Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

ja mam pytanie do redakcji czemu mnie oszukaliście niedawno była wpadka z bionic commando i resztą gier kazaliście odesłać do redakcji odesłałem po tygodniu zapakowane wszystko ładnie ale pech chciał że miałem w tym inne gry więc tych co przysłaliście nie rozpakowywałem a dziś z nudów rozpakowuje wspomnianego wcześniej bionicka i co w tym samym miejscu ten sam błąd a te gry co przesłaliście to połowa te same błędy dzięki to tak można?

wysłaliście mi te same płyty tylko zapakowaliście w fole [beeep]iście

Tak, specjalnie aby zrobic cie w konia kupilismy specjalna maszynke do foliowania plyt... :dry:

Dostales inny egzemplarz. Nadal nie dziala - to juz pech maksymalny, albo twoj naped taki z bardziej wrazliwych.

Do trzech razy sztuka?

Naturalnie mozna bylo sie NORMALNIE zapytac WTF? Ale lepiej jak coponiektore partie "Zlodzieje! Oszusci! Polska ginie!" itd.

Ech...

Xboxem raczej.

Co sądzisz o współczesnej "sztuce"?

A co to znaczy "wspolczesna" i "sztuka" bo pytanie jest z gatunku "co jest sensem zycia". Doprecyzuj coz ci sie nie podoba, bo widzac cudzyslow wiem juz, ze chcialbys sobie wspolnie ponarzekac. A sztuka wspolczesna to przeciez zarowno krzyz w sloiku z moczem, jak i np. wzornictwo przemyslowe albo wspolczesna muzyka (a tu masz od Stockhausena po Dode przedzial, wiec tez nie mozna uogolniac, ze "fajna" czy "do dupy", bo zalezy jaka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz wyjechać gdzieś na wakacje? Co sądzisz o populacji ryjówek? Myślisz, że ignorując pytania udasz, że nic się nie dzieje? Pizza czy zapiekanka? Dlaczego nie odpiszesz na pytania o twojej tożsamości "nie, nie odpowiem", zamiast je ignorować? Co sądzisz o Shakin Dudi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o współczesne rzeźbiarstwo, malarstwo.

W malarstwie moje rozumienie sztuki skonczylo sie na Kandinskim i Pollocku.

Rzezby w ogole nie rozumiem ale i sie nie staram nawet :)

Co sądzisz o Dawidzie Bowie? Poszedłbyś na jego koncert?

Lubie ale nie przepadam. Na koncert nie pojde z przyczyn, ktore juz wiele razy powtarzalem: zal patrzec na to, co czas robi z ludzmi. Wole ich pamietac pieknymi i mlodymi. Niestety nie mialem szczescia, bo zylem w PRL i gdy oni byli piekni i mlodzi, to ich w Polsce nie mozna bylo zobaczyc. Teraz gdy przyjezdzaja to juz nie ta slawa, nie ta forma, nie ten glos. To juz wole ich nie ogladac, a zapuscic jakas stara plyte czy film z koncertu z powiedzmy 1980 roku.

Moze to glupie, ale ja tak mam. Trudno, nigdy nie zobaczylem na zywo np. Pink Floyd, ale jakos z tym bede zyl az do smierci.

Ale widzialem Marillion, Tangerine Dream i pare innych zespolow na zywca we wlasciwym czasie i to tez jest OK. :)

bez komentarza kupie sobie orginała nara

Nie no muszę obwiniacie czyjeś sprzęty ale do winy się nie przyznacie no pewnie i monitor też mam słaby i mało miejsca na dysku pewnie też tym samym miejscu ten sam błąd chyba że to co mi wysłaliście to nawet nie zostało sprawdzone zawiodłem się no cóż zdarza się

Zapytam cie jeszcze raz: uwazasz, ze kupilismy specjalna maszynke do foliowania plytek tylko po to, zeby ci zrobic na zlosc? A nie prosciej siegna do kartona i wyjac inna, nowa plytke? A taki karton niewatplwie jest przy biurku Ghosta, zas maszynki do foliowania nie ma, co kazdy wizytujacy redakcje moze sam sprawdzic.

