Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Wlasnie dzis oddalem 2 fotele i 2 pufy do tapicera - po 5 latach wygladaja jak wziete z "wystawki" po 15 latacj uzytkowania przez poprzedniego wlasciciela.

Kot drapie, bo taka jego natura i z tym sie trzeba pogodzic. Musi ostrzyc pazury i zaznaczac takze w ten sposob swe terytorium. Ale teraz mam miec taki material, ktory sie nie "haczy" wiec mam nadzieje, ze kocie wysilki dewastacji mebli beda teraz mocno utrudnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie na razie co :/

Dostaje sterydy to czuje sie dobrze, ale jak anemikowi dasz kokaine, to tez bedzie sie szybko ruszal i mial rumience. Tylko ile mozna...?

Wetka sama mowi, ze "tak naprawde to nie wiemy" ale ma propozyche "wytniemy mu sledzione [bo to ja podejrzewa, podejrzewa, bo nie ma zadnych testow by wykazac, ze to ona bruzdzi] i zobaczymy czy sie lepiej poczuje". No i pewnie na to w koncu pojde... Tylko co jak sie NIE poczuje lepiej?

Ogolnie rzecz biorac to kot ma jakas chorobe autoimmunologiczna, w ktorej COS niszczy mu biale cialka w krwi. Ale nie wiadomo co. Mozliwe, ze sledziona, ale to nie jest pewne. Bardziej wiemy, co mu NIE jest (bialaczka, koci HIV), niz co mu jest. Sterydy lagodza ten proces ale go nie lecza. A same maja sporo roznych skutkow ubocznych, wiec co najwyzej tylko odwlekaja nieuniknione...icon_frown.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy.

Chcialbym Cie zaprosic na gale boksu tajskiego na wroclawskim stadionie 19 wrzesnia. Walczy m.in. Pawel Jedrzejczyk, wielokrotny mistrz Polski i Swiata w Muay Thai i Kickboxingu. Parteru nie uswiadczysz, ale nokauty w najlepszym wydaniu gwarantuje wink_prosty.gif.

Sprawa druga - po gali planujemy sie wybrac obowiazkowo na tatara + kielonka. Masz jakies sprawdzone miejscowki wroclawskie gdzie tatar to pewniak smile_prosty.gif ?

Smuggie... Tak miedzy nami milosnikami dobrego jazzu i jeszcze lepszej single malt... Czy Ty aby nie nosisz szaro-czarnych sluchawek AKG ?

Moze tak, a moze nie smile_prosty.gif

Upewniam sie tylko, jadlem z Toba i Mackiem nachos bez szczegolnej kospiracji, ale to bylo z dekade temu :)

Edytowano przez Zyzio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie, ale wiele lat mieszkalem z psem ojca. :)

Jestem kopalnia wiedzy bezuzytecznej wiec Cie uswiadomie - mieso do tatara sie drobno sieka. Ostatnio zawstydzilem tym szefowa kuchni. Juz ustalilem ze najlepszy podobno w Przedwojennej wiec daleko nie masz wink_prosty.gif

Tak czy siak lubie jednk CZUC, ze cos gryze. Do Przedwojennej (w sumie to nawet myslalem o tej knajpie) w sumie zajrzec moge, sprawdzic czy taka forma mi podchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie na razie co confused_prosty.gif

Dostaje sterydy to czuje sie dobrze, ale jak anemikowi dasz kokaine, to tez bedzie sie szybko ruszal i mial rumience. Tylko ile mozna...?

Wetka sama mowi, ze "tak naprawde to nie wiemy" ale ma propozyche "wytniemy mu sledzione [bo to ja podejrzewa, podejrzewa, bo nie ma zadnych testow by wykazac, ze to ona bruzdzi] i zobaczymy czy sie lepiej poczuje". No i pewnie na to w koncu pojde... Tylko co jak sie NIE poczuje lepiej?

