Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Ja się zastanawiam, co wam da to, że poznacie prawdziwą tożsamość smugga. Satysfakcję? no nie wiem. Wysilcie moosk i wyobraźcie sobie, wchodzicie do redakcji, ghost mówi "to jest EGM, to jest słynny Wania i jego wiadro naboi, to jest Siekiera, Iwan, a to Smuggler", no i? tak na logikę idąc, to jedyne, co przychodzi do głowy to nie olśnienie, wejście na wyższy stopień wtajemniczenia, wniebowstąpienie, tylko zwykłe "aha, fajnie wreszcie poznać" i jedziesz dalej z wycieczką, bo smugg, poza namiętnym ukrywaniem się, jest zwykłym redaktorem CDA i niczym się od kolegów nie różni (poza tym naszyjnikiem z preparowanych główek antyfanów).

Zresztą jest druga opcja "Smugg? taaa, jasne, on nigdy by nie dał się wyjawić". Dokładnie do tego doszło, że gdyby wam posatwić prawdziwego smugga przed oczyma, to byście nieuwierzyli, bo uznalibyście, że to podpucha. Tak więc Smugg osiągnął doskonałość w technice ukrywania się, bo niezależnie od okoliczności, już nikt nie uwierzy xD. Smuggler uruchomił swoisty społeczny perpetuum mobile xD.

Więc w sumie jesteście w kropce ;].

A więc pytanie do smuga - czy jesteś świadom, że już nikt ci nie uwierzy, że istniejesz? xD

Edytowano przez twh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak wielkie zainteresowanie osobą Smugglera, bierze się nie z ciekawości a tylko z tego, że on nie chce ujawnić danych... Ja ma za to pytanie: Czy gdyby (odpukać) cda miało upaść, już wiadomo że to będzie ostatni numer, to ujawniłbyś w nim kim jesteś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak wielkie zainteresowanie osobą Smugglera, bierze się nie z ciekawości a tylko z tego, że on nie chce ujawnić danych... Ja ma za to pytanie: Czy gdyby (odpukać) cda miało upaść, już wiadomo że to będzie ostatni numer, to ujawniłbyś w nim kim jesteś?

Możliwe(Reklama CD-Action "Smuggler pokaże swoją twarz" ludzie(Zwykły czytelnik) i taborety (antyfani CD-Action) wszyscy będą kupować i będzie "smuklel pokazal swojom tważ jurz nie jest takjim tchurzem@@"

Ale nie twierdze że CD-Action upadnie o nie napewno nie!!

Edytowano przez szlacha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przekonać rodziców, że piractwo jest bee, i żeby pozwalali mi kupować oryginalne gry ?

Mam podobny problem, tyle że z filmami. Nie dość, że nie chce kupować (tylko jeden z moich rodziców ma takie upodobania na szczęście) to jeszcze prosi, żebym dla niego coś ściągnął, a jak nie to się złości.

Może to i brzmi śmiesznie, ale jest strasznie uciążliwe :/

I to właśnie mi chodziło we wcześniejszych pytaniach: co zrobić? Nie chcę, żeby ktoś miał potem kłopoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, tyle że z filmami. Nie dość, że nie chce kupować (tylko jeden z moich rodziców ma takie upodobania na szczęście) to jeszcze prosi, żebym dla niego coś ściągnął, a jak nie to się złości.

Może to i brzmi śmiesznie, ale jest strasznie uciążliwe :/

I to jak uciażliwe a nawet żałosne jak np. mama prosi bym ściągnął serial......

Edytowano przez patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też takie problemy (z ojcem) chce abym mu ściągnął Call of Duty(pierwszą część) bo mu się podobała ja mu tłumacze że nie może kosztować więcej niż 20 zł.

Czy jeśli ściągnę demo, aby potem kupić oryginał to to nie jest piractwo jeśli tak to:KULKA W ŁEB,KASTRACJA,ZAKAZ POSIADANIA INTERNETU I KUPOWANIA 3 CDA (tylko jedno)

Edytowano przez szlacha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej smg!!

Mam pytanie trochę historyczne.

Czy interesujesz się historią 2 Wojny Perskiej?? Jakbyś chciał się o czymś dowiedzieć na ten temat to z chęcią Ci odpowiem.

P.S. Czy ktoś z was trenuje Taekwon-do?? Ja chodzę do Andrzeja Undro.

Oto rezultat waszej reklamy w CDA a konkretnie strony www o Cda mnostwo nowych uzytkownikow pytajacych sie smugglera czy interesuje sie wojnami perskimi itp. itd No ja nie zebym mial cos przeciwko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem NOOB-em, ponieważ na forum zapisałem się dopiero wczoraj. I życzę sobie, aby w TYM temacie na forum były pytania do Smugglera, a nie kłótnie i debaty na temat Piractwa. Zgaduję, że takich wątków jest już sporo.

Pozdrowienia

Aragord

P.S. Wiem, że NOOB, a już sobie życzy. Jednakże mam chyba trochę racji.

Edytowano przez Aragord
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że takie pytanie już było, ale i tak zapytam.

Czy oglądałeś lub oglądasz Wrestling ( "wolna amerykanka" Hulk Hogan, John Cena, Randy Orton. itp ) , a może nawet uprawisz (nie wnikam :lol: ) tę dyscyplinę nazwijmy to sportu?

Jeśli tak to który wrestler ( a raczej jego 'Image" ) przypadł Ci do gustu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem NOOB-em, ponieważ na forum zapisałem się dopiero wczoraj. I życzę sobie, aby w TYM temacie na forum były pytania do Smugglera, a nie kłótnie i debaty na temat Piractwa. Zgaduję, że takich wątków jest już sporo.

Pozdrowienia

Aragord

P.S. Wiem, że NOOB, a już sobie życzy. Jednakże mam chyba trochę racji.

Od tego jest Smuggler, a ja po prostu krótko skomentowałem wypowiedź przedmówcy.

Tak samo jak komentuję teraz twój wywód. Ponieważ Smuggler nie zabronił komentowania (albo coś przeoczyłem), to znaczy, że można komentować, dopóki ON nie napisze, że nie.

A ja sobie życzę żeby w naszym kochanym kraju było normalnie. Nikt nie spełni? A to noobki :P

Mała rada: Jeśli na forum zbyt agresywnie pokazujesz swoje poglądy, to nie możesz liczyć ani na poparcie, ani na litość...

(vide Dresziomal :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...