Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SpicyTunaRoll

Kupno Xboxa 360 - Różnego rodzaju ''przeróbki'' - O co kaman?

Polecane posty

Witam

Otóż chcę kupić używanego Xboxa 360 60gb lub 120gb i zastanawia mnie o co chodzi z tymi różnego rodzaju ''Przeróbkami napędu'' , ''ulepszeniami'' , jakimiś Lt 3.0 , 2.0 , ''Jasperami'' itp. Konsolę chcę zakupić przez serwis Allegro i właśnie tam najciekawsze oferty są przeważnie z jak już wyżej wymieniłem ''ulepszeniami'' i chciałbym wiedzieć czy to coś naprawdę daję , usprawnia konsole czy to tylko jakieś ''mądre'' nazwy które mają na celu przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Wiem tyle, że cześć z nich po prostu umożliwia piracenie gier (czego oczywiście ja niechce robić ). Czy jeśli bym kupił właśnie taką konsolę a nie używałbym pirackich gier to mógłbym korzystać z usług Xbox Live oraz normalnie grać w oryginalne zakupione przeze mnie gry ?

Jestem w tych sprawach zielony i bardzo chętnie wysłuchałbym jakiejś mądrej osoby co mogła by mi to wytłumaczyć.

Z góry dziękuje za każdą radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to przeróbki umożliwiające grę na piratach. Jeżeli masz oryginalne gry a napęd przerobiony to myslę że nie powinno być problemu ale najnowsze [CIACH] są praktycznie niewykrywalne więc prawdopodobieństwo wykrycia wynosi 1-10%

Za polecanie przeróbki do konsoli dostajesz osta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...