Skocz do zawartości

Fallout 2 - brak Bozara


Ezykill

Polecane posty

Witam.

Mój problem polega na tym że gdy okradam strażników przy sklepie z bronią w NRK nie mają Bozara

w eq. Mają jedynie stimpaka, parę dolarów i amunicje. Potrzebuję tej broni do pokonania waramingów w Redding.

Mam oryginał z Sagi zpatchowaną do 1.02 (na wiki pisze że strażnicy mają Bozara od 1.02)

I korzystam z Restoration Project 2.1.2b

Wiem że Bozar jest w radioaktywnej jaskini i w Nowe Reno, ale w NRK najłatwej go zdobyć.A wszędzie pisze że mają go strażnicy. A to że go nie mają w moim przypadku nie jest spowodowane niskimi umiejętnościami kradzieży (mam 80) ani RP

44343341800850196.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat przez mod. Sam też się zdziwiłem, ale wychodzi na to, że twórca moda przy którym jego patchowaniu postanowił zająć się łatwym zarobkiem graczy (zaraz po wyjściu z wioski leciałeś do NCR i okradałeś każdego z Bozara. Łącznie 4 Bozary z amunicją oraz dodatkowa amunicja w kieszeni wojskowych).

Mówi się trudno i gra się dalej. Można oczywiście grać na poprzedniej wersji (bez dopisku b), ale z pewnością po pierwsze zapisy Ci się skopią, a po drugie nie wiem, czy nie wprowadził przypadkiem aktualizacji na całą paczkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.

Masz rację. Strażników jest 4. Bozarów w NRK jest 4. Teraz przy okradaniu zauważyłem że jeden strażnik oddalony od namiotu ma broń wsparcia trochę podobną do Bozara : korzysta z tej samej amunicji i jest ciężka.Więc będę musiał zdobyć elektryczny wytrych i wrócić się do radioaktywnych jaskiń.

To 1 sprawa.

Ale moje kolejne pytanie jest takie :

Jaka broń jest dobra na te waramingi w kopalni. Chodzi mi głównie głównie bronie palne.

Czy na waramingi starczy Ak-112, shotgun City killer, pistolet maszynowy 10 m.

Czy jakaś inna broń, która jest łatwo dostępna np. Obrzyn, który był dobry w Fallout 1 na Szpony śmierci (sam go używałem) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wannamingo broń wsparcia jest dobra (lub bozar), ale według mnie żadnej broni, którą wymieniłeś.

Skubańce mają dużo PW, a jeszcze ich jest dużo.

Jak chcesz, to możesz strzelać do nich w głowę z karabinu plazmowego lub z pistoletu 5,56 mm.

Albo Gaussem, ale go dużo dalej zdobędziesz.

PS. Podczas eliminacji wannamingo weź Marcusa. Będzie bardzo przydatny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wanamingo są dwa sposoby. Pierwszy to wypluwanie tysięcy pocisków z Bozara. Drugi (i wg mnie fajniejszy) to strzelanie w sumie z dowolnej broni strzałem celowanym. Ja wpakowałem się do kopalni w Redding relatywnie słabą postacią, uratowało mnie własnie strzelanie krytykami po głowie i nogach - kiedy uda sie trafić krytyka i Wanamingo padnie, nie jest groźniejszy niż zwykły szczur.

Oczywiście to, który sposób wybierzesz, zależy od zbudowanej przez Ciebie postaci - jeżeli nie masz dobrego strzelca, zbudowanego pod kątem "rozdawania" krytyków, zostaje brutalna siła Bozara lub ew. jakiegoś gorszego zamiennika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...