Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czytałeś "My, dzieci z dworca ZOO" ??? Jeśli tak to co o niej sądzisz ??

Są to zeznania narkomanki, czy myślisz że jakaś tam część polskiej młodzieży zmierza w tę stronę ?? Oczywiście nie aż w takim stopniu ale w moim gimnazjum jest mnóstwo osób palących jakieś [beeep] i pijących bez umiaru a moje gimnazjum uchodzi za jedno z lepszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może :)

Ciekaw jestem czy Smuggler czytał tego, ale raczej tak :P

http://www.wykop.pl/ramka/271504/chcesz-wi...er-z-cd-action/

No dzisiaj jeszcze nikt linku nie dawal :)

Czytałeś "My, dzieci z dworca ZOO" ??? Jeśli tak to co o niej sądzisz ??

Czytalem dobrych 20 lat temu. Autorka wlasnie znow cpa, stracila prawo do opieki nad swoim dzieckiem.

Są to zeznania narkomanki, czy myślisz że jakaś tam część polskiej młodzieży zmierza w tę stronę ??

Zgodnie ze statystyka jakis ich procent skonczy podobnie, tylko gorzej, bo nie dozyja tej 40-tki z kawalkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sory za tego linka itp. No ale ja akurat jestem cholernie podniecony, jak Cię czytam i w ogóle. No normalnie do domu bym Cię zabrał i nie puścił :( Po prostu - jesteś najlepszy :P

dobrze się czujesz , bo jak dla mnie napisałeś tą wiadomość z powodu :

a) Podlizywania się

b) Strachu przed skutkami tego że opublikowałeś coś czego nie powinieneś .

c) Jesteś nienormalny

Dobra to teraz pytanka do smuggla :

1. Dla czego Next Game nie chce mi się włączyć w Tomb Raider Legend , który został przeze mnie wykupiony z najnowszego numeru CDA

2. Dla czego nie robicie Cybermychy ?

3. Czemu ciągle reklamujecie CD Format ? np. na pudełkach dvd

4. Używasz zwrotów : ,, Lol ,, ,, xd ,, ,, omg ,, jak z kimś rozmawiasz ?

5. Pracujecie w Wigilie lub w Boże Narodzenie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dla czego Next Game nie chce mi się włączyć w Tomb Raider Legend , który został przeze mnie wykupiony z najnowszego numeru CDA

Moze cie nie lubi?

2. Dla czego nie robicie Cybermychy ?

Zebys mial temat to zadawania bezensownych pytan

3. Czemu ciągle reklamujecie CD Format ? np. na pudełkach dvd

Bo tak.

4. Używasz zwrotów : ,, Lol ,, ,, xd ,, ,, omg ,, jak z kimś rozmawiasz ?

Lol.

5. Pracujecie w Wigilie lub w Boże Narodzenie ?

Nie, robimy balange 24 h,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sory za tego linka itp. No ale ja akurat jestem cholernie podniecony, jak Cię czytam i w ogóle. No normalnie do domu bym Cię zabrał i nie puścił :( Po prostu - jesteś najlepszy :P

dobrze się czujesz , bo jak dla mnie napisałeś tą wiadomość z powodu :

a) Podlizywania się

b) Strachu przed skutkami tego że opublikowałeś coś czego nie powinieneś .

c) Jesteś nienormalny

a) - Tak.

b) - Tak.

c) - Tak.

-----

@Smuggler

Mam nadzieję, iż to pytanie nie padło - jak już było zadane, to przepraszam.

Lubisz serwisy typu - demotywatory lub komixxy ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A serwis Mistrzowie.org? Bo przeglądając główną zauważyłem tam... No zgadnijcie kogo? :wink:

http://mistrzowie.org/108355/Sumo Mój błąd.

I być może już było takie pytanie - Na porządną wyżerkę dla redakcji ile pizz zamawiacie? Wliczając Huta i jego anchois.

Być może wpadnę latem, a trzeba się odpowiednio zabezpieczyć przed pożarciem przez wygłodniałych redaktorów.

:trollface:

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh te problemy... ja to już parę lat temu wiedziałem który to który. Nawet jedno zdjęcie w którymś z CD-A podali z podpisem że tam jest Smuggler i jeszcze jakiś z pracowników/redaktorów... jeden pies.

