Skocz do zawartości

Battlefield 3 - nie udało się dołączyć do serwera


Aytug

Polecane posty

Mam problem. O tuż 29 kwietnia kupiłem sobie BFa3 premium edition i chwilę pograłem na multi. Teraz jak próbuję dołączyć do serwera to jest ekran gry i pisze "Loading" po minucie czekana wywala mnie i piszę komunikat "nie udało się dołączyć do serwera". Co mam zrobić? PunkBustera zainstalowałem ręcznie, reinstal BFa zrobiony, naprawiałem go i nic dalej to samo. CO-OP i Kampania mi działa, ale Multi nie sad_prosty.gif. Jeszcze raz co mam zrobić? A i drugie! Mam napisy w Battlefieldzie po angielsku a dubbing po polsku. Co mam zrobić? Mam nadzieję, że mi odpowiecie na te pytanie. Temat ten będzie na 2 zakładkach forum FPS i inne. Proszę o szybką odpowiedź!

Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów i nie spamuj. Jeden temat w zupełności wystarczy - A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Problemy z serwerami były chyba od początku maja, a EA udało się je dopiero niedawno rozwiązać (więc teraz nie można dołączyć do serwera już tylko w 50% przypadków, a nie 99%). Taki urok Battlefielda, czy też raczej platformy, na której chodzi multi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...