Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pawel4427

Pytanie o pomieszane zdjęcia i filmy w galerii SE Xperia Arc S

Polecane posty

Witam!

W (chyba) październiku tamtego roku naszła mnie ochota na pobranie launchera i kilku widgetów z Xperii S na mój telefon. Kilka dni po zainstalowaniu pomieszały mi się zdjęcia i filmy w galerii, tzn. w październiku na początek galerii wskoczyły mi zdjęcia z lipca, a przy niektórych filmikach "klikając" w galerii na miniaturkę odtwarzał mi się zupełnie inny filmik. Nie wyczyściłem wtedy danych aplikacji "Galeria", tylko od razu zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych, co przywróciło kolejność zdjęć do normy. Dodam też, że wtedy często podłączałem telefon do komputera kablem USB, a kiedy skopiowałem, co trzeba po prostu odpinałem kabel bez żadnego "bezpiecznego usuwania sprzętu" i myślę, że przez to mogłem coś namieszać w plikach. Teraz ponownie ściągnąłem ten launcher tylko z innej strony. (Na początku pobrałem z XperiaBlog'u, a teraz nie mogłem, więc pobrałem ze strony, z której XperiaBlog wziął ten launcher (za zgodą moderatora mogę podać linki)). Pytanie: Czy przez ten launcher (bo pobrałem też widget do przeglądania zdjęć, który zainstalował się w postaci aktualizacji do poprzedniego) mogły się pomieszać zdjęcia, czy to stało się przez moje niedbałe odpinanie telefonu od komputera?

PS. Od tamtego czasu nie podłączam telefonu kablem do komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...