Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spryciarz97

[PS3]Zakup konsoli - Kilka pytań

Polecane posty

Siema ! Mam do was pytanie . Chciałbym sobie zakupić jakąś używaną konsolę PS3 a że się wogóle na nich nie znam muszę zapytać o to was . Znalazłem na allegro takie cuś :

http://allegro.pl/pl...3107902650.html

http://allegro.pl/ps3-160gb-zestaw-i3102785389.html

I pytania rodzą się takie:

1.Dobre?

2.Warto kupić?

3.Wystarczający dysk?

4.Jak założyć konto w psnetwork??

Mój komputer to rzęch dlatego też chciałem zainwestować w tanią konsolę ps3 bo wiem że nówki chodzą po 1000 zł .

Jeżeli macie wątpliwości lub inne konsole do 600 zł to proszę o linki smile_prosty.gif

Post został wydzielony ! Dodatkowo zapoznaj się z regulaminem działów konsolowych-- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ryzykowny jest zakup ps3 fata na allegro. Taka konsola może Ci szybko się zepsuć i tylko na tym stracisz. Druga sprawa to dysk. 40 gb to mało. Pełno gier instaluje na dysku 2-4 gb danych i po 10 grach musisz coś usuwać. A poza tym jeśli wcześniej nie miałeś styczności z ps trójką to zapewne dobrym rozwiązaniem byłoby zainwestować w abonament ps plus. Dostaniesz wiele gier, a każda zajmuje z 5-15 gb na dysku.

Więc najlepiej chyba kupić nową slimkę + abonament ps plus w twoim wypadku. Wiem, że to wydatek spory, a później nie wydajesz nic na gry, czy naprawę.

Albo druga opcja bardziej ryzykowna. Jeśli masz wielu kumpli, którzy mają ps3 i gry oraz mieszkasz blisko jakiegoś sklepu ze skupem czy sprzedażą gier możesz kupić tą konsolę 40 gb za trzy stówy i grać, wymieniać się grami, kupować tanie używki. Za małą kasę ograsz pełno tytułów. Tyle, że jeśli konsola padnie to będzie smutno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...