Skocz do zawartości

Blades of Time - problem ze sterowaniem


Kirrin

Polecane posty

Witam.

Mam problem ze sterowaniem w Blades of Time. Grałem normalnie przez całą grę, a ów problem miałem 2 razy (drugi właśnie teraz, uniemożliwia mi dalsze przejście). Otóż: w pewnym momencie Ayumi zaczyna dziwnie się zachowywać - szybro chowa i wyciąga miecze, nie może przeładować broni palnej, nie może użyć kompasu, atak ognisty, mroźny i ten trzeci nie włączają się (są używane losowo, gry nacisnę lewy lub prawy pszycisk myszy). To bardzo niewygodne i nie pozwala na dokładne prowadzenie walki (zwłaszcza, że walczę z ostatnim bossem). Gdy wyłączam i ponownie włączam grę wszystko wraca do normy, ale tylko na chwilę. Poprzednim razem przebolałem to i w końcu się naprawiło, ale teraz nie mogę tego zignorować. Czy ktoś wie jak mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z tym tyle, że w tej podniebnej lokacji. Wszedłem do opcji, zmieniłem parę przycisków w sterowaniu (głównie te, które źle funkcjonowały), nacisnąłem "powrót do ustawień początkowych" i potem już wszystko dobrze działało do końca gry. Spróbuj, może i w Twoim przypadku to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...