go znał, prawdopodobnie by skłamał, ja bym tak zrobił :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jesteś fanem (lub chociaż bardzo lubisz) Floydów. Czy jakoś specjalnie zmartwiła Cię wieść o śmierci Ricka Wrighta, albo czy byłeś na koncercie Gilmoura w Gdańsku, lub Na Ca Irze Watersa?

PS. Ja muszę się pochwalić, że mam książkę Nicka Masona z autografem i dedykacją dla mnie xDD

Edytowano przez Bloodsucker69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy któryś ze zwiedzających redakcję pytał się Ciebie o to czy jesteś Smugglerem?? I czy poweidziałeś prawdę że "tak" czy skłamałeś i podałeś się za kogoś innego ??? <_<

(Jeżeli to pytanie kiedyś już było zadane to przepraszam) :unsure:

Do odpowiedzi poniżej: jeżeli głupie to smuggler nie odpowie bądz skasują ten post

Jak myślisz człowiek który nie chce żeby cały świat go znał, prawdopodobnie by skłamał, ja bym tak zrobił :rolleyes:

Kto wie może jakąś przysięgę zwiedzający składają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam pytanie czy mógłbyś podać tytuły książek które opisałeś w wątku EGM ?

Tej drugiej nie pamietam, a ta z pilotem to: Wiliam Ash "Uciekinier"

Smuggler czy któryś ze zwiedzających redakcję pytał się Ciebie o to czy jesteś Smugglerem?? I czy poweidziałeś prawdę że "tak" czy skłamałeś i podałeś się za kogoś innego ??? <_<

Bywalo. Zawsze kazdy mowi to samo: SMuggler? On nie istnieje... wiec ja tez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler zastanawia mi fakt czy Ty jako "legenda" opłacasz się CDA. Tzn. nie wiem kto traci na Twojej pracy w redakcji. Chodzi mi tu o straty finansowe, ponieważ wątpię żeby za AR i minifelietony redakcja byłaby Ci skłonna wypłacać pensję, taką jak w przypadku innych pracowników. Recenzji nie piszesz, więc albo redakcja wypłaca Ci pełna pensję, albo niższą. Chyba, że pensja dla każdego pracownika jest inna zależnie od wkładu pracy w pismo. Jest też możliwość, że pomagasz wszytkim w redakcji we wszystkim i tym samym pracujesz tak ciężko jak oni. Tu podsuniesz Mac Abrze screeny za Allora, tam napiszesz coś do działu kulturalnego itp.

Ale załóżmy, że tylko prowadzisz AR i piszesz minifelietony. Myślę, że nie zajmuje Ci to "pełnego etatu" w pracy. W takim razie, aby zarobić na utrzymanie dorabiasz. Ale to brzmi mało przekonująco. Najoczywistrzym rozwiązaniem jest to, że Smuggler to kilka osób. Kto ma odrobinę czasu ten odpowiade na pare listów do AR, a minifelietony za Smugga może pisać taka osoba, która ich teoretycznie nie pisze np. Siekiera.

Pamiętam kiedyś list w AR o tym, że Smuggler "stracił pazur". Zauważyłem, że w pare miesięcy później ten "pazur" odzyskał. Uważam, że gdyby Smugg był jedną osobą nie mógłby tak sobie stracić pazura. Myślę, że w tym czasie AR zajmowali się głównie redaktorzy "bez pazura". Po tym liście Mac kazał redaktorom pisać bardziej "z pazurem".

Są to oczywiście moje głupie domysły, z których nie musisz się tłumaczyć. Jednak wiedz, że trzymanie ciekawskich ludzi w niepewności jest niebezpieczne dla nich i dla otoczenia. Niech więc Cię nie dziwi poziom głupoty w listach, które dostajesz. Nie mieszaj więc tych ludzi z błotem, bo nie wiedzą co czynią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jesteś fanem (lub chociaż bardzo lubisz) Floydów. Czy jakoś specjalnie zmartwiła Cię wieść o śmierci Ricka Wrighta, albo czy byłeś na koncercie Gilmoura w Gdańsku, lub Na Ca Irze Watersa?

PS. Ja muszę się pochwalić, że mam książkę Nicka Masona z autografem i dedykacją dla mnie xDD

Coz, na pewno sie nie ucieszylem. Na koncerty takich ludzi juz nie chodze. Nie bylem na Genesis, JMJ Jarre, Watersa, Gilmoure'a, nie pojde na Petera Gabriela, nie pojde na Fisha (tego z Marillion). Czemu? Bo chce ich pamietac pieknymi i mlodymi, gdy byli na szczycie. Po co mi widziec jak sie postarzeli, wylysieli, stwierdzic, ze glos juz nie ten, itd. Dzieki. Moze to glupie, ale niech lepiej pozostana tymi, o ktorych koncercie w Polsce kiedys marzylem, niz tymi co "bylem... takie sobie". Lepsze piekne marzenie niz trywialne ich spelnienie. A czas niestetych chlopakow nie oszczedza - mnie zreszta tez. Dziwnie patrzec na dawnych idoli, gdy sa w wieku emerytalnym. Moze Bog wiedzial co robi, gdy skosil Mercurego w kwiecie wieku... POpatrzcie na legende Marylin Monroe - jest symbolem kobiecosci. Dzis bylaby krzykliwie wymalowana pania po 70-tce z resztkami dawnej urody (zobaczcie dzis Brygitte Bardot...) .

