Skocz do zawartości

Gamingowy PC do ok. 2000zł.


pawel4427

Polecane posty

Zastanawiam się nad złożeniem gamingowego PC, cena może minimalnie przekroczyć te 2tys, ale wolałbym, żeby było mniej :D

GPU na 200% GeForce GTX 560ti, CPU najlepiej AMD Phenom II Quad-Core 955, płyta główna ma mieć zintegrowaną kartę sieciową i muzyczną (czy jak ona się tam zwie :P), RAM 4gb, dysk i napęd może nawet chłodzenie procka wyjmę ze starego PC, nie mam pojęcia, jaki zasilacz i obudowę (jak najtańszą i przewiewną). Monitor i inne rzeczy mam, chodzi mi tylko o samego PC. Czy da się złożyć PC z tymi podzespołami w podanej cenie? Pomóżcie mi dobrać te, o których nie napisałem, dodam, że nie mam zamiaru bawić się w żaden OC i chcę żeby dało się połączyć 2 GPU nVidii-tak na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu sie upierasz przy GTX560Ti, skoro teraz w jego cenie bez problemu kupisz grafike wydajniejsza, oszczedniejsza i chlodniejsza. Ponadto Phenom jest drobnym nieporozumieniem jak nie planujesz OC, i3 bedzie wydajniejszy i oszczedniejszy. No i mozliwosc podlaczenia dwoch kart to zadna przyszlosc, bo generalnie dwie karty to wiecej problemow niz pozytku - lepiej miec jedna, a mocna karte.

Jesli dobrze zrozumialem, to dysk i nagrywarke zostawiasz ze starego komputera, tak? (Troche niejasno to napisales) Dysk i nagrywarke masz ze zlaczem SATA czy ATA/IDE? To wazne, bo nowe plyty maja juz tylko zlacze SATA. jesli nie trzeba kupowac nowego dysku i nagrywarki to starczy na i5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK skoro naprawdę się upierasz to http://www.morele.net/inventory/info/sSK2Jq/ z GTX 660 (nie wiem czy to trochę nie za dużo do Phenoma) w każdym razie zestaw koniecznie do OC, dałem już chłodzenie i dobry zasilacz, bez dysku i nagrywarki bo to już masz tak pisałeś przynajmniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to czego nie znoszę. Radzą ci koledzy lepiej, ale sam wiesz najlepiej... NV i koniec kropka mimo tego, że karty AMD są lepszym wyborem albo jak coś to ten nowy GTX 650 TI. A proc AMD jest już przestarzały, Intel i3 jest nowym i wydajniejszym układem. Albo dałoby radę tutaj nawet zmieścić i5. Ale jak wiesz lepiej to się więcej nas nie radź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...