Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fangtasan

Rozwiązany: Nie da się zainstalować żadnego systemu operacyjnego.

Polecane posty

Witam. Postanowiłem zainstalować na moim laptopie z Windowsem 7 DirectX9 i NET Framework. Po ich instalacji włączyłem komputer na nowo i okazało się, że w momencie w którym pojawia się logo Windowsa wraz z napisem "trwa uruchamianie systemu Windows" przestaje się on dalej wczytywać. Wielokrotnie uruchomienie komputera nic nie daje, nie da się wejść nawet do trybu awaryjnego itp. Postanowiłem zainstalować Windowsa 7 na nowo jednak przy instalacji pojawia się czarny ekran i nic nie da się z tym faktem zrobić. Następnie chciałem zainstalować XP jednak pojawił się identyczny problem - znów czarny ekran. Potem chciałem uruchomić któregoś ubuntu (chyba 9.10) bez instalacji i znowu to samo - czarny ekran. Windows XP i 7 są w 100% orginalne. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak zainstalować którykolwiek z tych systemów? (najbardziej zależy mi na 7). Z góry dziękuje za rozwiązanie mojego problemu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu konfigurował się NET zazwyczaj trwa to kilka minut, a ty przerwałeś ten proces uszkadzając tym samym pliki systemowe lub rejestr. A to że żaden z tych systemów ci nie odpali teraz jest praktycznie niemożliwe, przy uszkodzeniu ramu objawy były by inne, dysk odpada jeżeli sprawdzałeś ubuntu, z uszkodzonym procesorem płyta nie powinna pozwolić na uruchomienie. Najprawdopodobniej masz źle ustawione bootowanie, ewentualnie w co wątpie uszkodzony czytnik dvd - możesz nagrać tego ubuntu na pendrive jak wiesz jak i sprawdzić czy to coś zmieni.

[Edit] Jak to nie pomoże to wygląda na to że nie ma dostępu do ram'u. Może kondensatory poszły na płycie jak zacząłeś go resetować co 5 sekund. Uszkodzone płyty dają dziwne objawy więc wszystko jest możliwe. Ale najpierw sprawdź dobrze to bootowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...