Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

Poszukiwanie telefonu do 1200zł

Polecane posty

To co podales to jakis chinski shit. Te 4 rdzenie nie dorownuja dobrym 2 rdzeniom np z Xperii S lub P. Zobacz Xperie S ktora ma 4.3 cala, dobry aparat, dobry ekran, Jelly Bean 4.1.2, dobry 2 rdzeniowy procesor, dobra grafika. Nigdy nie patrz takich "telefonow". Slabe wykonanie, slaby ekran, slaby procek, slaby aparat. W dodatku pierwszy raz slysze nazwe tej firmy. Trzymaj sie z daleka od takich "telefonow".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperie zle nie grają (podobno), ale to nie jest poziom chocby zbliżony do iPhonea. Z muzyka w Samsungach jest tak: S > S2 > S3 (o S4 nie mam na razie informacji), tak wiec idzie z modelu na model w zła strone, natomiast S jest/był super grajkiem. Lumia gra znosnie ponoc. Nexusa jak i 4X HD nie znam zupełnie pod tym katem. O HTC sa podzielone opinie. W podstawie gra tragicznie mówią, ale jak sie pokombinuje to robi sie z niego przyzwoity grajek. Jesli chcesz muzykę to tak na prawde zostaje Ci iPhone (lub tel+ osobno grajek), ale o dużym ekranie zapomnij. Za 1200 mozesz poszukac 4S używanego lub we wrześniu/październiku nowego 4S ;)

Wszystkie te telefony sa bardzo wydajne, nie patrz na to jakos strasznie. Lepiej zwróć uwagę na jakosc ekranu, nakladki systemowej i roznych detali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca mam LG 4X HD. PowerAMP (ok. 13PLN na markecie) i słuchafony Philips SHP1900 dają mocno radę. Nawet teraz słucham sobie Rush z płytki Moving Pictures. Powiem tak, to na razie najlepszy mobilny odtwarzacz jaki miałem. Nawet Sansa e280 może uklęknąć i wiadomo co zrobić. I mówię tu o muzyce w dobrej jakości, a nie łupu-cupu ściągnięte z internetu (lub co gorsza wyrypane z YT). Bas Geddyego jest tak mięsisty że słychać jak się leje do uszu. Moja ładniejsza połowa miała Galaxy S+ i LG chyba lepiej gra, ale to już trzeba by było zrobić bezpośredni test. Podstawą są słuchawki. Wiadomo, ani douszne, ani dokanałowe nie będą miały takiego kopa jak nauszne. Nie ta średnica membrany, nie ten punch. Co do samego telefonu zaś, to nie mam mu nic do zarzucenia. UI LG jest lekkie, więc moc telefonu nie idzie w gwizdek. Wiadomo Galaxy S3 ma więcej bajerów, ale mi kompletnie nie leżał w ręce (za bardzo zaoblony kształt). Z LG jestem zadowolony w 100%. Do wyrwania już za 1000PLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...