Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anticitizen

Słuchawki nauszne do 120 zł

Polecane posty

Potrzebuję słuchawek nausznych do telefonu Sony Ericsson WT91i(Live with Walkman) do 120 zł. Mają być dosyć lekkie i mają grać czysto bez jakiś większych nacisków. Raczej nie powinny jakoś być jakoś gigantyczne bo raczej mają być do wychodzenie na dwór, bo do domu mam JVC. Oczywiście nie mam nic przeciwko podawaniu własnych modeli słuchawek.

Myślałem nad:

  • Koss Porta Pro
  • Gear4 Atari
  • AKG K404
  • Maxell Retro DJ
  • JVC S160 Flats

PS: Słucham głównie Rocka i Metalu i czasami muzyki akustycznej.

PS2: A tutaj macie moje plejlisty na spotify, aby zakapować co słucham: 1 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są słuchawki typowo outdorowe więc nie będziesz w nich wyglądał jak wariat.

One mocno stawiają na basy, wręcz mulą(ale nie jakoś mocno), jakość dźwięku jest bardzo dobra.

A co do twoich propozycji:

KPP: zaleją cię basem i nie dadzą żadnej izolacji(chyba że ustawisz głośność na full)

Atari: więcej płacisz za znaczki niż za słuchawki

K404: łba to one nie urywają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja po raz kolejny wjadę z chińszczyzną (dokładnie Made in Tajwan - nie sugerować się, bo cena jednak nie zawsze idzie w parze z jakością, jak w przypadku tych słuchawek) i zaproponuję ci całkiem świeże słuchawki outdoorowe Superlux HD 661. Wg mnie wyglądają bardzo nowocześnie, a zarazem gustownie i schludnie - mają swój styl i świetnie nadają się właśnie na wyjścia z domu (podobają mi się te w białym kolorze smile_prosty.gif ). Słuchawki grają ponoć bardzo dobrze: żywo, energicznie. Mają dobre pasmo przenoszenia 10-20,000 Hz i impedancję 68 ohm. Nie wiem czy nadają się do muzyki, której sluchasz, więc poczytaj sobie o nich więcej na audiofilskich forach, bo zdaje się, że warto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...