Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Grafika, jedyny rodaj grafiki komputerowej jakim sie zajmije to Mangacars. Oto moje praca, zrobiona okolo 1,5 miesaca temu, na bazie Blip'a. Wszystkie moje modyfikacje robione byly w Ms Paint. Zajmuje sie tym od okolo 1,4 roku, jeste rowniez w teamie dsk, na najwiekszym polskim forum Mangacars.pl. Zainteresowanych Mc, zapraszam rowniez na ta strone ;)

9076busikhuehue2.PNG

Moj tuning

Kombi.PNG

A to baza, felgi rowniez naleza do Blip'a*

*Pisze to zeby ktos robacy mc na tym forum nie czepial sie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczoje ... oczobijąca tapeta vol1 ;) (1280x1024)

szybka ... bardzo :P a mi się podoba i już : P

Musicie zobaczyć jak to na t-shirt'cie wygląda! (jak se wypiorę to zapostuje foto ^^)

dnb_tapeta.jpg

klik tu enlardż und endżoj ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bed3959a4ff8743bm.jpg

"Sekundę Przed...".

Stuningowałem trochę ta pracę. Tam gdzie teraz jest meteoryt był błąd przy renderowaniu. Za pomocą PS CS3 EX, dodałem również efekty rozmycia tu i ówdzie.

be944f46e18c4b2am.jpg

"700 tysięcy lat później".

Jak widać dodane proste efekty rozmycia, oraz ( jeśli się przyjrzycie) białe plamy ptaków.

8d3b387805520bf8m.jpg

"Mystic Isles"

Kolejna praca z Terragen'u, tutaj całościowo zastosowałem rozmycie, gdyż z niewiadomych mi przyczyn TG zaczął renderować Olbrzymie piksele. Zastanawiam się czy nie poprawiło by jakości dodanie efekty soczewkowego.

978034418824d74am.jpg

"Lost Island"

Introdukcji brak. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowczak - póki co średnio Ci to idzie, bo sam render (przyznasz) w TG do trudnych nie należy. Natomiast retusz, który wykonałeś, dał odwrotne od zamierzonych skutki. Popracuj nad tym. Jak będziesz chciał, to będę mógł spróbować przykładowo "podciągnąć" jakiś Twoj render.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wolę sam się "Uczyć na swoich błędach", i stopniowo zaczynam to robić. Do TG, ściągnąłem kilkadziesiąt Plugów. Powoli przerzucam się na Mojoworld, i mam zamiar powrócić do renderowania w "Carrara", co do retuszy w PS, to jestem Bardzo początkujący, tak wiec do moich retuszy nie musisz się "czepiać", bo widzę, że na razie słabo mi z nimi idzie, to co pokazałem, to i tak najlepiej retuszowane prace.

noobwars, nawet zabawne te reakcje w filmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz na muśli 3DS ( 3d Max) to muszę przyznać, ze nawet to ciekawe. Jak długo zajmujesz się grafiką w tym programie??

Wow Panowie, chyle czola przed wami. Mnie najbardziej podobaja sie prace Obi-San'a, szczegolnie ta druga. Teraz mam takie pytanie. Mozna skladac tutaj jakies zamowienia na grafike czy bardziej na PM takie cos?

Sądzę, ze najlepiej będzie gdybyś jednak pisał do ludzi na pw. w przeciwnym razie, może powstać tu drobny bałagan gdy część userów idąc twoim śladem postanowi masowo składać tu takie zamówienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz na muśli 3DS ( 3d Max) to muszę przyznać, ze nawet to ciekawe. Jak długo zajmujesz się grafiką w tym programie??

jakoś tak z 10 lat z czego 6 to studia i dwie prace :

inż morfing i warping w animacji

mgr systemy cząsteczkowe w animacji ( z przyczyny technicznych wracam po przerwie żeby się bronić :) )

wcześniej przez długi okres bawiłem się grafiką na C64 w 2D i 3D programem 3D Construction Kit to były czasy nawet tutorial były na kasecie video dodawany do programu i można było robić proste interaktywne sceny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak podoba się Wam moja nowa sygnaturka? Jak ją oceniacie w skali 1-10?

Ja bym ją ocenił gdzies tak w granicach 7-8.Zpowodowane jest to tym że bardzo lubie mroczne kilimaty,bohaterów.Jednak nie popadaj w samozachwyt tylko twórz dalej :).Chociaż konkurencję masz sporą sądząc po poziomie prac nadesłanych przez innych.Pozdrowienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...