Ogolnie rzecz biorac to kot ma jakas chorobe autoimmunologiczna, w ktorej COS niszczy mu biale cialka w krwi. Ale nie wiadomo co. Mozliwe, ze sledziona, ale to nie jest pewne. Bardziej wiemy, co mu NIE jest (bialaczka, koci HIV), niz co mu jest. Sterydy lagodza ten proces ale go nie lecza. A same maja sporo roznych skutkow ubocznych, wiec co najwyzej tylko odwlekaja nieuniknione...icon_frown.gif

Przykro mi to słyszeć - mam wrażenie, że medycynę weterynaryjną (szczególnie w przypadku tych mniejszych zwierząt) czeka jeszcze długa ścieżka rozwoju. Zbyt wiele chorób kończy się po prostu decyzją o uśpieniu cierpiącego zwierzaka.

Może warto by zasięgnąć opinii innego weterynarza? Czas ucieka, a na samych sterydach, jak piszesz, zbyt długo funkcjonować się nie da. Trzymam kciuki za Mopika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarzu lodów bakaliowych, wiem, że jesteś fanem gier z serii S.T.A.L.K.E.R. (podobnie jak ja). I napisz szczerze: wierzysz w to, że kiedyś, kiedyś, kiedyś S.T.A.L.K.E.R. 2 ujrzy światło dzienne? Baaaardzo chciałbym, aby ktoś wreszcie wziął się za ten projekt, i zafundował graczom ten niepowtarzalny klimat Zony raz jeszcze.

Tak na marginesie: jest w Stalkerze jakiś potworek którego zapamiętałeś szczególnie? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie morzesz kotu drapaka kupić żeby ci tapicerki z mebli nie zdzierał? Osobiście mój kot nie drapie rzeczonej drapaczki, ale przynajmniej odwróciłem jego uwagę od kanapy

Drapakow ma nawet ze 3, ale meble i tak drapie, bo dla kota obdrapywanie jest tez sposobem znaczenia terytorium.

TVAN - co ma moja wiara do tego? Chcialbym, zeby wyszla, ale co to zmienia?

Nie, nie pamietam jakiegos konkretnego stworka, pamietam klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę do redakcji o wspołfinansowaniu mojej gry , oto pomysł:

symulator kosiarki i odśnieżarki

mozna zwiększać poziom umiejetnosci i podnosic hp kosiarki, czyli wiekszą trawę można kosić bez ryzyka że się zamuli i zgasnie, za mikro tranzakcje bedzie można zwiększyc pojemność zbiornika na trawę dzięki czemu rzadziej bedzie sie wywalało zielsko,

jak się czity wprowadzi to można wciągac koty i psy do mielenia, zresztą wszystko jak leci(opcja będzie dostepna po ukonczeniu 18 roku zycia)za to dostaje się dodatkowego golda ktorego mozesz przeznaczyc na rozbudowę firmy produkującej kosiarki, później mozesz przekształcic ją w spolke kosiarkową i wystawic akcje na giełdzie, i wtedy za zdobyte pieniadze rozwijasz produkcje i mozesz odsniezarki produkowac.

Oświadczam że to jest wczesna wersja pre alpha mojego pomysłu i jak macie jakieś sugestie to chętnie włącze pewne elementy wymyślone przez was do gotowego produktu(pod warunkiem ze będą to przemyślane rzeczy ;P)

Z gory dziekuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

Z poważaniem : Ja

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smuggler. Mam takie nietypowe pytanie ogólnie do Was wszystkich z redakcji - co się stało że dajecie tak wypasione gry? :P Far Cry2, Gothic 4 i inne... rozumiesz. Wiesz, nie to żeby mi się to nie podobało ale pamiętam jak kiedyś pisałeś że na nowe kosztowne gry "nie ma szans" bo licencja kosztuje tyle że się w głowie nie mieści. Więc ciekawi mnie dlaczego dzieje sie teraz to co się dzieje :) Swoją drogą jestem Wam za to wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...