W każdym razie offtop mode off>>

Smugg, kiedy po raz PIERWSZY tak naprawdę zacząłeś chamsko się odzywać do ludzi na łamach CD-A?

Mam na myśli który z numerów według Ciebie był najgorszy pod względem poziomu chamskości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ChevChelios był to prawdopodobnie rok 2006, bodajże kwiecień, a wspomniane zdjęcie było w Tpisomaniaku. Na owym zdjęciu ponoć byli Smuggler i Pepin Krootki, ale... No właśnie spójrz na miesiąc. Prima Aprilis. :trollface:

EDIT: Yup, sprawdziłem, udało mi się trafić, 4/06.

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ChevChelios był to prawdopodobnie rok 2006, bodajże kwiecień, a wspomniane zdjęcie było w Tpisomaniaku. Na owym zdjęciu ponoć byli Smuggler i Pepin Krootki, ale... No właśnie spójrz na miesiąc. Prima Aprilis. :trollface:

EDIT: Yup, sprawdziłem, udało mi się trafić, 4/06.

Succesful troll is succesful :happy:

Ja tego nie rozkminiłem.

@EDIT

Śmiem stwierdzić, że Smuggler jest najbardziej rozchwytywanym redaktorem ;)

Chyba wszystkim wiadomo z jakich powodów :trollface:

Edytowano przez ChevChelios
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg posiadasz profil na Xfire ? A jeśli tak to czy byś mógł podać swój login :) Jestem bardzo ciekawy w co zwykle grasz.

Zapewne w bierki.

Co sądzisz o pytaniach tutaj zadawanych? Są tak fascynujące, że pierwszą rzeczą po uruchomieniu przeglądarki jest przejście tutaj i ochocze odpowiadanie, czy rzygasz ich sztampowością, "doprofilowładztwem" i bezsensownością?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg posiadasz profil na Xfire ? A jeśli tak to czy byś mógł podać swój login :) Jestem bardzo ciekawy w co zwykle grasz.

Zapewne w bierki.

Co sądzisz o pytaniach tutaj zadawanych? Są tak fascynujące, że pierwszą rzeczą po uruchomieniu przeglądarki jest przejście tutaj i ochocze odpowiadanie, czy rzygasz ich sztampowością, "doprofilowładztwem" i bezsensownością?

Za coś mu chyba jednak płacą, nie?

Ja sam z wolnej woli musiałbym się przełamać mentalnie, żeby takie bzdety czytać. (Tak tak, moje pytanie również.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile przychodzi listów i @-mail i listów do Action-Recaction a ile z tego sensownych?

Nie licze i nie prowadze statystyk ale na pewno mniej niz kiedys.

Właśnie ;) Kolega wyżej podsunął mi pytanie, otóż: Czy idąc na spacer, czy ogólnie wychodząc z domu zabierasz ze sobą aparat, czy zdjęcia robisz raczej wtedy, gdy sobie to ustalisz/masz wenę?

Ogolnie staram sie chodzic z aparatem - czesto zycie tworzy najlepsze scenariusze...

Ile zdjęć które zrobisz nie trafia na płytę? No chyba że trafiają wszystkie.

Nie wiem, nie licze ale na plytke trafia raczej nieduza czesc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś zadowolony z faktu ,że trafiłeś na Mistrzowie.org?

Oto link: http://mistrzowie.org/108355/Sumo

Wszystko mi jedno. :)

Sam pisałeś, że nigdy nie będziesz uczestniczył na forum

Co ty pitolisz?

czy miał swój internet...

No i nadal nie mam SWOJEGO, ale podlaczam sie pod ten ogolnodostepny :D

a z tego widzę że na forum uczestniczysz, tylko czy masz swój internet czy też wchodzisz na internet z redakcyjnego komputera?

Napierdalam na tamtamach za pomoca alfabetu Morse'a. :laugh:

Jeśli na płytkę trafia mała część Twoich zdjęć, to czy można się kiedyś spodziewać jakiegoś większego (może i jednorodnego pod względem tematyczności) zbioru fotografii na krążku?

Pewnie nigdy, bo po co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...