Ale przyznajemy sie do winy - nie testetujemy KAZDEJ ze 130.000 wytloczonych plyt. Szansa na podwojne trafienie niedzialajacej jest bardzo, bardzo mizerna (jak dotad jestes JEDYNA osoba, ktora miala takiego pecha - no chyba, ze problem faktycznie jednak tkwi w "nadwrazliwym" napedzie, czego przeciez wykluczyc sie nie da. I wtedy nawet osobiscie przeze mnie sprawdzona plyta tez by nie dzialala u ciebie. Co wiecej twierdzilbys wrecz, ze "na pewno dostalem TE SAMA plyte co wyslalem, bo inaczej dostalbym zafoliowana nowke". Prawda? Zawsze mozna przed wyslaniem np. podpisac pudelko czy pomazac lekko od gory plyty markerem, by miec pewnosc, ze dostaje sie inny egzemplarz.

No ale jak rozumiem masz ochote sobie pomarudzic jaki to jestes biedny i jak cie redakcja kantuje, wiec cokolwiek powiem/cokolwiek zrobimy to i tak bedzie powod, zeby strzelic focha.

Witaj.

1. Dlaczego gdy robię zdjęcie w pomieszczeniu jest ono rozmyte lub zbyt ciemne a na zewnątrz wychodzi bardzo ładnie ???? Mam aparat Sony Cyber-Shot DSC-W120.

Bo nie umiesz robic zdjec albo "robisz" na zasadzie "ja naciskam guzik, o reszte sie martwi aparat". Jak jest rozmyte to znaczy, ze za dlugi czas naswietlania. Jak ciemne, to znaczy ze za krotki. Krotko mowiac masz malo swiatla, wiec aparat albo wydluza czas naswietlania (i to powoduje rozmycie) albo robi z krotkim czasem i wtedy zdjecie jest ciemne, bo... za malo swiatla. Wyjscie jest proste: podbic ISO. Co jednak moze owocowac zaszumieniem fotki. Trzeba wiec poeksperymentowac by osiagnac odpowiedni kompromis. Ew. rob fotke ze statywu z samowyzwalaczem - wtedy dlugi czas naswietlania nie jest problemem. A statyw typu "gorilla" (czyli przenosny maly, o gietkich nogach, ktore w radzie czego mozna uzyc do mocowania go np. na drzewie) kosztuje z 50-60 zl.

2. Ile zdjęć zazwyczaj robić podczas wakacji ????

Nie mniej niz 3 miliony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ seba25

w tym samym miejscu ten sam błąd a te gry co przesłaliście to połowa te same błędy dzięki to tak można?

O jaki błąd w ogóle chodzi? Przerywa proces instalacji? Sprecyzuj bardziej; może rzekomo wadliwa płyta nie jest tu problemem?

@ domagający się ujawnienia tożsamości SMG

DNF poszedł w piach razem z 3D Realms, Gearboxowy DNF się nie liczy :P

Edytowano przez MannyCalavera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tak w twoim przypadku, że gdy po oglądnięciu jakiegoś filmu czy przejściu gry dowiadujesz się, że powstały na podstawie książki to zaczynasz ją czytać?

A propos sztuki nowoczesnej - jak podoba ci się ta dziwna rzeźba niedaleko waszej redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tak w twoim przypadku, że gdy po oglądnięciu jakiegoś filmu czy przejściu gry dowiadujesz się, że powstały na podstawie książki to zaczynasz ją czytać?

Jasne, bo mam gwarancje, ze to bedzie lepsze niz to, co widzialem. :)

A propos sztuki nowoczesnej - jak podoba ci się ta dziwna rzeźba niedaleko waszej redakcji?

Ja ja osobiscie nazywam "ch... w fotelu" ale ona tylko tymczasowo stoi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie co do CormaCa. Słyszałeś może o Steve Vai'u?

- jeden z jego utworów.

