Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MMarcin123

Mysz dla gracza

Polecane posty

Witam

Mam zamiar kupić jakąś dobrą mysz i za bardzo nie wiem co wybrać laserową czy optyczną oraz ile dpi zastanawiałem się nad Roccat Savu, Razer DeathAdder, Asus ROG GX1000 mysz ma być typowo do gier FPS może pomoże to że gram na TV 37" w rozdzielczości 1920x1080

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam unikać Razerów i Roccatów? mój chwyt to palm grip i tak patrze na Tesoro Shrike H2L ale nawet nie znam tej firmy i nie wiem ile taka myszka mi wytrzyma a nie mam zamiaru co chwile wymieniać, może jakieś opinie na temat tej myszki??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak gdzie nie wpisze Razer czy Roccat to mam miliony opinii i i jakieś 90% jest pozytywne a na Tesoro nie mam nic :/ Ogólnie ceny są podobne no nic trzeba próbować nowości i raczej wybiorę Tesoro :) a podkładkę pod mysz mam Roccat Sense hehe :) a tak poza tematem co myślisz o klawiaturze mechanicznej Thermaltake Tt eSport Meka?? czy lepiej dołożyć i brać Meka G-Unit?? lub mechaniczą innego producenta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że większość tych opinii pochodzi od ludzi którzy nie mają porównania do innego sprzętu.

Nie wspominając o poziomie serwisów recenzujących peryferia dla graczy.

Z klawiatur zobacz Tesoro Durandal, lub droższe Tesoro Durandal Ultimate, Corsair K90, Qpad MK 85 i Logitech G710+.

Tesoro i Qpad występują z różnymi klawiszami, najlepsze są Brown i Red, oba mają 4mm skoku i łapią przy 2mm, ale brown dają feedback po tych 2mm, a w redach nie czujesz tego momentu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roccat robi tragiczne klawiatury i słuchawki, ale myszy trafiają im się udane, Kone+ XTD lub Kone+ pure to dobre urządzenia. Jeżeli natomiast szukasz naprawdę jakości wykonania to polecam QPAD 5K. Co ważne - to mysz nie na małe dłonie, jest spora. To samo jeżeli chodzi o klawiatury - QPAD to naprawdę najwyższa jakość, ale najtańsza klawiatura kosztuje około 300pln.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...