Skocz do zawartości

Fallout: NV Blood Money DLC


Leryk1

Polecane posty

Mam problem. Mam zainstalowany dodatek Blood Money i juz tam jestem. Po rekrutacji 3 towarzyszy, 1 mam przy sobie (Dog & God) a 2 pozostalych czeka przed fontanna. I tutaj jest problem, poniewaz gdy chce pogadac z Elijahem, zeby dal mi dalsza czesc zadan, on mowi cos w stylu "czemu wrociles, jak zlapiesz 3 to dostaniesz zadania"... God'a moge wziac jako compana tylko gdy go zlapie, potem mowi jedynie (w obu formach) "Let the dog out, hungry, hate being here". Wczytalem gre i postanowilem nikogo nie brac, wszystkich pod fontanne. Bylo to samo, a gdy po kolei chcialem ich brac jako companion, nie moglem zrobic tego z dogiem, bo mowil to samo "let the...". W czym jest problem? nic nie moge dalej zrobic, poniewaz tylko w ten sposob mozna otrzymac dalsze zadania. Uprzedzajac pytania, gra oryginalna, dodatek oryginalny, nie ma innych dodatkow.

Jeszcze jeden problem. Nie moge zebrac kart Sierra Madre, nie moge otwierac teczek Dannyego, nie moge przeszukiwac ludzi duchów... Mam napis, jednak po kliknieciu E nic sie nie dzieje, po prostu nie moge tego zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, dodatek zwie się Dead Money. Blood Money był Hitman. Na pierwszą sytuację być może zaradziłoby odtworzenie obu holotaśm parę razy na zmianę, ale drugi problem wskazuje na coś poważniejszego. Sprawdź zgodność plików w steamie, a jak to nic nie da, to przeinstaluj grę, albo chociaż dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...