Skocz do zawartości

Deus Ex Human Revolution Złota Edycja problem z instalacją.


Gierkoman

Polecane posty

Witam,

Kupiłem sobie dzisiaj Deus Ex Human Revolution z Premium Games (Złota Edycja) w normalnej

wersji pudełkowej, aktywowałem na steamie i rozpoczęłem instalację. Wszystko przebiegało pomyślnie, gdy instalacja się zakończyła nacisnąłem przycisk graj w launcherze i włączyło się pobieranie Steam, według którego muszę pobrać 8 Gb, aby uruchomić grę, choć ta jest zainstalowana w całości na dysku. Problem powtórzył się jak zainstalowałem od nowa. Na dysku w folderze Steama jest gra, zajmuje 8 Gb, czyli tyle ile powinna, lecz mimo to po uruchomieniu steam chce pobierać całą od nowa.

Jest na to jakiś sposób? Bo z moją prędkością pobierania to będzie trwało kilka godzin icon_neutral.gif

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

On prawdopodobnie nie pobiera całości, ja zainstalowałem i musiałem pobierać 0,7 GB (w "elementy pobierane" na Steamie mam napisane "Pobieranie 6,3/7,0 GB")

Przy czym ja kupiłem zwykłą wersję pudełkową a nie jakieś premium gejmsy (może na tym oszczędzają i mogą zmniejszyć cenę - może tam to jest pusty kod i nie instaluje prawie nic [dzięki temu można włożyć tańsze {mniej pojemne} płyty])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...