Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Papierzasta

Problem z uruchomieniem gry L.A. Noire

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie. Mam problem z uruchomieniem gry L.A.Noire i szwędam się po wszystkich możliwych forach w poszukiwaniu pomocy. Jakieś 2 tygodnie temu kupiłam L.A.Noire przez Steama i choć instalacja przebiegła bez problemów, to nie mogę odpalić samej gry. Kiedy pojawia się menu (jeszcze nie w samej grze, tylko launcher), wyskakuje mi taki oto komunikat o błędzie:

System.AccessViolationException: Nastąpiła próba odczytu lub zapisu pamięci chronionej. Często wskazuje to, że inna pamięć jest uszkodzona.

Kontaktowałam się już ze Steamem i Rockstarem, żaden support mi nie pomógł. Ludzie z Rockstara przesłali mi listę możliwych rozwiązań i jak im napisałam, że żadne z nich nie podziałało to już się nie odezwali. Próbowałam uruchomić grę jako administrator, wywaliłam Windows Framework 4.0 a zainstalowałam 3.5, przeinstalowałam sterowniki do karty graficznej i nic. Problem jak się pojawiał tak się pojawia. Akurat wakacje mi się zaczęły, chciałam pograć a tu taka *upa :(.

Mam Windows XP, processor AMD Phenom II x2 550, 2CPU, 3.1 GHz, karta graficzna AMD Radeon HD 7850 2GB. Wszelkie sugestie lub słowa wsparcia mile widziane :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...