Skocz do zawartości

Czy to jest legalne II?


pawel4427

Polecane posty

Witam!

Chciałbym pobrać 2 pliki na swój telefon (Xperia Arc S), jednak nie wiem, czy będzie to legalne.

Pierwszym z nich jest motyw z Xperii P (JellyBean), z którego chciałbym 'wyjąć" tapety na swój telefon. Motyw jest do pobrania na XDA. Czy jeśli nie mam Xperii P, to mogę go legalnie pobrać?

Drugim plikiem jest filmik:

Link do pobrania można znaleźć w Google, ale nie jest on raczej oficjalny. Filmik nie został chyba też udostępniony przez Sony oficjalnie dla mojego modelu, więc, czy mogę go pobrać legalnie z tej znalezionej strony (mogę podać nawet link)?

Oba pliki raz (wydaje mi się, że nie więcej, choć pobranie filmiku chyba kilka razy anulowałem) pobrałem, ale usunąłem z dysku.

PS. Temat próbowałem dodać dwa razy w dziale "Sprzęt, programy, sieci, komórki - dyskusje", jednak nie pokazał się na liście. Mam też nadzieję, że ten dział jest dobry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do motywu, jest to legalne. Tego typu rzeczy można spokojnie znaleźć w Play Store. Co do filmiku. Nikt nie umieścił tam jakiegokolwiek zapisu o prawach autorskich, więc raczej przeszkód przed pobraniem też nie ma.

Regulamin działu "Sprzęt, programy, sieci, komórki - dyskusje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź!

Tyle, że tapet z tego motywu nie można znaleźć nawet w Google, a co dopiero sam motyw w Google Play. Dopiero na XDA można ściągnąć cały motyw. Wystarczy wpisać w Google: xperia quartz theme i tam jest link.

A co do filmiku, to gdzie ewentualnie szukać informacji o prawach autorskich?

PS. Nie rozumiem, dlaczego dostałem link do regulaminu działu "Sprzęt, programy, sieci, komórki - dyskusje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...