Smuggler zastanawia mi fakt czy Ty jako "legenda" opłacasz się CDA. Tzn. nie wiem kto traci na Twojej pracy w redakcji. Chodzi mi tu o straty finansowe, ponieważ wątpię żeby za AR i minifelietony redakcja byłaby Ci skłonna wypłacać pensję, taką jak w przypadku innych pracowników. Recenzji nie piszesz, więc albo redakcja wypłaca Ci pełna pensję, albo niższą. Chyba, że pensja dla każdego pracownika jest inna zależnie od wkładu pracy w pismo. Jest też możliwość, że pomagasz wszytkim w redakcji we wszystkim i tym samym pracujesz tak ciężko jak oni. Tu podsuniesz Mac Abrze screeny za Allora, tam napiszesz coś do działu kulturalnego itp.

Ale załóżmy, że tylko prowadzisz AR i piszesz minifelietony. Myślę, że nie zajmuje Ci to "pełnego etatu" w pracy. W takim razie, aby zarobić na utrzymanie dorabiasz. Ale to brzmi mało przekonująco. Najoczywistrzym rozwiązaniem jest to, że Smuggler to kilka osób. Kto ma odrobinę czasu ten odpowiade na pare listów do AR, a minifelietony za Smugga może pisać taka osoba, która ich teoretycznie nie pisze np. Siekiera.

Pamiętam kiedyś list w AR o tym, że Smuggler "stracił pazur". Zauważyłem, że w pare miesięcy później ten "pazur" odzyskał. Uważam, że gdyby Smugg był jedną osobą nie mógłby tak sobie stracić pazura. Myślę, że w tym czasie AR zajmowali się głównie redaktorzy "bez pazura". Po tym liście Mac kazał redaktorom pisać bardziej "z pazurem".

Ciekawa teoria. Co ja robie w CDA? Nic. Niezla fucha ale duza konkurencja :). A serio? Serio to jestem jak smar na trybach. Co robi smar? Nic. Poza tym, ze dzieki niemu tryby sie lepiej kreca i rzadziej maszyna nawala. Niech to ci wystarczy, bo musialbym mocno sie wglebiac w specyfike pracy redakcyjnej. Powiedzmy, ze robie za takiego sierzanta w kompanii. A co robi sierznat to wiesz zapewne z filmow wojennych. Glownie drze ryja prosto w twarz kolesia o 10 cm od niego. :) A tamten tylko "yes sir!!!" .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż tez wolę ich pamiętać jak byli piękni i młodzi (co nie tyczy się Watersa bo piękny to on nigdy nie był xD) Chociaż nie jestem w ich wieku czy chociażby w takim żeby móc ich pamiętać jak byli młodzi. Dlatego oglądam koncerty Zeppelinów, Purpli, Floydów itd. raczej te z wcześniejszych lat niż pod koniec kariery kiedy Les Paul (jego gitara - dla nieświadomych) Page'a był cięższy i grubszy od niego, a Ritchie Blackmore nie pomykał po scenie w przebraniu Robin Hooda, a rozwalał swojego Strata (też jego gitara) o np. kamerzystę xDD Chociaż żałuję i tak, że kiedy byłem w Anglii i akurat występowali tam Sabbathci to i tak nie mogłem ich zobaczyć, bo byłem tam w ramach praktyk :(

PS. Smuggler ja naprawdę wiem kto to jest Fish ;) BTW. Ja słucham praktycznie tylko muzyki z lat 70, 80 i ew. 60. Czasem z lat 30 vide Robert Johnson xDD

Edytowano przez Bloodsucker69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi teraz przyszło do głowy... może Smugg ty jesteś producentem CDA? Coś dzisiaj przeczytałem, że w poprzednim stuleciu ktoś dużo zainwestował w CDA... może jesteś sponsorem i dla przyjemności piszesz AR i minifelietony... chociaż z tym "AR dla przyjemności" to chyba przesadziłem... może jesteś byłym redaktorem jednego z upadłych pism komputerowych, który wygrał w totolotka... a może jesteś dzieckiem bogatego mafiozy, który nie ma co robić...

O Boże, to najgłubsza teoria jaką kiedykolwiek wymyśliłem... chyba zaczynam się staczać... :D Widzisz co ta Twoja "tajemnica", "legenda" robi z ludźmi?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Smugglera zmusiła naciskająca siła wyższa...

Eeee żona mu kazała? Pewnie na Naszej Klasie się zarejstrowała :P

Ciekawa teoria. Co ja robie w CDA? Nic. Niezla fucha ale duza konkurencja :).

No czyli juz wiecie jak poznać kto to SMG - jak spotkacie w redakcji faceta w hawajskiej koszuli z torbą kijów golfowych na plecach to bedzie dobry typ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha już na niego będą polować ;0

Ja to wam dam rade,jeżeli musicie to widzieć:

Tipsomaniak na 10 lecie cda-Tam był smuggler z pepinem na zdjęciu ;)

Zapamiętajcie jak wygląda\weźcie sobie książeczkę w drogę.

Dalej o 4.00 w nocy\rano idziemy pod redakcje i oglądamy kto wchodzi ;)

Kiedy będzie wchodził facet ze zdjęcia będzie to smuggler!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...