Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crowmaster

Rozwiązany: NBA 2k13 - dwie porażki na początek sezonu

Polecane posty

Wczoraj skończyłem pierwszy sezon w trybie My Carrer. Roztrzaskałem wszystkich w play offach i takie tam. No i doszedłem do etapu rozpoczęcia nowego sezonu i zonk. Mimo, że nie było żadnej opcji to "przeleciały" mi dwa mecze. Oba niestety skończyły się porażką, w kalendarzu L bije po oczach, social media pokazują komentarze z cyklu jaka to szkoda, że Rockets przegrali. W statystykach też już widać, że coś się działo (League Leaders, o to mi chodzi). Tylko ja właśnie nic nie klikałem, wybrałem Play Next Game a nie Play Next Key Game. Niby mam save sprzed kilku meczy, musiałbym powtórzyć finał konferencji i ten już ostateczny, ale nie wiem czy sytuacja się nie powtórzy. Miał tak ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma poziom trudności do tego, że bez żadnego klikania z mojej strony odbyły się dwa mecze... Po prostu po rozdzieleniu punktów umiejętności i rozmowie z GMem "poleciały" dwa mecze. Ale okej, nieważne to już jest bo zmieniłem team i teraz ciskam dalej. Pewnie po zakończeniu drugiego sezonu znów będą problemy, ale to nic. Może do tej pory gra mi się już znudzi.

Temat można zamknąć, dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...