Skocz do zawartości

Rozwiązany: Specyficzny Laptop


SHADER775

Polecane posty

Hej, mam prośbę. Jako że coraz bardziej potrzebuję sprzętu mobilnego, zdecydowałem się na laptopa. Generalnie chodzi mi o to żeby przede wszystkim był lekki i miał napęd optyczny. Byłbym już w siódmym niebie gdyby posiadał byle jaką kartę graficzną poza zintegrowaną żeby jakiegoś kopa dawała w filmach HD. Grał raczej nie będę, ponieważ do tego mam stacjonarkę, ale nie wykluczam że przyjemnie byłoby zagrać w jakieś flashówki czy starsze gry typu NFS most wanted, gothic czy też TES morrowind. Właściwie to karta graficzna nie gra roli ale chciałbym mieć tam coś pokroju GT610M czy też odpowiednik radeona.

Procesor raczej nie ma znaczenia, będzie to laptop głównie do używania programów pokroju microsoft office, tak więc postawiłbym raczej na wygodną klawiaturę (niekoniecznie z numeryczną sekcją), oraz przejrzysty ekran.

Fajnie by też było gdyby laptop był dość mały i przenośny. Myślę że 13-14 cali byłoby dość. Nie potrzebuję systemu. Rzecz jasna, jeżeli nie ma opcji żeby był napęd optyczny w takim małym sprzęcie to możecie znaleźć jakiś 15,6.

Cena nie gra roli, chociaż chciałbym coś sensownego jak najtaniej.

Z góry dzięki. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Prawdopodobnie wezmę tego drugiego ze względu na blu-ray'a, mocniejszy procesor i więcej pamięci RAM. SSD i USB 3.0 to na prawdę fajne sprawy, jednakże mam te korzyści w komputerze, a w laptopie mi będą zbędne.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...