@Wszystkie trolle - wszyscy myśleli, że Duke Nukem Forever nigdy nie wyjdzie, dlatego Smuggler mówił że ujawni swą prawdziwą tożsamość. Tylko nie wiem, czemu tak bardzo chcecie dowiedzieć się kim jest Smuggler. Jakby nie patrzyć, jest on jednym ze "znaków rozpoznawczych" CDA, a gdyby się ujawnił to już nikt by nie spekulował kim on może być, a kim nie może. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sry, ale było już z 10 000 dowodów na to kim Smugg jest oraz kim nie jest. Jak ktoś nie umie sobie tego poskładać do stosu, to jego sprawa i jego logiki też.

W uznaniu zasług, na wakacje mam zadany karny referat z podstaw filozofii, więc w związku z tym moje pytanie: czy według Ciebie postawa materialistyczna (tzw. "kult telewizora") określa sens Twojego życia?

Edytowano przez PeCI
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze dyskograf chodziło chyba o to, że chwalisz się tym (nie po raz pierwszy na tym forum) jakby za odkrycie tożsamości Smg dawali jakiś bursztynowy acziwment :P.

Get over it ;)

Nie chwalę się tym ani niczym innym (czy PeCI chwalił się tym na tym i innym forum?), bo dla mnie to nie ma żadnego znaczenia. Najważniejszy jest sam Smuggler i to co się za nim kryje lub też to, co może się kryć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie co do CormaCa. Słyszałeś może o Steve Vai'u?
- jeden z jego utworów.

Jasne, ze slyszalem ale wielkim fanem nie jestem.

W uznaniu zasług, na wakacje mam zadany karny referat z podstaw filozofii, więc w związku z tym moje pytanie: czy według Ciebie postawa materialistyczna (tzw. "kult telewizora") określa sens Twojego życia?

O stary, ty masz (miec) wakacje, to sam potyraj... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Smuggler. W swoim tekście w ostatnim CDA, narzeka Pan na instrukcje do Wiedźmina 2. Pisze żę nigdzie nie można znaleść wskazówek jak używać mutagenów. Nie wiem czy nikt mnie nie ubiegł i nie wytłumaczył tego Panu wcześniej, ale iw manualu wszystko o stosowaniu mutagenów jest napisane:

"4.4 Mutageny

[...]Aby przeprowadzić mutacje, wejdź do trybu medytacji, wybierz opcje Bohater i znajdź zdolność, która ma miejsce na mutagen. Mutacji nie można cofnąć." Więć odpowiadam na Pana pytanie z początku "Monstrum albo Wiedźmina 2 wad opisanie": Tak, u diaabła, udało mi się znaleść w instrukcji jak używać mutagenów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Smuggler. W swoim tekście w ostatnim CDA, narzeka Pan na instrukcje do Wiedźmina 2. Pisze żę nigdzie nie można znaleść wskazówek jak używać mutagenów. Nie wiem czy nikt mnie nie ubiegł i nie wytłumaczył tego Panu wcześniej, ale iw manualu wszystko o stosowaniu mutagenów jest napisane:

"4.4 Mutageny

[...]Aby przeprowadzić mutacje, wejdź do trybu medytacji, wybierz opcje Bohater i znajdź zdolność, która ma miejsce na mutagen. Mutacji nie można cofnąć." Więć odpowiadam na Pana pytanie z początku "Monstrum albo Wiedźmina 2 wad opisanie": Tak, u diaabła, udało mi się znaleść w instrukcji jak używać mutagenów.

Juz o tym pisalem ze strone-dwie wstecz... To, ze w ogole pisze ze sa mutageny i ze je mozna wetknac w drzewko to owszem. Ale cos KONKRETNIEJSZEGO, chocby czy np. mutowanie roznych zdolnoscu tym samym mutagenem daje jakies bonusy? Czy jest jakas zaleznosc pomiedzy rodzajem mutagenu i tym jak wplywa na mutowana zdolnosc etc?

Na ten temat nie ma NIC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...