Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TeamMate

ET: Quake Wars

Polecane posty

Ja niedawno nabyłem w końcu tę grę mój nick to Dragossani:) jeśli ktoś z forumowiczów jeszcze gra to z checzą zagram. Kontakt ze mną mailowy laskoski6@gmail.com albo przez steam taki sam nick jak wyżej:)

w końcu? a więc mam rozumieć ze polowałeś na nią od dłuższego czasu.

Życzę powodzenia na froncie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się zebrać na partyjkę nie trzeba kombinować z zakładaniem serwera :) tyle wolnych stoi można na któryś grupą wbić i razem zagrać. Dajcie tylko odpowiednio wcześniej znać :)

Może jutro ok. 20?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiera,ale przez minimum rok zawsze będzie gdzie grać, biorąc pod uwagę cenę - polecam Ci kupno. Sam gram w QW od dłuższego czasu smile_prosty.gif, kolejnym plusem jest społeczność, która jest mała ale większość podczas gry na serverach publicznych współpracuję a nawet rozmawia (możliwość rozmowy przez grę), już nie wspominająć o graczach promodowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake Wars jeszcze żyje, chociaż sam nie grałem od 2 miesięcy, ale w każdej chwili mam go pod ręką. Dla fanów QUAKE 2/QUAKE 4/Wolfenstein ET pozycja obowiązkowa :) Poza tym gra chodzi ładnie na większości starszych już maszyn. Jest w tej grze kilka rzeczy, których brakuje mi w BF:BC2, jak normalne bieganie i strafe'owanie w tym samych czasie i możliwość czołgania się. A przede wszystkim co najważniejsze to gra sci-fi, a nie kolejna wojna amerykańsko-rosyjska, amerykańsko-koreańska, amerykańsko-chińska, amerykańsko-arabska :) To GDF kontra Stroggowie :) Jeżeli grafika nie będzie dla was przeszkodą, to warto zagrać - poziom wytrzymałości/zdrowia się nie odnawia (na szczęście), są pojazdy, grywalne mapy i ciekawi Stroggowie. W porównaniu do Frontlines-Fuel of War, ET:QW przebija go w każdym calu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...